ApzLock-Fingerprint,Pattern,PIN lock for apps v1.1 – اپلیکیشن قفل سریع و آسان برنامه ها اندروید
نسخه خریداری شده به قیمت 1.49 دلار برای اولین بار در ایران

تمامی ما دارای برنامه های کاربردی مختلفی بر روی اسمارت فون خود هستیم که بنا بر نیاز هایمان در طول روز چندین بار به آن ها مراجعه کرده و به فعالیت های متداولمان می پردازیم. برخی از این نرم افزار ها نظیر پیام رسان ها، گالری و … جزو اپ های خصوصی هستند و به دلیل داشتن اطلاعاتی مهم جزو حریم خصوصی ما محسوب می شوند. در برخی از مواقع به دلایل مختلفی افرادی غیر از خانواده خود بدون اجازه سعی می کنند تا به این نرم افزار ها وارد شده و به بررسی اطلاعات موجود در ان ها بپردازند. گاه این دزدی اطلاعات باعث می شود تا لطمه ای جبران ناپذیر به زندگی وارد شده و یا اعتماد عزیز ترین افراد زندگی خود را از دست بدهیم! راه های مختلفی برای محافظت از برنامه ها موجود می باشد که به جز قفل کردن نمایش گر دیوایس یکی از برترین آن ها استفاده از ابزار های امنیتی است که در این پست قصد داریم یکی از ساده ترین آن ها به کاربران مبتدی اندروید معرفی کنیم. ApzLock-Fingerprint,Pattern,PIN lock for apps عنوان یک اپلیکیشن سریع و ساده برای قفل سریع و آسان دیگر برنامه های موجود بر روی دستگاه های هوشمند اندرویدی می باشد که توسط استودیوی برنامه سازی Apz Lab توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. این ابزار به کاربران خود اجازه می دهد تا به آسانی به لیستی کامل از نرم افزار های موجود بر روی دیوایس خود دسترسی داشته باشند و آن ها را تنها با یک لمس ساده قفل نمایند. سه راه مختلف برای قفل کردن دسترسی ها موجود است که یکی از برترین و محبوب ترینشان استفاده از اثر انگشت می باشد ؛ تنها کافیست اراده کرده تا بدور از هر گونه پیچیدگی خاصی نیاز هایتان را به محافظت از حریم خصوصی برطرف کنید.

 

ApzLock

 

اپلیکیشن ApzLock-Fingerprint,Pattern,PIN lock for apps با تکیه بر محیطی بسیار ساده توانسته است اعتماد کاربران را جلب نموده و هزاران دانلود فعال را به خود اختصاص دهد که هم اکنون و همانند همیشه می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده ان را بدون نیاز به هیچ گونه پرداختی از لینک های مستقیم سایت فارسروید دریافت نمایید.

توجه : فرمت فایل نصبی Apks است – برای نصب برنامه یک فایل PDF داخل پوشه برنامه موجود است که می‌توانید با کمک آن برنامه پیش رو نصب کنید.