digiato جانبی izarebin ads

در این پست از فارسروید قصد داریم آموزش نصب بازی های دیتادار رو به طرزی ساده آموزش بدیم و تمامی کارای لازم برای نصب و اجرای بدون مشکل بازی های دیتادار رو بازگو کنیم؛ برای هر بازی دیتاداری که در سایت معرفی شده یه دستورالعمل نصب و اجرای بازی نوشتیم که شامل سه مرحله میشه و مراحل اول و سوم که کاری ندارند و نیازی به توضیح خاصی ندارند (مرحله اول : نصب فایل نصبی و مرحله سوم اجرای بازی هست!) اما با این شرایط به صورت مختصر آموزش نصب رو هم توضیح خواهیم داد! در این پست برای جلوگیری از سر رفتن حوصله شما سعی شده به صورت مختصر و مفید توضیحات رو بنویسیم و برای هر بخش نیز یک تیتر انتخاب کنیم تا سردرگم نشید!

آموزش نصب بازی های اندروید :

همانطور که اطلاع دارید تمامی فایل های نصبی بازی های اندروید دارای فرمت Apk هستند و تنها با یک کلیک نصب میشوند! فقط کافیست برروی آن ها کلیک کنید تا صفحه مربوط به دسترسی ها، حریم خصوصی و … نمایش داده شود و با زدن دکمه ی Next (مرحله بعد) و سپس Install (نصب) اقدام به نصب بازی نمایید.

در تصویر زیر به صورت بصری این مورد در 5 مرحله نمایش داده شده است :

 

آموزش نصب بازی های اندروید

 

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی برروی آن کلیک کنید تا در رزولیشین اصلی نمایش داده شود.

 

آموزش خارج کردن فایل فشرده از حالت زیپ/رار (به اصطلاح Unzip کردن) :

دیتای بازی های اندرویدی به صورت فایل فشرده برای دانلود قرار داده می شوند (امکان قرار دادن به صورت غیرفشرده وجود ندارد) ؛ دیتای بازی ها در فارسروید دارای دو فرمت رایج فشرده Zip و Rar هستند و با همه فایل منیجرهای اندرویدی یا ویندوز می توانید ان ها را از حالت فشرده خارج کنید .

* * * * در صورت استفاده از کامپیوتر برای خارج کردن دیتا از حالت فشرده ابتدا نرم افزار وینرار را از لینک زیر دریافت کنید و ان را نصب نمایید ؛ سپس میتوانید مطابق با تصویر زیر عمل کنید :

دانلود فایل نصبی نرم افزار Winrar مخصوص ویندوز x64

دانلود فایل نصبی نرم افزار Winrar مخصوص ویندوز x86

 

Unzip کردن فایل فشرده با کمک نرم افزار وینرار winrar کامپیوتر

 

با انتخاب گزینه Extract Here فایل از حالت فشرده خارج می شود و پوشه دیتا در اختیار شما قرار داده می شود !

 

* * * * در صورت استفاده از گوشی اندرویدی برای خارج کردن دیتا از حالت فشرده نیز باید یک فایل منجر (مدیریت فایل) برروی دستگاه خود داشته باشید که پیشنهاد ما نرم افزار Zarchiver می باشد و در تصویری آموزشی زیر هم از این برنامه استفاده کرده ام ؛ شما می توانید با جستجو در سایت فارسروید این نرم افزار را پیدا کرده و دانلود کنید.

 

Unzip کردن فایل فشرده با کمک نرم افزار Zarchiver اندروید

با کلیک برروی فای فشرده توابع فایل منیجر نمایش داده می شود که با زدن گزینه Extract here فایل از حالت فشرده خارج میشود و در همان صفحه ای که هستید در اختیارتان قرار می گیرد.

 

آموزش قرار دادن پوشه دیتای بازی ها در مسیر گفته شده :

 

نصب و اجرای بازی های دیتادار اندرویدی دشوار نیست ؛ فقط کافیست وقت بگذارید و یک بار یاد بگیرید بعد از ان مثل آب خوردن اقدام به نصب و اجرای بازی ها خواهید نمود! شاید از نظر شما دشوارترین مرحله نصب بازی های دیتادار همین “قرار دادن دیتا در مسیر گفته شده” باشد اما باید بدانید که اینطور نیست و ساده ترین مرحله همین مرحله هست و اگر مرحله خارج کردن از حالت فشرده را فرا گرفته باشید مطمئنا مشکلی نخواهید داشت!

