Aline Red Icon Pack – Linear White & Red Icons v1.7.2 – اپلیکیشن نسخه قرمز آیکون پک خطی الین اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت 0.89 دلار

Aline Red Icon Pack – Linear White & Red Icons عنوان نسخه قرمز و سفید آیکون پک خطی الین می باشد که توسط One4Studio توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. اگر بخواهیم تمامی جوانب شخصی سازی صفحه نمایش اسمارت فون های اندرویدی را در نظر بگیریم، یکی از فاکتور هایی که می تواند بیشترین تغییر را در زیبایی رابط کاربری داشته باشد آیکون ها می باشند. همان گونه که در دیگر پست ها نیز اشاره کرده ایم روش های مختلف و متنوعی برای ایجاد تغییرات در آیکون ها وجود دارد اما یکی از بهترین آن ها را می توان استفاده از آیکون پک ها دانست. این بسته های آماده کمک می کنند که بدون هیچ گونه اتلاف وقتی تغییرات بسیاری را در نماد ها ایجاد کرده و جلوه ای خاص به نمایشگر گوشی هوشمندتان ببخشید. وب سایت فارسروید با داشتن تیمی مجرب تا به کنون تلاش کرده است که بهترین این بسته ها را به شما عزیزان معرفی کند که از بهترین سری های آیکون پک موجود در وب سایت و مارکت اندروید می توان به سری الین اشاره کرد. اگر شما جزو علاقه مندان به خطوط قرمز و سفید هستید بهترین انتخاب در این سری را می توان Aline Red Icon Pack – Linear White & Red Icons دانست که با مجموعه آیکون هایی جذاب کمک می کند جلوه ای خاص به اینترفیس اسمارت فون خود ببخشید. شما در این نسخه از آیکون پک الین، همانند دیگر نسخه ها می توانید به صد ها نماد متنوع دسترسی داشته باشید که اپ ها و بازی های مختلفی را تحت پوشش خود قرار می دهند.

Aline Red Icon Pack – Linear White & Red Icons جذاب ترین آیکون پک سری الین

گرچه تمامی آیکون پک های تولید شده توسط استودیو One4Studio خاص و زیبا هستند اما یکی از بهترین آن ها را می توان Aline Red Icon Pack دانست. در این نسخه شما عزیزان به مجموعه 1823 آیکون گوناگون دسترسی دارید. همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم این نماد ها طیف وسیعی از محبوب ترین اپ ها و گیم های دنیای اندروید را تحت پوشش خود قرار می دهند. طراحی نماد های موجود بسیار خاص بوده و تلاش شده است که رنگ های سفید و قرمز به گونه ای با یکدیگر تلفیق شوند که هیچ گاه از نگاه مداوم به نمایشگر گوشی هوشمند خود خسته نشوید.

والپیپر و ویجت هایی جذاب در کنار آیکون ها

دیگر نکته ای که توجه ما را به برنامه Aline Red Icon Pack – Linear White & Red Icons جلب می کند، دسترسی داشتن به والپیپر ها و ویجت های خاص آن می باشد. شاید در هنگام خواندن این بخش از توضیحات با خود بگویید که از روش های دیگری نیز می توان ویجت ها و تصاویر زمینه را نیز تغییر داد، اما باید به این موضوع اشاره کنیم که گزینه های در دسترس، مطابق با آیکون ها طراحی شده و از هماهنگی بسیار بالایی با یکدیگر برخوردار هستند. در حال حاضر 10 والپیپر و 3 ویجت نیز در دسترس بوده که به مرور زمان به تعدادشان افزوده خواهد شد.

به روز رسانی های مداوم و مستمر

اگر توجه کرده باشید بسیاری از توسعه دهندگان و سازندگان بسته های شخصی سازی اسمارت فون های اندرویدی، پس از منتشر ساختن نسخه اول برنامه خود دیگر هیچ گونه آپدیتی برای آن ارائه نمی دهند! این موضوع شاید در هنگام استفاده از اپ های متفرقه چندان مورد توجه قرار نگیرد، اما در هنگام استفاده از آیکون پک ها باید بگوییم که پس از گذشت مدتی کاربران از آپدیت نشدن مطلع شده و این موضوع در ارتباط با این بسته ها بسیار مهم است. خوشبختانه توسعه دهندگان برنامه Aline Red Icon Pack – Linear White & Red Icons از این مسئله آگاه بوده و تلاش می کنند که آپدیت هایی را به طور مستمر ارائه دهند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Aline Red Icon Pack – Linear White & Red Icons اندروید :

  • دسترسی به مجموعه ای از آیکون هایی متنوع و گوناگون
  • به کار گیری رنگ های سفید و قرمز با دقتی بسیار بالا در آیکون های خطی موجود
  • کیفیت و دقت بسیار بالا در طراحی آیکون ها
  • دسترسی داشتن به بیش از 10 والپیپر و 3 ویجت در کنار نماد های در دسترس
  • به روز رسانی های مداوم و پیاپی برای دسترسی داشتن به آیکون هایی جدید
  • گزینه ای برای جست و جو در لیست آیکون ها
  • ارسال درخواست ساخت آیکون اپ دلخواهتان برای تیم توسعه دهنده

اپلیکیشن Aline Red Icon Pack – Linear White & Red Icons با بهره مندی از امکانات و آیکون هایی خاص توسط توسعه دهنده اش با قیمت 0.89 دلار منتشر و امتیاز 5.0 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده این آیکون پک را از وب سایت پر طرفدار فارسروید دریافت نمایید.

 

Aline Red Icon Pack