AmberHome Weather Plus v3.0.1 برنامه ساده، کم حجم و دقیق پیش بینی آب و هوا مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی

آب و هوا یکی از پدیده هایی است که همواره در حال تغییر بوده و نمی توان وضعیت مشخصی را برای آن متصور بود. مخصوصا در فصول سرد سال، وضعیت آب و هوا با سرعت خیلی بیشتری نسبت به دیگر زمان ها تغییر می کند. تغییراتی که در زندگی ما اثر مستقیم گذاشته و برنامه ریزی های ما را دچار تحول می کنند. اگر به اطلاعات دقیق از وضعیت آب و هوا و پیش بینی آن دسترسی نداشته باشیم، نمی توانیم برنامه ریزی دقیقی برای کار، رانندگی، سفر و … داشته باشیم و ممکن است با زیان های مالی و جانی جبران ناپذیری مواجه شویم. برای دسترسی به اطلاعات آب و هوایی راه های مختلفی وجود دارد که استفاده از سایت ها و اپلیکیشن های هواشناسی از جمله جدیدترین و بهترین این راه ها هستند. اپلیکیشن های هواشناسی زیادی برای اندروید وجود که هر یک امکانات و قابلیت هایی مخصوص را به کاربر ارائه می دهد. انتخاب یک اپلیکیشن خوب و کاربردی از بین تعداد زیاد برنامه های موجود کار مشکلی است. اغلب کاربران تنها نیاز دارند که وضعیت آب و هوا را به صورت خلاصه و خیلی ساده روی گوشی خود ببینند و نمی خواهند با اطلاعات تخصصی، نمودار های پیشرفته و عناصر گرافیکی سنگین درگیر باشند. امروز با اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم که برای رفع نیاز چنین کاربرانی طراحی و ساخته شده است. AmberHome Weather Plus عنوان یک اپلیکیشن هواشناسی با رابط کاربری ساده و تمیز با ویژگی های کاربردی و ضروری، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری AmberHome توسعه و با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. اخیرا طراحی متریال به این برنامه اضافه شده است تا ظاهر آن را شبیه به برنامه های مدرن و زیبای امروزی نماید. AmberHome Weather از داده های بسیار دقیق yr.no، انستیتوی هواشناسی نروژ و NRK استفاده می کند. داده ها نه تنها در نروژ بلکه در سرتاسر جهان بسیار دقیق هستند. برای اکثر کشور های جهان پیش بینی هوای دقیق با وضوح 3 ساعته برای 48 ساعت آینده وجود دارد. برخی از مکان ها برای پیش بینی دقیق تر آب و هوا دارای وضوح یک ساعته هستند. در صورتی که تفاوت زیادی بین پیش بینی های برنامه و وضعیت واقعی آب و هوا در محل خود احساس می کنید، می توانید ارتفاع مکان را ویرایش کرده و آن را به مقدار درست تغییر دهید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه AmberHome Weather Plus اندروید :

  • مرور مختصر از شرایط فعلی آب و هوا
  • پیش بینی آب و هوا تا ده روز آینده با شرایط صبح، روز، عصر و شب
  • پیش بینی ساعتی (برای بیشتر مناطق اروپا) یا 3 ساعته (سایر نقاط جهان) برای 48 ساعت آینده
  • ویجت با جزئیات کامل
  • درجه حرارت در درجه سانتی گراد یا درجه فارنهایت یا کلوین. حداکثر/حداقل درجه حرارت برای یک روز. دمای بادگیر یا دمای شاخص گرما
  • مقدار بارش (میلی متر یا اینچ) در حداقل و حداکثر مقادیر
  • زمان طلوع و غروب خورشید
  • قدرت و جهت باد
  • فشار هوا
  • رطوبت با نمایش درصدی

اپلیکیشن AmberHome Weather Plus با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

 

AmberHome Weather Plus