مسیر قرارگیری پوشه دیتای بازی های اندروید یا Android/Obb هست یا Android/data که این مورد در دستورالعمل هر پست ذکر شده است. شما باید پس از خارج کردن دیتا از حالت فشرده ؛ پوشه گفته شده را در حافظه داخلی دستگاه کپی کنید .

برای مثال دستورالعمل نصب و اجرای بازی Gangstar Vega را با هم انجام می دهیم :

برای نصب و اجرای این بازی در صفحه خودش ؛ اینگونه نوشته ایم :

مرحله یک – ابتدا فایل apk را دانلود و نصب نمایید.

مرحله دو – فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM را در مسیر Android/Obb کپی کنید.

مرحله سه – بازی را اجرا کنید…

 

مرحله اول و سوم که در ابتدای همین صفحه به صورت تصویری آموزش داده شده است (نصب و اجرای بازی) ؛ و اما مرحله دوم را اینگونه انجام می دهیم:

دانلود و از حالت فشرده خارج کردن هم که در صفحه آموزش داده شده ؛ تنها در این مرحله شما باید پوشه ی com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM را در مسیر Android/Obb کپی کنید ؛ برای اینکار باز هم از برنامه Zarchiver  استفاده می کنیم ؛ در تصویر زیر به صورت مرحله به مرحله اموزش کپی نمایش داده شده است :

 

آموزش قرار دادن پوشه Obb دیتا در Android/obb

 

هماننطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید دیتا را در Android/Obb حافظه داخلی کپی کردیم ؛ در فایل منیجر زد ارشیور Emulated/0 حافظه داخلی دستگاه شماست! اگر در دستورالعمل بازی ها ذکر شده بود دیتا در Android/data کپی شود مطابق با اموزش بالا بجای کپی در پوشه Obb در پوشه ی Data کپی می کنید. (برای مشاهده تصویردر سایز اصلی برروی ان کلیک کنید)

 

نکات تکمیلی که باید در مورد بازی های دیتادار بدانید :

1 – دیتای بازی های آندرویدی به طور پیش فرض باید در حافظه داخلی کپی شود. (اگر در مموری کپی کنید شناسایی نمیشود)

2 – در صورتی که پوشه ی Android موجود در حافظه دستگاهتان را باز کردید اما پوشه ی Obb وجود نداشت کافیست یک پوشه جدید با نام Obb بسازید.

3 – در نصب و اجرای بازی های دیتادار مرحله اول که بازی را نصب کردید ان را اجرا نکنید ؛ پس از انجام همه کارها اقدام به اجرای بازی نمایید.

 

برای بازی های دارای 4 فایل نصبی و 4 دیتای مختلف چیکار کنیم ؟!

بعضی از بازی های اندروید نظیر ریل رسینگ 3 ؛ مورتال کامبت 4 و … دارای چهار فایل نصبی و 4 دیتای مختلف برای دستگاه های اندرویدی هستند که شما باید نسخه مربوط به GPU (پردازنده گرافیکی دستگاهتان را دریافت کنید) ؛ در صورتی که نسخه نامتناسب با دستگاهتان دریافت و نصب شود مطمئنا در اجرای بازی به مشکل برمیخورید (یا بازی اجرا نمیشود و یا اینکه مشکل گرافیکی خواهد داشت)

صفحه مخصوصی برای این مورد نیز طراحی شده است که علاوه بر آموزش نحوه فهمیدن GPU دستگاهتان می توانید در لیست موجودِ ذکر شده نوع پردازنده دستگاهتان را مشاهده کنید :

 

لیست پردازنده دستگاه های اندرویدی – کدام دیتا و فایل نصبی را دانلود کنیم ؟!

 

نکته مهم در مورد مطرح سوال خود در این صفحه :

لطفا قبل از ارسال کامنت در این صفحه توجه داشته باشید : در این صفحه فقط و فقط سوالات مربوط به موارد ذکر شده مطرح شود از ذکر کردن نام بازی و مشکلات بازی بپرهیزید (مشکلات بازی را در پست خودش مطرح کنید.)

