آموزش نصب بازی های دیتادار اندروید ! - فارسروید
جانبی cubocloud جانبی

در این پست از فارسروید قصد داریم آموزش نصب بازی های دیتادار رو به طرزی ساده آموزش بدیم و تمامی کارای لازم برای نصب و اجرای بدون مشکل بازی های دیتادار رو بازگو کنیم؛ برای هر بازی دیتاداری که در سایت معرفی شده یه دستورالعمل نصب و اجرای بازی نوشتیم که شامل سه مرحله میشه و مراحل اول و سوم که کاری ندارند و نیازی به توضیح خاصی ندارند (مرحله اول : نصب فایل نصبی و مرحله سوم اجرای بازی هست!) اما با این شرایط به صورت مختصر آموزش نصب رو هم توضیح خواهیم داد! در این پست برای جلوگیری از سر رفتن حوصله شما سعی شده به صورت مختصر و مفید توضیحات رو بنویسیم و برای هر بخش نیز یک تیتر انتخاب کنیم تا سردرگم نشید!

آموزش نصب بازی های اندروید :

همانطور که اطلاع دارید تمامی فایل های نصبی بازی های اندروید دارای فرمت Apk هستند و تنها با یک کلیک نصب میشوند! فقط کافیست برروی آن ها کلیک کنید تا صفحه مربوط به دسترسی ها، حریم خصوصی و … نمایش داده شود و با زدن دکمه ی Next (مرحله بعد) و سپس Install (نصب) اقدام به نصب بازی نمایید.

در تصویر زیر به صورت بصری این مورد در 5 مرحله نمایش داده شده است :

 

آموزش نصب بازی های اندروید

 

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی برروی آن کلیک کنید تا در رزولیشین اصلی نمایش داده شود.

 

آموزش خارج کردن فایل فشرده از حالت زیپ/رار (به اصطلاح Unzip کردن) :

دیتای بازی های اندرویدی به صورت فایل فشرده برای دانلود قرار داده می شوند (امکان قرار دادن به صورت غیرفشرده وجود ندارد) ؛ دیتای بازی ها در فارسروید دارای دو فرمت رایج فشرده Zip و Rar هستند و با همه فایل منیجرهای اندرویدی یا ویندوز می توانید ان ها را از حالت فشرده خارج کنید .

* * * * در صورت استفاده از کامپیوتر برای خارج کردن دیتا از حالت فشرده ابتدا نرم افزار وینرار را از لینک زیر دریافت کنید و ان را نصب نمایید ؛ سپس میتوانید مطابق با تصویر زیر عمل کنید :

دانلود فایل نصبی نرم افزار Winrar مخصوص ویندوز x64

دانلود فایل نصبی نرم افزار Winrar مخصوص ویندوز x86

 

Unzip کردن فایل فشرده با کمک نرم افزار وینرار winrar کامپیوتر

 

با انتخاب گزینه Extract Here فایل از حالت فشرده خارج می شود و پوشه دیتا در اختیار شما قرار داده می شود !

 

* * * * در صورت استفاده از گوشی اندرویدی برای خارج کردن دیتا از حالت فشرده نیز باید یک فایل منجر (مدیریت فایل) برروی دستگاه خود داشته باشید که پیشنهاد ما نرم افزار Zarchiver می باشد و در تصویری آموزشی زیر هم از این برنامه استفاده کرده ام ؛ شما می توانید با جستجو در سایت فارسروید این نرم افزار را پیدا کرده و دانلود کنید.

 

Unzip کردن فایل فشرده با کمک نرم افزار Zarchiver اندروید

با کلیک برروی فای فشرده توابع فایل منیجر نمایش داده می شود که با زدن گزینه Extract here فایل از حالت فشرده خارج میشود و در همان صفحه ای که هستید در اختیارتان قرار می گیرد.

 

آموزش قرار دادن پوشه دیتای بازی ها در مسیر گفته شده :

 

نصب و اجرای بازی های دیتادار اندرویدی دشوار نیست ؛ فقط کافیست وقت بگذارید و یک بار یاد بگیرید بعد از ان مثل آب خوردن اقدام به نصب و اجرای بازی ها خواهید نمود! شاید از نظر شما دشوارترین مرحله نصب بازی های دیتادار همین “قرار دادن دیتا در مسیر گفته شده” باشد اما باید بدانید که اینطور نیست و ساده ترین مرحله همین مرحله هست و اگر مرحله خارج کردن از حالت فشرده را فرا گرفته باشید مطمئنا مشکلی نخواهید داشت!

