توجه : برنامه پرمیوم نمیشود ما برنامه رو به صورت قانونی خریداری کرده ایم و به صورت آپدیت ماهانه تصاویر را به صورت رایگان برای شما قرار می دهیم.

Ai Wallpapers : WallArt 19.02.2024 – برنامه تصاویر زمینه هوش مصنوعی اندروید!
نسخه حرفه ای و کامل برنامه برای اولین بار در ایران

همان گونه که می دانید از بهترین راه های ایجاد تنوع در حالت های نمایشگر اسمارت فون های اندرویدی ایجاد تغییرات در تصویر زمینه می باشد. با این حال از جمله مشکلاتی که کاربران گاها با آن رو به رو می شوند، وجود تصاویر زمینه تکراری می باشد! امروزه به سختی می توان برنامه ای را یافت که والپیپر های اختصاصی را در اختیار ما قرار دهد. همین موضوع بهانه ای شده است تا در این پست تصمیم به معرفی یک استارت اپ فوق العاده بگیریم. برنامه ای که می توان آن را یک تحول بزرگ در زمینه دسترسی به والپیپر های اندرویدی دانست. Ai Wallpapers : WallArt یک اپلیکیشن خاص و جدید با مجموعه ای از والپیپر های ساخته شده توسط هوش مصنوعی می باشد که توسط ArrowWalls توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. همان گونه که تا به کنون فهمیده اید، اصلی ترین وجه تمایز این استارت اپ با سایر برنامه های مشابه موجود در گوگل پلی، ساخته شدن والپیپر های موجود در آن به کمک هوش مصنوعی می باشد. همین موضوع باعث شده است تا شما نه تنها به مجموعه ای از زمینه های با کیفیت دسترسی داشته باشید، بلکه خواهید دانست که این والپیپر ها در هیچ برنامه دیگری به چشم نمی خورند. تنها کافی است تا این اپ را نصب کرده و به بیش از 1500 تصویر زمینه فوق العاده دسترسی داشته باشید. از جمله دیگر ویژگی های پر طرفدار اپلیکیشن اندروید فوق سیستم جست و جوی بی نظیرش می باشد. شما می توانید برای داشتن یک تصویر زمینه بدون نقص و خاص، به جست و جو در این اپ بپردازید و نتایج نمایش داده شده را تا آنجایی که می توانید فیلتر گذاری کنید. در کنار دیتابیس قوی و خاص برنامه Ai Wallpapers : WallArt که به آن اشاره کردیم، از دیگر ویژگی ها حالت شخصی سازی تصاویر است. کاربران قادر خواهند بود تا پیش از انتخاب نهایی تصاویر تغییراتی را در رنگ ها و یا قسمت های مختلف والپیپر ایجاد کرده و در نهایت اختصاصی ترین تصویر زمینه را برای گوشی اندرویدی شان انتخاب نمایند. اگر ترس از دست دادن تصاویر زمینه مورد علاقه خود را دارید جای نگرانی نیست و تنها با یک اشاره خواهید توانست تا مجموعه ای از والپیپر ها را به لیست علاقه مندی های خود اضافه کنید. همچنین باید به این موضوع اشاره کنیم که تیم توسعه دهنده برنامه Ai Wallpapers : WallArt این اطمینان را به کاربرانش داده است تا در هر روز با افزودن تصاویر زمینه جدید، این پکیج فوق العاده را همیشه آپدیت نگه دارد و کمک کند تا بهترین انتخاب ها را برای رابط کاربری اسمارت فون تان داشته باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Ai Wallpapers : WallArt اندروید:

  • دسترسی به مجموعه ای از 1500+ تصویر زمینه اندرویدی
  • طراحی تمامی والپیپر ها موجود به کمک هوش مصنوعی
  • عدم کپی برداری و وجود والپیپر هایی کاملا اختصاصی با کیفیتی فوق العاده بالا
  • دسته بندی تمامی تصاویر زمینه در 15 گروه مختلف
  • سیستم جست و جوی هوشمندانه و کاملا اختصاصی
  • گزینه ای برای شخصی سازی هر چه بیشتر تصاویر زمینه پیش از انتخاب نهایی
  • به روز رسانی ها مداوم برای دسترسی داشتن به والپیپر هایی فوق العاده
  • رابط کاربری آسان و دوست داشتنی

اپلیکیشن Ai Wallpapers : WallArt با برقراری دسترسی شما کاربران محترم به مجموعه ای بی پایان از انواع تصاویر زمینه اندروید، توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه منتشر شده است. توجه داشته باشید که این برنامه تا به کنون در ایران دانلود فعالی نداشته و با دریافت نسخه حرفه ای و نامحدود آن از وب سایت فارسروید بدون شک جزو اولین کاربرانش در ایران خواهید بود.

 

WallArt