 

کلمات کلیدی این پست : آموزش آسان نصب بازی اچ دی دیتادار اندروید , آموزش تصویری نصب بازی دیتادار اندروید , آموزش Unzip کردن دیتای بازی اندروید , آموزش نصب فایل apk اندروید , آموزش کامل و ساده نصب بازی دیتادار گوشی های اندرویدی

دیدگاه کاربران 789 عدد !
  • 1. از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید ؛ پرسش های غیرمرتبط را در انجمن مطرح کنید
  • 2. در خواست های خود برای بازی ها و برنامه ها را فقط از طریق تماس با ما ارسال کنید.
  • 3. فقط فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید.
  • 4. قبل از ارسال کامنت حتما متن پست + نظرات سایر دوستان را بخوانید .
  • 5. نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .

parsa79 شنبه 7 اسفند 1395 - 15:33 پاسخ

وقت بخیر.راهی وجود نداره که دیتای بازی روی مموری باشه و شناسایی بشه؟چون گوشیم حافظه داخلی بسیار کمی داره

امید شنبه 7 اسفند 1395 - 16:16 پاسخ

سلام پارسا جان
گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض امکان خوندن دیتا از مموری رو دارند … بخونید :
http://forum.farsroid.com/thread744.html
موفق باشید

ارشیا شنبه 7 اسفند 1395 - 00:54 پاسخ

سلام من Extract hereراپیدانکردم مال من فارسی است

امید شنبه 7 اسفند 1395 - 09:31 پاسخ

سلام
همون “استخراج” .

محمد جمعه 6 اسفند 1395 - 15:36 پاسخ

سلام خسته نباشید.من یک بازی رو به همراه دیتا دانلود کردم.دیتا رو با کامپیوتر دانلود کردم چون سرعت کامپیوتر بالاتر بود و زود تر دانلود میشد.بعد فایل رو انتقال دادم روی گوشی.الان هم رو کامپیوتر و هم روی گوشی ارور میده برای خارج کردن از حالت فشرده سازی با تمام برنامه ها امتحان کردم.ممنون میشم راهنمایی کنید

امید جمعه 6 اسفند 1395 - 16:26 پاسخ

سلام زنده باشید محمد جان
به احتمال زیاد به خاطر کم و زیاد شدن سرعت اینترنتتون ناقص دانلود شده که هنگام خارج کردن از حالت فشرده با خطا روبرو میشوید …

نیما چهارشنبه 4 اسفند 1395 - 14:46 پاسخ

با سلام من در پوشه android دو فایل data وmedia دارم و اصلا فایلی به اسم obb نمی بینم ولی تو اندروید پایین تر میبینم اندروید من 6.0.1 است چه کاری انجام بدهم
لطفا کمکم کنید

امید پنج شنبه 5 اسفند 1395 - 00:23 پاسخ

سلام نیما جان
مشکلی نیست، توی پوشه Android یک پوشه جدید با اسم Obb خودتون بسازید ..
موفق باشید

SAEED سه شنبه 3 اسفند 1395 - 10:47 پاسخ

سلام برادر
1.من تو پوشه Android بجز dats و Obb دو پوشه دگه هست اسمشون cache و framework اینا چین باس اینارو حذف کنم؟
2.پوشه obb در اصل وجود نداره خودم بسازمش باید Obb باشه یا obb تو یه سایت نوشته بود باس O بزرگ باشه موخام بدونم فرقی داره؟

داش حتما جواب بده lenovo A6000_android 5.0.2

امید سه شنبه 3 اسفند 1395 - 13:19 پاسخ

سلام سعید جان
1 – نیازی نیست چیکارشون ندارید
2 – فرقی نداره، حرف اول رو بزرگ بنویسید …
موفق باشید

Armins دوشنبه 2 اسفند 1395 - 18:17 پاسخ

سلام .
سوالم اینه که اگه برای حفظ و نگه داری دیتا هایی ک شاید الان نه ولی بعدا برای بازی نیاز باشن میتونیم تو کارت sd بریزیم اصن میشه ریخت تو sd؟ ب اجرا شدن کار ندارم میدونم اونطوری اجرا نمیشه بازی مشکلی در دیتا بوجود نمیاد؟
یعنی دیتا ی بازی ک جاگیره و بدرد نمیخوره به جا اینکه پاک کنیم از حافظه اصلی بریزیم تو sd بعد وقتی نیازشون داشتیم دوباره بریزیم حافظه اصلی:)؟

امید دوشنبه 2 اسفند 1395 - 21:10 پاسخ

سلام
بله میشه عزیزم …
موفق باشید

ali یکشنبه 1 اسفند 1395 - 16:29 پاسخ

سسخشید من دو تا سوال داشتم:

