ActivityTracker – Step Counter & Pedometer v2.0.1 گام شمار کم مصرف اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه

در دنیای ما کار کردن شکلی کاملا متفاوت با گذشته دارد. این روز ها کار ها اغلب به صورت پشت میز نشینی است. به این صورت که افراد ساعات طولانی از روز خود را به نشستن و انجام کاری مشخص می پردازند. این طولانی نشستن باعث می شود که افراد نتوانند به میزان مورد نیاز بدنشان، فعالیت داشته باشند و این در طولانی مدت باعث افزایش وزن و جمع شدن توده چربی در شکم، ران ها و باسن می شود. اتفاقی که بدن را زشت و از حالت جذاب آن خارج می کند. اولین راه حلی که خیلی ها برای دچار نشدن به این وضعیت پیشنهاد می دهند، رفتن به باشگاه و ورزش کردن به صورت روزانه است. اما اغلب افراد شاغل وقت کافی برای رفتن به باشگاه ندارند. به همین خاطر تنها راه حل باقی مانده، افزایش فعالیت در کار های روزانه است. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که برای کمک به انجام این کار طراحی شده است. ActivityTracker – Step Counter & Pedometer عنوان یک اپلیکیشن برای شمارش گام ها، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط Bits&Coffee توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه با شمارش گام ها، محاسبه مسافت و میزان کالری سوزانده شده، نظارتی کامل روی فعالیت های روزانه شما انجام می دهد و با ارائه آمار فعالیت ها، شما را به بیشتر کردن فعالیت هایتان تشویق می کند. این برنامه از جی پی اس استفاده نمی کند. بنابراین می توانید به صورت دائمی آن را استفاده نمایید بدون این که نگران تمام شدن باتری گوشی باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه ActivityTracker – Step Counter & Pedometer اندروید:

  • ثبت و پیگیری کامل فعالیت های روزانه بدون استفاده از gps و یا پوشیدن ساعت هوشمند و ابزار های دیگر
  • پیگیری کامل تعداد گام ها، میزان کالری سوزانده شده، فاصله و زمان فعالیت
  • نمایش آمار فعالیت ها به صورت ساعتی
  • ارائه نمودار های مختلف برای بررسی فعالیت ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه
  • امکان وارد کردن داده های خود از گوگل فیت
  • امکان خروجی گرفتن از اطلاعات برنامه برای استفاده در یک دستگاه دیگر
  • هدف گذاری هفتگی به جای روزانه
  • رابط کاربری زیبا و مدرن
  • مصرف باتری کم

اپلیکیشن ActivityTracker – Step Counter & Pedometer یک روش عالی برای افزایش فعالیت های بدنی بدون رفتن به باشگاه است که با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.2 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v2.0.1:

* بهبود رابط کاربری و انیمیشن ها
* ارائه داده های تاریخی برای هر روز. روی فعالیت روزانه به صورت طولانی لمس کنید تا فعالیت های شما به صورت ساعتی برای هر روز، به نمایش درآید.
* لمس طولانی روی نمایش هفتگی یا ماهیانه فعالیت ها برای نمایش فعالیت ها به صورت روزانه
* نمایش فعالیت ها به صورت ساعتی با زمان فعالیت
* نوتیفیکیشن های جدید زیبا با قابلیت شخصی سازی
* مرور هفتگی برای هفته قبل
* نوتیفیکیشن برای نمایش میزان پیشرفت و میزان باقی مانده تا رسیدن به هدف
* آپدیت شده برای اندروید 10
* اضافه شدن زبان فرانسوی
* بهبود های دیگر و رفع باگ ها

 

ActivityTracker Pro