TikTok Lite v35.1.2  – دانلود تیک تاک لایت – نسخه سبک و کم حجم تیک تاک برای اندروید
نصب یک نسخه کم حجم برنامه تیک تاک برای موبایل

TikTok Lite – تیک تاک لایت نسخه سبک اپلیکیشن شبکه اجتماعی تیک تاک برای اندروید است که امکان دانلود رایگان آن مهیا شده است. در سال 2016 اپلیکیشنی به نام موزیکالی در چین ارائه شد که به کاربرانش اجازه ساخت و اشتراک گذاری ویدیو را می داد. ویدئو های موجود در این برنامه مدت زمان کمی داشتند و به کاربر امکان اعمال ویرایش های مختلف روی ویدئو داده می شد. با استقبال بسیار خوبی که از این برنامه صورت گرفت، قابلیت های بیشتری به آن اضافه شد و در سراسر جهان صدها میلیون نفر آن را دانلود کرده و به جمع تولید کنندگان ویدئو یا تماشا کنندگان آنها اضافه شدند. موزیکالی پس از مدتی نام خود را به تیک تاک داد و به یکی از بزرگترین پلتفرم های اشتراک گذاری ویدیو های کوتاه تبدیل شد. اپلیکیشن این شبکه اجتماعی به صورت پیش فرض مصرف داده و حافظه بالایی دارد همین باعث شده تا افراد دارای گوشی های با حافظه کم یا محدودیت در استفاده از اینترنت نتوانند به خوبی از قابلیت‌های آن بهره مند شوند. در نهایت تیک تاک با ارائه یک نسخه سبک تر و با مصرف داده کمتر از اپلیکیشن اصلی تیک تاک، این مشکل را تا حد زیادی رفع کرد. امروز با این اپلیکیشن در خدمت شما هستیم. تیک تاک لایت ظاهری شبیه به اپلیکیشن اصلی تیک تاک دارد و هنگام استفاده از آن متوجه تفاوت خاصی نخواهید شد اما در عین حال حجم بسیار کمتری دارد و شامل تنظیماتی است که مصرف اینترنت کاربر را کاهش می دهد. علاوه بر این برای تماشای ویدئو در آن، نیاز به سرعت بالای اینترنت نیست و کاربران دارای اتصال با سرعت پایین نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند. در تیک تاک برخلاف اپلیکیشن اصلی ویدیو ها از قبل بارگذاری نمی شود و تنها زمانی یک ویدیو شروع به دانلود می کند که کاربر درخواست کرده باشد. این ویژگی برای کاربران ایرانی که اینترنت با محدودیت حجمی دارند، بسیار مناسب است. توجه داشته باشید که تیک تاک لایت در اصل برای کاربرانی که میخواهند ویدئوها را تماشا کنند و نه کاربرانی که میخواهند ویدیو درست کنند ساخته شده است، بنابراین اگر می خواهید در تیک تاک به عنوان تولید کننده محتوا فعالیت کنید، پیشنهاد می کنیم اپلیکیشن اصلی تیک تاک را دانلود کنید تا از همه ویژگیهای آن بهره مند شوید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه TikTok Lite – تیک تاک لایت اندروید:

  • مصرف کمتر داده و حافظه دستگاه نسبت به تیک تاک اصلی
  • عدم دانلود خودکار ویدیو ها
  • ظاهری شبیه به تیک تاک اصلی
  • عدم نیاز به سخت افزار قدرتمند برای اجرا
  • سرعت بالا در پیدا کردن و نمایش ویدیو های دلخواه شما

اپلیکیشن TikTok Lite – تیک تاک لایت یک نسخه بهینه شده از تیک تاک برای کاربران با محدودیت اینترنت و حافظه است که با بیش از 100.000.000 دانلود از گوگل پلی و با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته امتیاز 4.3 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه اصلی این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

نکات تکمیلی :

1 – برای ورود به برنامه باید از ایمیل یا فیسبوک استفاده کنید [به دلیل تحریم ها امکان ورود با شماره موبایل وجود ندارد]
2 – نه تنها نسخه فارسروید، بلکه نسخه گوگل پلی نیز به حساب گوگل وصل نمی شود!
3 – به دلیل تحریم ها امکان استفاده از تیک تاک با آی پی ایرانی فراهم نیست و برای ورود به برنامه باید از برنامه های گذر از تحریم استفاده کنید!

 

TikTok Lite