1-برای اپدیت بازی های دیتا دار ، باید اول اپلیکیشن را اپدیت کنیم و دیتای قبلی را از (obb) پاک کرده و دیتای جدید را در پوشه بریزیم؟ایا با این کار ، پیشرفت ما (بدون سینگ بودن با گوگل) از بین میرود؟

2- من حافظه ام پر شده و دیگر جایی ندارم، ایا میتوانید روشی ذکر کنید که من دیتای بازی ها را به( sd card) انتقال بدهم تا دستگاهم دیتا ها را شناسایی و بازی را اجرا کند؟

$$$$$ممنون میشم اگر پاسخ دهید$$$$$

امید یکشنبه 1 اسفند 1395 - 21:50 پاسخ

سلام دوست عزیز
1 – بله باید همین کار رو بکنید، بازیتون به حساب گوگل وصل باشه تا پیشرفتتون از بین نره و در ضمن بهتره بدونید پیشرفت شما توی دیتا ذخیره نمیشه !
2 – بخونید : http://www.farsroid.com/foldermount-premium-root
موفق باشید

ali پنج شنبه 5 اسفند 1395 - 08:11 پاسخ

ببخشید این برنامه ای که معرفی کردید ، نیاز به روت داره!!! من نمیخوام دشتگاهم را روت کنم و از طرفی دیگر حجمی باقی نمانده ، و باید دیتا ها را در ُ اس دس کارت بریزم . لطفا کمکم کنید . ممنون$$$

امید پنج شنبه 5 اسفند 1395 - 10:13 پاسخ

راهی جز روت نیست
موفق باشید

Parham پنج شنبه 28 بهمن 1395 - 10:15 پاسخ

سلام امید جان.
لطفا این رو توی متن ذکر کن که تعمیر فایل های حجیم با گوشی ، ممکن است خطا در عملیات را در پی داشته باشد ، اما با استفاده از کامپیوتر به راحتی می‌توان فایل های حجیم را تعمیر کرد.

saeed پنج شنبه 28 بهمن 1395 - 00:09 پاسخ

سلام امید جان
باید فایلدبا فرمت obb رو داخل android/obb بریزم یا او فایل رو از اون حالت خارج کنم ؟

امید پنج شنبه 28 بهمن 1395 - 00:18 پاسخ

سلام
برای هر پست دستورالعمل اختصاصی نوشته شده، باید فقط و فقط طبق دستورالعمل پیش بروید ..
موفق باشین

محمد.re چهارشنبه 27 بهمن 1395 - 19:31 پاسخ

اقا امید خدا صبر بهت بده 😘
نظرات این پست خوندم واقعا از اخلاقت که اینطور با افرادی که بلد نیستن حرف میزنی واقعا دست خوش داره
بنده که حوصله جواب دادن نداشتم
چون بعضی از پیاما واقعااا ادمو عذاب میدن
در کل خسته نباشی

امید چهارشنبه 27 بهمن 1395 - 20:39 پاسخ

فدای شما محمد جان
خوبه بالاخره یکی منو درک کرد :)))

محمد.re چهارشنبه 27 بهمن 1395 - 22:27 پاسخ

عزیز 😚
موفق باشی داداش
مممونم بابت پست
کامل و مفید
خودم بلد بودم و تاحالا اصلا مشکلی نداشتم
اما گفتم این پست بخونم ببینم چرا اینها اینطور سوال میپرسن (فکر کردم کامل نیست حتما)

behruz سه شنبه 26 بهمن 1395 - 17:35 پاسخ

سلام بر شما اقا امید گل، میتونیم دیتای یک بازی که خراب دانلود شده درستش کرد؟

امید سه شنبه 26 بهمن 1395 - 20:30 پاسخ

سلام
در صورت داشتن ریکاوری، میتونید با وینرار تعمیرش کنید …
موفق باشید

hiسامان جمعه 22 بهمن 1395 - 01:45 پاسخ

سلام اقا امید
برای نصب اپدیت یک بازی دیتا دار که باید هر موقع برای بازی اپدیت میاد هم فایل نصبی جدید بازی هم فایل دیتای جدید بازی رو نصب و قرار بدیم باید چیکار کنیم با دیتای جدید و قبلی که وقتی وارد بازی
میشیم همون ادامه سیو بازیمون بیاد و فقط چیزهای جدیدی که تو اپدیت اومده تغییر کنه؟؟؟خواهشن جواب بدین
❤سپاس از سایت عالیتون❤

reza شنبه 16 بهمن 1395 - 21:39 پاسخ

سلام اقاامید میخواستم بگم 1-فرقی میکنه که دیتارو کپی کنی یا انتقال بدی؟ 2-من بازی war robatرو از سایتتون دانلود کردم همه کار هایی که گفتین انجام دادم ولی میرم تو بازی میگه دیتا باید دانلود بشه البته بگم من این بازی رو قبلا بدون مشکل بازی میکردم

