Disney Mirrorverse v12.0.0 – بازی نقش آفرینی و مهیج “دنیای معکوس دیزنی” برای اندروید
یک بازی سرگرم کننده و رقابتی از استودیوی معروف Kabam
تست شده با اجرای آنلاین

Disney Mirrorverse – دنیای معکوس دیزنی یک بازی جالب و مهیج دیگر از استودیوی کانادایی Kabam است که به شکل رایگان توسعه داده شده و با قابلیت پرداخت درون برنامه ای برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی عرضه شده است. وب سایت فارسروید به محض انتشار این بازی در گوگل پلی آن را بعد از بررسی های لازم جهت دانلود به شکل رایگان برای شما عزیزان ارائه کرده است. اگر با استودیوی Kabam Games Inc آشنا باشید، حتماً می دانید که این شرکت بازی سازی برخلاف خیلی دیگر از شرکت های رقیب که تعداد بازی های معرفی شده آن ها خیلی زیاد است، این شرکت فقط چند بازی اصلی دارد و تمرکز اصلی خود را روی ارائه خدمات پشتیبانی و آپدیت های مهم برای این بازی ها قرار داده است. کمیت کمتر باعث شده تا کیفیت بازی های Kabam از خیلی دیگر از توسعه دهندگان به مراتب بهتر باشد و به همین خاطر بازی های این شرکت کمترین مقدار باگ و ناسازگاری را در بین بازی های موبایلی دارند. از جمله برترین بازی های ساخته شده توسط این استودیو می توان بازی هایی مثل Marvel Contest of Champions ، TRANSFORMERS: Forged to Fight و Shop Titans را نام برد. این استودیو تا کنون با کمپانی های بزرگی مثل MARVEL همکاری کرده و در میانه های سال 2020 این استودیو همکاری خود با کمپانی بزرگ Disney را در قالب ساخت یک بازی برای این شرکت ارائه کرده است. نام این بازی Disney Mirrorverse گذاشته شد و سبک اصلی آن از نوع بازی های Role playing است.

 

Disney Mirrorverse

 

بازی Disney Mirrorverse از نظر گیم پلی و طراحی ها شباهت زیادی با دو بازی دیگر با همین مضمون به نام های Disney Heroes: Battle Mode و Disney Sorcerer’s Arena دارد. درواقع هر سه این بازی ها در بخش های زیادی شبیه به هم هستند که مهم ترین آیتم مشابه در همه این بازی ها حضور شخصیت ها و قهرمانان کمپانی دیزنی است که طی یک صده اخیر که از طریق انیمیشن ها و کارتون های این شرکت به جهان معرفی شدند. شباهت دوم، سبک بازی است که هر سه تقریباً در یک سبک هستند. به ویژه Disney Sorcerer’s Arena و Disney Mirrorverse که هر دو بسیار شبیه به هم بوده و هر دو در سبک بازی های نقش آفرینی از نوع Turn-based هستند. با این حال تفاوت های متعدد و زیادی وجودی دارند که این بازی ها را منحصر به فرد کرده اند. در بازی Disney Mirrorverse شما قرار است در نقش قهرمانان محبوب و شخصیت های معروف دیزنی مثل میکی ماوس، سیندرلا، سالیوان، مولان و … ایفای نقش کنید. داستان بازی به تلاش یک جادوگر برای نابود کردن دنیای فانتزی دیزنی و شخصیت های آن خلاصه می شود و شما باید با تیم خود که همان شخصیت های دیزنی هستند جلوی این جادوگر بدذات را بگیرید. در این بازی هم مثل خیلی دیگر از بازی های همین سبک، یک سیستم مبارزه ای نوبتی طراحی شده و همچنین یک سیستم ارتقاء و مدیریت نیز در نظر گرفته شده است و شما باید با مدیریت شخصیت ها و سفارشی کردن آن ها در نبردهایی که در انتظار شما است موفق شوید. این بازی به صورت رایگان و تست شده توسط فارسروید آماده دانلود می باشد.

نکات تکمیلی :

  1. بازی Disney Mirrorverse هنوز در مرحله آزمایشی بوده و ممکن است در بعضی دستگاه ها به درستی اجرا نشود.
  2. برای اجرای بازی باید اینترنت شما متصل بوده و به منظور اتصال صحیح به سرورهای بازی شما باید IP خود را تغییر دهید.
  3. برای این بازی نسخه مود شده یا هک شده سالمی وجود ندارد و به خاطر شناساگرهای بازی احتمال مسدود شدن حساب نیز وجود ندارد.
  4. از این به بعد بازی به صورت یک فایل نصبی حجیم و بدون نیاز به دیتا به صورت اوریجینال پکیج با امکان وصل شدن به حساب گوگل توسط فارس روید عرضه می گردد.