MARVEL Super War v3.23.0 – بازی استراتژیکی و رقابتی “نبرد بزرگ مارول” برای اندروید
یکی دیگر از بازی های خوش ساخت و پرطرفدار NetEase با بیش از 5 میلیون دانلود
تست شده با اجرای آنلاین

MARVEL Super War – نبرد بزرگ مارول یک بازی بسیار جذاب و یکی دیگر از عناوین عرضه شده از مجموعه بازی های MARVEL می باشد که این بار توسط استودیوی مطرح و قدرتمند NetEase Games سازنده آثار و شاهکارهایی همچون Stick Fight: The Game Mobile ، Dawn of Isles ، Ride Out Heroes ، Disorder ، Cyber Hunter ، LifeAfter و Identity V تولید و منتشر شده است. بعد از چندین و چند بازی در سبک بتل رویال، حالا NetEase به سراغ یک بازی در سبک استراتژیکی و نقش آفرینی رفته است. این شرکت بازی سازی هنگ کنگی با عرضه بازی های نام برده خود را به خوبی ثابت کرده است و نیازی نیست که بخواهیم بازی MARVEL Super War را زیر و رو کنیم تا متوجه شویم که آیا این بازی ارزش کافی را دارد یا خیر! همین که بدانیم این بازی توسط یک کمپانی حرفه ای با سابقه ای درخشان تولید شده است کافیست. بازی نبرد بزرگ مارول اولین همکاری رسمی کمپانی MARVEL با استودیوی بازی سازی NetEase Games می باشد. بازی MARVEL Super War همانطور که از نامش پیداست به نبرد بزرگ شخصیت ها و قهرمانان دنیای مارول مربوط می شود. شخصیت هایی مثل مرد آهنی، مرد عنکبوتی، ثور، هالک، کاپیتان مارول، ددپول و بسیاری دیگر از جمله قهرمانانی هستند که در این بازی وجود دارند. این قهرمانان فقط به دنیای انتقام جویان مربوط نیستند و قهرمانانی از مجموعه مردان ایکس نیز در این بازی حضور دارند. نبردهای این بازی به صورت رقابت های 5 به 5 می باشد و شما می توانید یک تیم منحصر به فرد تشکیل داده و به مقابله با دشمنان بپردازید.

 

MARVEL Super War - نبرد بزرگ مارول

 

در MARVEL Super War که به ادعای NetEase اولین بازی از دنیای مارول در سبک MOBA (به فارسی: عرصه نبرد چندنفره و آنلاین) می باشد که در آن بازیکنان در یک نقشه یکسان به صورت دو گروه مختلف در رو به روی یکدیگر قرار گرفته و باید با مهارت ها و قابلیت های قهرمانانی که در اختیار دارند حریف های خود را نابود کنند. بخش گیم پلی بازی بسیار شبیه به عناوین نقش آفرینی و Rougelike می باشد. در MARVEL Super War حتی شخصیت های منفی دنیای مارول نیز حضور دارند و قابل کنترل هستند. با شرکت در این رقابت ها می توانید تجربه، مهارت و امتیازهای قهرمان خود را افزایش دهید تا در مبارزات آینده بتوانید او را ارتقاء دهید. سازنده بازی مدعی شده که MARVEL Super War برخلاف اغلب بازی های مشابه از سیستم PTW یا Pay-to-Win (پرداحت پول به ازای پیشرفت در بازی) استفاده نمی کند و بازیکنان برای کسب موفقیت و پیشرفت در این بازی نیاز به استفاده از مهارت خود دارند. چنین چیزی برای همه بازیکنان به خصوص گیمرهای ایرانی که به فروشگاه این بازی ها دسترسی مستقیم ندارند بسیار خوشایند است و از این لحاظ می توان گفت که MARVEL Super War می تواند طرفداران بسیاری را به سمت خود سوق دهد. در بازی MARVEL Super War شما می توانید با ملحق شدن به گروه دیگران، به صورت گروهی به همراه دوستانتان در رقابت های بازی شرکت کنید. بازی نبرد بزرگ مارول گرافیک خیلی خوبی دارد که در کنار گیم پلی روان می تواند تجربه خوبی برای شما رقم بزند. در ادامه قادر هستید تا آخرین نسخه این بازی را به همراه فایل دیتای آن از فارسروید دانلود کنید و به دنیای نبرد بزرگ مارول ملحق شده و رقابت های هیجان انگیزی را تجربه کنید!

نکته: این بازی آنلاین می باشد و هیچ نسخه مود شده ای برای آن عرضه نمی شود؛ لطفاً از پرسیدن سؤال در این باره خودداری کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.netease.g104na.gb را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.