امید شنبه 16 بهمن 1395 - 21:52 پاسخ

سلام دوست عزیز
1 – فرقی نداره
2 – دیتای بازیهای اندرویدی رو توی حافظه داخلی کپی کنید بدون مشکل بالا میاد
موفق باشید

M.a.s.o.u.d پنج شنبه 14 بهمن 1395 - 18:49 پاسخ

سلام خسته نباشید من این آموزش رو بلدم کاری نداره فقط میخام بدونم بهتره فایل دیتا رو بعد از اینکه استخراج‌ کردم کپی کنم یا انتقال بدم؟ کپی رو میزنم یه ذره طول میکشه ولی انتقال رو که میزنم همون لحظه انتقال میده تموم میشه لطفا جواب بدید.

امید پنج شنبه 14 بهمن 1395 - 20:00 پاسخ

سلام زنده باشید
انتقال بدید مشکلی نیست
موفق باشید

AGamer2000 سه شنبه 12 بهمن 1395 - 17:14 پاسخ

من وقتی می خوام کپیش کنم میزنهThis Folder is read-only باید چی کار کنم؟

امید سه شنبه 12 بهمن 1395 - 18:40 پاسخ

سلام
همه فرایند نصب رو باید در حافظه داخلی انجام دهید !

عرفان پنج شنبه 7 بهمن 1395 - 23:41 پاسخ

سلام خسته نباشید من چند تا از بازی های شما رو دانلود کردم نمی تونم دیتا رو دانلود کنم

امید جمعه 8 بهمن 1395 - 10:59 پاسخ

سلام زنده باشید
لینک های دانلود دیتای ما مشکلی ندارند .

سارا دوشنبه 4 بهمن 1395 - 08:28 پاسخ

سلام
1- آیا میشه بازی های دیتادار رو به جای اینکه دیتاشونو در حافظه خود گوشی کپی کنیم در رم کپی کنیم؟ یا نمیشه؟

2- بعد از نصب فایل بازی آیا اول باید یکبار بازی رو اجرا کنیم و خارج شیم و بعد فایل دیتا رو کپی کنیم یا بدون وارد شدن به بازی بعد از نصب دیتارو کپی کنیم؟

3- فرق بازیهایی که دیتاشون توی پوشه data ریخته میشه با بازیهایی که دیتاشون توی پوشه obb ریخته میشه چیه و کدوم بهتر هستن؟

امید دوشنبه 4 بهمن 1395 - 09:14 پاسخ

سلام
1 – میشه اما به روت نیاز است، بخونید : http://www.farsroid.com/foldermount-premium-root
2 – نیازی به وارد شدن نیست، دیتا رو باید توی مسیرش قرار بدید وقتی همه کارا رو انجام دادین بازی رو اجرا کنید
3 – فرقی نداره، این مورد به خود سازنده بازی مربوط میشه که دیتاش رو چطور عرضه کنه .

Armin شنبه 2 بهمن 1395 - 05:34 پاسخ

سلام خسته نباشید چند روزی هست که بازی دیتا دار نصب میکنم هیچ پوشه ای تو فایل های obbو دیتا در android تشکیل نمی شود مشکل چیست؟

امید شنبه 2 بهمن 1395 - 09:05 پاسخ

سلام زنده باشید
قرار نیست پوشه ای تشکیل بشه، باید دیتای ما رو از حالت فشرده خارج کنید و طبق دستورالعمل پوشه گفته شده رو توی مسیرش قرار بدید
موفق باشین

نیما جمعه 1 بهمن 1395 - 18:11 پاسخ

ببخشید آیا میشه دیتای بازی ها رو به فایل apk چسبوند ؟ مثلا یه فایل apk یک گیگ

امید جمعه 1 بهمن 1395 - 19:49 پاسخ

سلام
به کدنویسی نیاز هست .

