Darkfire Heroes v1.28.2 – بازی نقش آفرینی “قهرمانان آتش سیاه” برای اندروید
یک بازی نقش محور دوست داشتنی و محبوب از رویو
تست شده با اجرای آنلاین

Darkfire Heroes – قهرمانان آتش سیاه نام یک بازی فانتزی و گرافیکی در سبک بازی های نقش محور (Role playing) می باشد که به شکل رایگان با قابلیت پرداخت درون برنامه ای به وسیله استودیوی قبرسی Wargaming Group در گوگل پلی عرضه شده است. این استودیو مسئول ساخت و انتشار بازی های خوش ساخت دیگری همچون World of Warships Blitz و Gods and Glory: War for the Throne نیز می باشد که مدت ها قبل در فارسروید آن ها را خدمت شما عزیزان معرفی کرده بودیم و حالا در خدمت شما هستیم با معرفی یک عنوان جذاب و پرطرفدار دیگر از این توسعه دهنده که با نام Darkfire Heroes شناخته می شود. شکل و شمایل طراحی های این بازی شباهت خاصی به گیم پلی و طراحی های بازی معروف Clash of Clans دارد. تفاوت اصلی این دو بازی در سبک کلی آن ها است. در حالی که کلش آف کلنز یک بازی استراتژیکی است، بازی قهرمانان آتش سیاه یک عنوان نقش آفرینی و تاکتیکال می باشد. از طرف سازنده این بازی چیزی مبنی بر یک خط داستانی و یا ماجرای خاصی منتشر نشده است و از این لحاظ این بازی هم یکی دیگر از صدها و یا هزاران بازی کلیشه ای دیگر است که ماجرای نبرد بین قهرمانان افسانه ای با نیروهای شیطانی را بازگو می کند. شما می توانید گروهی متشکل از چندین قهرمان با قابلیت های کاملاً منحصر به فرد را در Darkfire Heroes کنار یکدیگر گرد هم بیاورید و با آن ها به سراغ نبرد با نیروهای اهریمنی دشمن بروید. از این نظر باید گفت که این بازی تمرکز زیادی روی شخصیت پردازی قهرمانان کرده و هر کدام را با ویژگی های خاصی طراحی کرده است.

 

Darkfire Heroes

 

در Darkfire Heroes به جز اینکه می توانید از هر قهرمان و ویژگی هایش در راستای نبرد با دشمنان استفاده کنید، چندین آیتم ویژه و نیروهای مخصوص جداگانه نیز در طول بازی در اختیار شما قرار می گیرد که هرکدام را بعد از اینکه یک بار استفاده کنید باید مدتی صبر کنید تا آن آیتم یا یک آیتم جایگزین برای آن در دسترس قرار بگیرد. در طول بازی گروه قهرمانان شما به صورت مسترم به سمت جلو حرکت کرده و بعد از برخورد با گروه های دشمنان به مبارزه با آن ها می پردازند. در طول این مبارزات این تاکتیک ها و تصمیمات شماست که نتیجه اصلی را رقم می زند. شما همچنین می توانید از آیتم های مخصوص افزایش سلامت استفاده کنید تا در صورتی که مقدار سلامتی قهرمانان شما در مبارزات کاهش یافت، از این طریق مانع از کشته شدن آن ها شوید! بعد از غلبه بر چند گروه از دشمنان در هر مرحله نوبت به رویارویی با رئیس های بزرگ و غول آسا می رسد که چالش های سخت تری برای شما هستند. در بازی Darkfire Heroes می توانید در بخشی تکامل یافته و حرفه ای اقدام به شخصی سازی و ارتقاء سطح قهرمانان خود کنید تا آن ها را برای مبارزات پیش رو قوی تر کنید. در این بازی می توانید در 10 لوکیشن مختلف در بیش از 100 مرحله به رقابت با اهریمنان بپردازید. Darkfire Heroes به جز بخش انفرادی و مرحله ای، دارای بخشی آنلاین و چندنفره نیز می باشد که در آن می توانید در رقابت های PvP در مقابل بازیکنان آنلاین سراسر دنیا بازی کنید. این بازی بیشتر از 50 هزار بار در گوگل پلی دانلود شده است و همچنین توانسته امتیاز 4.5 از 5.0 را از رأی کاربران به دست بیاورد. در ادامه قادر هستید تا این بازی را به صورت تست شده از فارسروید دانلود کنید.

نکات مهم :

این بازی کاملاً آنلاین می باشد. حتی بخش انفرادی و مرحله ای نیز برای اجرا به اینترنت نیاز دارد. در ضمن سرورهای این بازی برای اینترنت ایران قابل دسترس نیست بنابراین قبل از اجرای بازی ابتدا IP خودتان را تغییر دهید.
برای انجام بخش آنلاین (چند نفره) باید حداقل به سطح 4 رسیده باشید؛ بنابراین باید چند مرحله از بخش مرحله ای (Campaign) را به اتمام برسانید تا این قسمت قابل بازی باشد.
نسخه جدید بازی بدون نیاز به دیتا و به صورت یک فایل نصبی عرضه شده است.
در نسخه مود بازی مهارت و مانا شما نامحدود است.