Advanced English Dictionary & Thesaurus v11.1.556 گنجینه لغات غنی و کامل انگلیسی مخصوص اندروید
نسخه پرمیوم برنامه با دسترسی به تمامی قابلیت ها

مهم نیست که شغلتان چیست و تا چه اندازه تحصیلات دارید، اگر در دنیای امروز زندگی می کنید، به زبان انگلیسی احتیاج دارید. انگلیسی زبان اول جهان و یک زبان بین المللی است که در سراسر جهان صحبت می شود. این زبان در اکثر کشور ها به عنوان زبان دوم به کودکان آموزش داده می شود و به صورت رسمی به عنوان زبان رابط بین ملیت های مختلف پذیرفته شده است. در ایران هم انگلیسی، مهم ترین زبان خارجی است و اغلب افراد در کودکی و نوجوانی برای یادگیری آن به کلاس ها و موسسات آموزش زبان می روند. خصوصا در سال های اخیر به دلیل رشد مهاجرت، یادگیری این زبان رونق بیشتری نیز گرفته است. یکی از مهم ترین ابزار ها در یادگیری زبان انگلیسی، دیکشنری است. دیکشنری ها کتاب های قطور و نسبتا بزرگی هستند که کلمات و عبارات موجود در یک زبان را توضیح می دهد. خوشبختانه امروزه گوشی های هوشمند به قدری پیشرفت کرده اند که توانایی نصب هر نوع برنامه ای را روی آن ها داریم و به همین دلیل انواع اپلیکیشن های دیکشنری برای اندروید ساخته شده است. امروز نیز با یک لغت نامه انگلیسی عالی و کامل در خدمت شما هستیم. Advanced English Dictionary & Thesaurus عنوان یک دیکشنری و فرهنگ لغت جامع و پیشرفته انگلیسی به انگلیسی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری MobiSystems توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه بر پایه لغت نامه WordNet طراحی و ساخته شده است. WordNet یک پایگاه داده بزرگ واژگان انگلیسی با بیش از 140،000 مدخل و بیش از 1.4 میلیون کلمه است که توسط آزمایشگاه علوم شناختی در دانشگاه پرینستون ایجاد شده است. در این لغت نامه به جای پیروی از قالب استاندارد فرهنگ لغت ها، رویکردی خلاقانه و جدید برای مرتب سازی مدخل ها در نظر گرفته شده است. بر این اساس اسمها، افعال، صفت ها و عبارات به مجموعه ای از مترادف های شناختی طبقه بندی می شوند که با استفاده از روابط مفهومی-معنایی و لغوی با هم پیوستگی دارند. علاوه بر تعریف صریح، این فرهنگ لغت نشان می دهد که چگونه هر کلمه از نظر معنایی با کلمات دیگر پیوند می یابد و این کار را با دسته بندی مترادف ها، متضاد ها و هم گروه های کلمات در دسته هایی یکسان، انجام می دهد. این کار باعث می شود که ضمن یادگیری سریع معنی لغت ها، با تمام کلمات مرتبط نیز آشنا شده و به این صورت لغات با هم پیوند یافته و هیچگاه از ذهن شما پاک نشوند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Advanced English Dictionary & Thesaurus اندروید :

 • بیش از 140،000 مدخل و بیش از 1.4 میلیون کلمه
 • دسته بندی کلمات و عبارات در گروه های معنایی یکسان
 • قابلیت ترجمه در دیگر اپلیکیشن ها
 • نمایش مترادف ها، متضاد ها، کلمات مشابه و هم خانواده
 • قابلیت تکمیل خودکار در قسمت جستجو
 • جستجوی کلمات به صورت فازی، مفید برای زمانی که املای درست یک کلمه را نمیدانید.
 • قابلیت ترجمه با استفاده از دوربین دستگاه
 • امکان وارد کردن کلمات به صورت صوتی
 • قابلیت اشتراک گذاری ترجمه ها
 • امکان ذخیره عبارت های مهم در قسمت ‘مورد علاقه ها’
 • لیست ‘اخیر’ برای مرور آسان کلمات جستجو شده
 • ارائه کلمات تصادفی در صفحه اصلی گوشی با ویجت
 • قابلیت ‘کلمه روز’ برای یادگیری روزانه یک کلمه جدید

اپلیکیشن Advanced English Dictionary & Thesaurus با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.5 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه پرمیوم این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v11.1.556:

* آغاز سریعتر برنامه
*  تم تاریک
* Help Center جدید
* رفع باگ ها و بهبود کارایی برنامه

 

Advanced English Dictionary & Thesaurus

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه  :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دریافت کنید و ان را از حالت فشرده خارج کنید . پوشه ی com.mobisystems.msdict.embedded.wireless.wordnet را در مسیر Android/data حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت برنامه را اجرا نمایید .