Pouya جمعه 1 بهمن 1395 - 09:46 پاسخ

سلام ببخشید این مدریت فایل ک معرفی کردین موقع استخراج رمز عبور میخواد میخواستم بدونم رمزش چیه؟

امید جمعه 1 بهمن 1395 - 09:50 پاسخ

سلام
رمز فایل رو باید از اونجایی که دانلودش کردین بخواید و به برنامه مربوط نمیشه !

سینا یکشنبه 26 دی 1395 - 03:13 پاسخ

سلام خسته نباشید
یک راه حل برای اینکه بتونم دیتای بازی هامو توی sd بریزم بگین فقط روت و اینا نخواد اندروید 4.4.4مزخرفه که دیتای بازی تو sd اکسترکت نمیشه

امید یکشنبه 26 دی 1395 - 08:45 پاسخ

سلام زنده باشید
راه حلی جز روت وجود ندارد .

Alirezaahmadi شنبه 25 دی 1395 - 21:28 پاسخ

اسم برنامه ای ک داره تو گوشی برنامرو از حالت فشرده خارج میکنه اسمش چیه

امید یکشنبه 26 دی 1395 - 08:45 پاسخ

سلام
لطفا متن پست رو با دقت بخونید .

Ali.BvR یکشنبه 19 دی 1395 - 21:07 پاسخ

سلام لطفا میشه دقیق بگید این فایل obb دقیقا کجاست ؟چون من تو گوشیم چنین فایلی ندارم. درضمن اون پوشه استخراجی رو حتما باید کپی کنیم نمیشه کات کنیم ؟ ممنون میشم زود جواب بدید. با تشکر

امید یکشنبه 19 دی 1395 - 21:15 پاسخ

سلام
– توی پوشه Android اگه پوشه Obb رو ندارید خودتون بسازید
– کات کنید .

isanikoo شنبه 18 دی 1395 - 14:29 پاسخ

تشکرازفارسروید به خاطرکمک به همه عضوهای سایت

محمد پنج شنبه 16 دی 1395 - 11:41 پاسخ

سلام خسته نباشید چون حافظه داخلی گوشی من خیلی کمه میشه بازی رو به اس دی کارت منتقل کرد و دیتا رو ریخت تو اس دی یا باید تو حافظه داخلی باشه؟

امید پنج شنبه 16 دی 1395 - 12:28 پاسخ

سلام زنده باشید
هواوی هستین بخونید :
http://www.forum.farsroid.com/thread744.html
موفق باشید

maizar چهارشنبه 15 دی 1395 - 16:28 پاسخ

با سلام
اگه یک بازی رو که قبلا دیتا همراهش دانلود شده باشه(یعنی مثلا از فروشگاه گوگل پلی )چطور دیتا رو از سایت دانلود کرده و اپدیتش کنم

امید چهارشنبه 15 دی 1395 - 16:31 پاسخ

سلام
برای آپدیت باید فایل نصبی و دیتای نسخه جدید از فارسروید دانلود شود .

ali دوشنبه 13 دی 1395 - 23:33 پاسخ

سلام خسته نباشید من هر کاری میکنم نمیتونم فای دیتا رو تو پوشه obb بریزم کپی نمیشه ارور میده. ازروی سیستم این کار رو کردم نشد چیکار کنم؟مرسی

امید سه شنبه 14 دی 1395 - 08:40 پاسخ

سلام، زنده باشید
فایل فشرده رو به گوشی انتقال بدید و فرایند نصب و اجرا رو با نرم افزار زد ارشیو و خود گوشی انجام دهید
موفق باشید

mostafa جمعه 10 دی 1395 - 14:24 پاسخ

سلام اقا امید خسته نباشید ببخشید بنده یک فیلم برای همین اموزش نصب بازی های دیتا دار اماده کردم کجا میتونم بزارمش?

امید جمعه 10 دی 1395 - 17:48 پاسخ

سلام، زنده باشید
از طریق ایمیل برامون ارسال کنید تا بررسی بشه …
info [at] farsroid .com

alireza پنج شنبه 9 دی 1395 - 19:12 پاسخ

خیلی خوب

Parsa چهارشنبه 8 دی 1395 - 12:10 پاسخ

سلام خسته نباشید.
میخواستم یه ترفند بگم که دوستانی که هواوی دارند.
اگر مشکل دیتا ریختن دارید به تنظیمات گوشی رفته و از قسمت app دسترسی بازی ها رو به storage را غیر فعال کنید بدون هیچگونه دردسری. دیگر لازم نیست دیتا رو توی مموری کپی کنید.
سپاس فراوان.