مسیر قرارگیری پوشه دیتای بازی های اندروید یا Android/Obb هست یا Android/data که این مورد در دستورالعمل هر پست ذکر شده است. شما باید پس از خارج کردن دیتا از حالت فشرده ؛ پوشه گفته شده را در حافظه داخلی دستگاه کپی کنید .

برای مثال دستورالعمل نصب و اجرای بازی Gangstar Vega را با هم انجام می دهیم :

برای نصب و اجرای این بازی در صفحه خودش ؛ اینگونه نوشته ایم :

مرحله یک – ابتدا فایل apk را دانلود و نصب نمایید.

مرحله دو – فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM را در مسیر Android/Obb کپی کنید.

مرحله سه – بازی را اجرا کنید…

 

مرحله اول و سوم که در ابتدای همین صفحه به صورت تصویری آموزش داده شده است (نصب و اجرای بازی) ؛ و اما مرحله دوم را اینگونه انجام می دهیم:

دانلود و از حالت فشرده خارج کردن هم که در صفحه آموزش داده شده ؛ تنها در این مرحله شما باید پوشه ی com.gameloft.android.ANMP.GloftGGHM را در مسیر Android/Obb کپی کنید ؛ برای اینکار باز هم از برنامه Zarchiver  استفاده می کنیم ؛ در تصویر زیر به صورت مرحله به مرحله اموزش کپی نمایش داده شده است :

 

آموزش قرار دادن پوشه Obb دیتا در Android/obb

 

هماننطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید دیتا را در Android/Obb حافظه داخلی کپی کردیم ؛ در فایل منیجر زد ارشیور Emulated/0 حافظه داخلی دستگاه شماست! اگر در دستورالعمل بازی ها ذکر شده بود دیتا در Android/data کپی شود مطابق با اموزش بالا بجای کپی در پوشه Obb در پوشه ی Data کپی می کنید. (برای مشاهده تصویردر سایز اصلی برروی ان کلیک کنید)

 

نکات تکمیلی که باید در مورد بازی های دیتادار بدانید :

1 – دیتای بازی های آندرویدی به طور پیش فرض باید در حافظه داخلی کپی شود. (اگر در مموری کپی کنید شناسایی نمیشود)

2 – در صورتی که پوشه ی Android موجود در حافظه دستگاهتان را باز کردید اما پوشه ی Obb وجود نداشت کافیست یک پوشه جدید با نام Obb بسازید.

3 – در نصب و اجرای بازی های دیتادار مرحله اول که بازی را نصب کردید ان را اجرا نکنید ؛ پس از انجام همه کارها اقدام به اجرای بازی نمایید.

 

برای بازی های دارای 4 فایل نصبی و 4 دیتای مختلف چیکار کنیم ؟!

بعضی از بازی های اندروید نظیر ریل رسینگ 3 ؛ مورتال کامبت 4 و … دارای چهار فایل نصبی و 4 دیتای مختلف برای دستگاه های اندرویدی هستند که شما باید نسخه مربوط به GPU (پردازنده گرافیکی دستگاهتان را دریافت کنید) ؛ در صورتی که نسخه نامتناسب با دستگاهتان دریافت و نصب شود مطمئنا در اجرای بازی به مشکل برمیخورید (یا بازی اجرا نمیشود و یا اینکه مشکل گرافیکی خواهد داشت)

صفحه مخصوصی برای این مورد نیز طراحی شده است که علاوه بر آموزش نحوه فهمیدن GPU دستگاهتان می توانید در لیست موجودِ ذکر شده نوع پردازنده دستگاهتان را مشاهده کنید :

 

لیست پردازنده دستگاه های اندرویدی – کدام دیتا و فایل نصبی را دانلود کنیم ؟!

 

نکته مهم در مورد مطرح سوال خود در این صفحه :

لطفا قبل از ارسال کامنت در این صفحه توجه داشته باشید : در این صفحه فقط و فقط سوالات مربوط به موارد ذکر شده مطرح شود از ذکر کردن نام بازی و مشکلات بازی بپرهیزید (مشکلات بازی را در پست خودش مطرح کنید.)

 

کلمات کلیدی این پست : آموزش آسان نصب بازی اچ دی دیتادار اندروید , آموزش تصویری نصب بازی دیتادار اندروید , آموزش Unzip کردن دیتای بازی اندروید , آموزش نصب فایل apk اندروید , آموزش کامل و ساده نصب بازی دیتادار گوشی های اندرویدی

دیدگاه کاربران 1086 عدد !
  • 1. از نوشتن دیدگاه های غیر مرتبط با پست جدا خودداری کنید ؛ پرسش های غیرمرتبط را در انجمن مطرح کنید
  • 2. در خواست های خود برای بازی ها و برنامه ها را فقط از طریق تماس با ما ارسال کنید.
  • 3. فقط فارسی تایپ کنید و برای سوال مجدد در صفحه از دکمه پاسخ دادن استفاده نمایید.
  • 4. قبل از ارسال کامنت حتما متن پست + نظرات سایر دوستان را بخوانید .
  • 5. نظر شما ممکن است بدون پاسخ تایید شوند که در این صورت باید منتظر پاسخ از سوی دیگر کاربران باشید .

Majid111 جمعه 22 دی 1396 - 15:37 پاسخ

سلام به فارسرویدی ها واقا امید
برای اینکه فایل دیتای بازی هارو توSD CARDبریزید باید اول گوشیتون روت باشه ونرم افزار اکسپوزد رونصب داشته باشین سپس نرم افزارobb on sdرونصب کنید وتیک فعال سازی رودرنرم افزار اکسپوزد بزنید و گوشی رو ریستارت کنید ازاین به بعد می‌تونید دیتا بازی هارو درکارتSDکپی کنید

REZA سه شنبه 19 دی 1396 - 15:59 پاسخ

سلام لطفا یه آموزش در مورد چگونگی اپدیت بازی های با دیتا بگید.ایا لازمه دیتا رو دوباره دانلود کرد یا راهی هست لطفا کمک کنید.خیلی ممنون

امید سه شنبه 19 دی 1396 - 19:15 پاسخ

سلام
مث روز اول اقدام به نصب و اجرا می کنید .

mohammad شنبه 16 دی 1396 - 10:29 پاسخ

اگه به جای کپی فایلی که از فشرده خارج کردیم رو انتقال بدیم چی مشکلی داره

امید شنبه 16 دی 1396 - 11:28 پاسخ

سلام
مشکلی نیست

مهدی جمعه 15 دی 1396 - 15:35 پاسخ

سلام من بازی مدرن کمبت4راریختم دیتاشم ریختم و بازی اجرا شد (بازی فشرده بود)بعد برای دوستم فایل دیتا رو ریختم وروObb کپی کردم ولی بازی اجرا نشد ایا باید فایل فشرده رو براش بریزم که خودش استخراج کنه یا دیتای استخراج شده رو مستقیم بفرستم?

امید جمعه 15 دی 1396 - 16:07 پاسخ

سلام
فرقی نداره .

A چهارشنبه 13 دی 1396 - 22:10 پاسخ

خیلی ممنون ار رهنماییتون بازی (اسپیشیال ) را با همین روش نصب کردم اورد واقعا ممنون.!!!

ph جمعه 8 دی 1396 - 08:23 پاسخ

سلام . خسته نباشید . ممنون از بازی های خوب و برنامه های پر کاربردتون . من می خواستم از شما بخوام اگه زحمت نباشه یه فیلمی از نصب دیتای بازی بزارین 60 بار خوندم هیچی نفهمیدم . ممنون بای

امید جمعه 8 دی 1396 - 10:41 پاسخ

سلام دوست عزیز
امکانش نیست ؛ راحت ترین اموزش نصب بازی دیتادار همینه.

Amir hosein چهارشنبه 6 دی 1396 - 15:57 پاسخ

با سلام ببخشید از کجا بفهمیم کدام نسخه ی دیتا با دستگاه ما هماهنگ است

امید چهارشنبه 6 دی 1396 - 15:59 پاسخ

http://www.farsroid.com/android-gpu-list

Hadi fatollahi یکشنبه 3 دی 1396 - 19:13 پاسخ

Aali

امیرمحمدنارویی یکشنبه 3 دی 1396 - 06:42 پاسخ

خیلی عالی بود

آرمین! پنج شنبه 30 آذر 1396 - 01:03 پاسخ

سلام آقا امید…شما بالا گفتین که تو android/obb کپی کنیم…ولی من تو پوشه android فقط یک پوشه میبینم به اسم data و پوشه ای با نام obb وجود نداره؟؟؟ممکنه مشکل از گوشیم باشه؟؟؟یا یه ویروس اومده تو گوشی؟؟؟لطفا کمکم کنین من بازی آسفالت 8 رو باید بازی کنم…یه دنیا تشکر از شما آقا امید گل

MOHAMMAD پنج شنبه 30 آذر 1396 - 14:30 پاسخ

آقا آرمین باید پوشه ی Obb خودت درست کنی حتما باید کلمه ی o بزرگ باشد

امید پنج شنبه 30 آذر 1396 - 01:05 پاسخ

سلام دوست عزیز
لطفا متن این صفحه رو مجددا با دقت مطالعه کنید .