♠helma♠ دوشنبه 6 دی 1395 - 18:46 پاسخ

سلام ببخشید چجوری باید دیتارو از حالت فشرده در بیارم لطفا از اول بگید😊😊😔😔😔

حامد دوشنبه 20 دی 1395 - 14:22 پاسخ

اقا امید واقعا چه حوصله ای داری این بی سواد ها راهنمایی میکنی ولشون کن… بی سواد میخواد بازی کنه

مهمد شنبه 11 دی 1395 - 01:39 پاسخ

امید بهتر بود به زبان ساده تری میگفتی .. مثلا android/obb کسی نمیدونه منظور پوشه اندروید بعدش پوشه obb باید رفت

محمد یکشنبه 5 دی 1395 - 09:15 پاسخ

سلام ببخشید که زحمتتون میدیم آخه من نمیتونم بفهمم میشه لطفی کنین ویدیوی آموزشیشم بزارین.ازتون بینهایت ممنون میشم.

امید یکشنبه 5 دی 1395 - 19:14 پاسخ

سلام
ان شا الله در اینده ویدئو اموزشی هم به پست اضافه میشه .

Parsa137813 یکشنبه 28 آذر 1395 - 14:36 پاسخ

سلام خسته نباشید
گوشی قبلیم desire 516 بود و روش بازی دیتا رو راحت اجرا میکردم
ولی الان با g5 همون کارهای قبل رو انجام میدم ولی دیتا خونده نمیشه

امید یکشنبه 28 آذر 1395 - 16:41 پاسخ

سلام، زنده باشید
دیتا رو درست و بدون مشکل توی مسیر گفته شده حافظه داخلی کپی کنید .

Franky پنج شنبه 25 آذر 1395 - 19:16 پاسخ

آقا امید وقتی میخوام با زد آرشیو فایل دیتا رو استخراج کنم میگه استخراج با خطا مواجه شد میتونید بگید مشکل از کجاست؟؟(زد آرشیو نسخه قدیمیش)

حامد دوشنبه 20 دی 1395 - 14:24 پاسخ

کم و زیاد شدن سرعت اینترنت باعث این مشکلات میشه

امید پنج شنبه 25 آذر 1395 - 19:18 پاسخ

سلام
وقتی فایلتون خراب دانلود بشه با خطا روبرو میشد
موفق باشید

نیما سه شنبه 23 آذر 1395 - 18:28 پاسخ

خیلی عالی

miti دوشنبه 22 آذر 1395 - 16:08 پاسخ

سلام داداش خسته نباشی،داداش لطفا کمک کن یه بازی گرفتم خودش موقع باز شدن یک گیگ دیتا دانلود کرد الان نمی تونم پیداش کنم نه تو obb نه data توروخدا کمک کن اگه مربوطم نیست این دفه رو بگو واجبه ممنونم

امید دوشنبه 22 آذر 1395 - 16:20 پاسخ

سلام، زنده باشید
دیتایی که بازی با خودش دانلود میکنه توی android/data ذخیره میشه .

کسری جمعه 19 آذر 1395 - 22:59 پاسخ

سلام ممنون بابت آموزش خوب ولی خیلی گیج شدم ولی سعی کردم شد ممنون

زینب جمعه 19 آذر 1395 - 19:30 پاسخ

سلام
پیغام من رو جواب ندادید
من بازی رو نصب کردم و برابر همون چیزی که نوشته بودید دیتا رو سرجاش قرار دادم
بازی اجرا میشه و همون صفحه ی اول میمونه، بعد یک ساعت هم خطا میده متاسفانه بازی قابل اجرا نیست. چیکار کنم؟

امید جمعه 19 آذر 1395 - 20:08 پاسخ

سلام
زینب جان ما توی این نوشتیم :
نکته مهم در مورد مطرح سوال خود در این صفحه : لطفا قبل از ارسال کامنت در این صفحه توجه داشته باشید : در این صفحه فقط و فقط سوالات مربوط به موارد ذکر شده مطرح شود از ذکر کردن نام بازی و مشکلات بازی بپرهیزید (مشکلات بازی را در پست خودش مطرح کنید.)

METÏŇ Ankara جمعه 19 آذر 1395 - 15:42 پاسخ

یه سوال میخواستم بپرسم دیتای بازی رو میشه تو کارت حافظه ریخت

امید جمعه 19 آذر 1395 - 16:05 پاسخ

سلام
بخونید :
http://www.farsroid.com/foldermount-premium-root
موفق باشید

Parsa جمعه 19 آذر 1395 - 14:16 پاسخ

به نظرتون باید تو کامپیوتر این کارو بکنم؟؟

امید جمعه 19 آذر 1395 - 16:05 پاسخ

سلام
متن صفحه رو با دقت بخونید .

Saman پنج شنبه 18 آذر 1395 - 14:48 پاسخ

ممنون از سايت خوبتون كوشى من فقط حافظه داخلي داره بايد جي كار كنم?

امید پنج شنبه 18 آذر 1395 - 16:02 پاسخ

سلام، قربان شما
بخونید :
http://www.farsroid.com/foldermount-premium-root

Firooz چهارشنبه 17 آذر 1395 - 21:46 پاسخ

سلام امیدخان خداقوت
میخاستم بپرسم بازی های دیتا دار هر وقت آپدیت بدن باید دوباره هم دیتا و هم فایل نصبیو دانلود کرد😣😣😣یا فقد فایل نصبیه جدید و دان کنیم با همون دیتای اولیه؟

امید پنج شنبه 18 آذر 1395 - 12:19 پاسخ

سلام فیروز جان
برای اپدیت بازیهای دیتادار باید فایل نصبی و دیتای جدید دانلود شود .

علی رضا دوشنبه 15 آذر 1395 - 06:17 پاسخ

سلام
میشه بجای دانلود از یه گوشی دیگه بگیریم؟ چطوری لطفا پاسخ بدین مثلا بازی D-Day را چون دیتاش خیلی زیاده دانلود نمیشه

امید دوشنبه 15 آذر 1395 - 09:18 پاسخ

سلام
بله میتونید از دوستاتون هم بگیرید .

Hamed یکشنبه 14 آذر 1395 - 22:38 پاسخ

ببخشید در پوشه obbفقط یه پوشه هست اونم واسه دیکشنری هست باید یه پوشه واسه نید فور خودمون درست کنیم یا ن تو خود فایل دیتا که پوشه ی بازی قرار داره دیتا رو بزاریم

امید دوشنبه 15 آذر 1395 - 09:18 پاسخ

سلام دوست عزیز
شما دیتاهای فارسروید رو درست از حالت فشرده خارج کنید پوشه اصلیش استخراج میشه و نیازی به ساخت نیست .

Reza یکشنبه 14 آذر 1395 - 21:27 پاسخ

سلام.تو برنامه zaarchiverگزینه extract نداره فقط compress داره.الان اینو چجوری درست کنم؟فقط کپی کنم؟

امید یکشنبه 14 آذر 1395 - 21:28 پاسخ

سلام دوست عزیز
باید روی فایل فشرده بزنید تا گزینه extract بیاد ؛ روی فایل ها و پوشه ها که بزنید این گزینه رو نداره
موفق باشید

آخرین ارسال های انجمن بازدید پاسخ آخرین پاسخ
» درخواست برنامه یادداشت نویسی fiinotes 41 3 حسین عابدی
» میزان رضایت مندی شما از انجمن فارسروید 5140 63 DANYAL_PISHRO
» راهنمایی برای گوشی 162 6 mr,amirhossein
» رام LineageOS برای Asus ZenFone 2 deluxe ze551ml 59 1 حسین عابدی
» مشکل در سینک شدن بازی boom beach 78 4 sophi1340
» مشکل درسینک شدن بازی کلش اف کلنز 29 4 Parsasae
» خش لنز 133 6 LM/\/TRiX
» دانلود نسخه مود شده کلاه قرمزی با سکه بی نهایت 22821 35 Prince.of.Persia

آخرین دیدگاه ها

 •  امید

  ندارمش مجتبی جان ... اگه توی سرور داشتیم که تقدیم ...

 •  مجتبی

  خوب آقا امید خودت برام کلیدش رو بزار به خدا تنها امیدم ...

 •  آرشام

  سلام ببخشید گرافیک این لگو بتمن ۳ بیشتره یا ۲ ؟؟ موندم ...

 •  امید

  سلام انصافا دارین اذیت می کنید ولی اشگال نداره ما که ...

 •  امید

  سلام نداره، اگه داشت که برای دانلود قرار داده میشد ...