ابوالفضل چهارشنبه 22 آذر 1396 - 11:29 پاسخ

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما، بابت سایت خوبتون از شما تشکر میکنم من اکثر بازیها و برنامه هام رو از سایت شما دانلود میکنم یه مشکلی داشتم بی زحمت منو راهنمایی کنید، من 3تا بازی دیتادار از سایت شما دانلود کردم :
1) mystery of crimson manor1.5
2)alice trapped in wonderland
3) daveys mystery 2
دیتا هاشونم درست تو حافظه داخلی دستگاه Internalstorage/Android/Obb جاگذاری کردم اما با این error مواجه میشم: press restart to download resourse files وقتی هم رو restart download کلیک میکنم میگه server not licensed امکان داره دیتاهای بازی مشکل داشته باشه؟ آخه خیلی بازی به این شکل دانلود و نصب کردم اجرا شدن!!! بازهم میگم مطمئنم مسیر دیتاها درسته بی زحمت منو راهنمایی کنید ممنون میشم

امید چهارشنبه 22 آذر 1396 - 11:42 پاسخ

سلام دوست عزیز
در نصب و اجرای هر بازی مشکل داشتید توی پست خودش واضح با ذکر خطای انگلیسی مطرح کنید تا راهنمای تون کنیم .

Misagh شنبه 18 آذر 1396 - 21:53 پاسخ

سلام.ببخشید من ریختن دیتا ی بازی هارو بلدم.ولی مشکل من چیز دیگه هست من default write storage رو روی SD Card گذاشتم ولی برای مثال بازی GTA San Andreas رو باید حتما تو حافظه داخلی ریخت.ولی چون default write storage رو SD card هست باید دیتای همه بازی ها تو مموری باشند.راهی نداره من بتونم هم رو مموری هم رو حافظه داخلی دیتای بازیارو کپی کنم؟لطفا جواب بدید خیلی ممنون.گوشیم: Huawei GR3 با اندروید 5.1.1 هست.

نیما چهارشنبه 15 آذر 1396 - 15:46 پاسخ

عااالی حالا میتونم کانتر استریک بازی کنم

Parsa چهارشنبه 8 آذر 1396 - 13:44 پاسخ

سلام من یک بازی دیتا دار دانلود کردم همه ی مراحل رو انجام دادم وقتی بازی رو اجرا میکنم یک نوشته میاد
You may not have purchased this app
لطفا کمکم کنید.
با تشکر

امید چهارشنبه 8 آذر 1396 - 15:38 پاسخ

سلام
دیتا رو درست توی مسیرش قرار ندادید که با این خطا روبرو شده اید .

Amirmohamad دوشنبه 6 آذر 1396 - 13:09 پاسخ

فارسروید عالیه

مهدی جمعه 3 آذر 1396 - 12:26 پاسخ

سلام ببخشید مخواستم ببپرسم ‌که ایا میشه تو گوشیه سامسونگ از همون اول یک برنامه دیتا دار مثل دیسون رو تو حکارت اس دی نصب کرد یا نه

امید جمعه 3 آذر 1396 - 12:35 پاسخ

سلام
فقط توی حافظه داخلی کپی بکنید دوست عزیز .

علیرضا سه شنبه 30 آبان 1396 - 19:44 پاسخ

خیلی ممنون واقعا به دردم خورد اولین بازی دیتا دار رو از همین فارسروید دان کردم از کانال تلگرامتونم ممنون🙏🙏

امید سه شنبه 30 آبان 1396 - 19:45 پاسخ

❤️

Hanane شنبه 27 آبان 1396 - 22:02 پاسخ

وای دستتون درد نکنه خسته نباشید چه آموزش خوبی بود یاد گرفتم ممنونم ازتون 🌹🌺🌹🌺🌻

علی سه شنبه 23 آبان 1396 - 09:22 پاسخ

سلام . من میخوام بازی art of conquest رو روی نرم افزار اندروید نوکس توی کامپیوترم بازی کنم اما هر کاری می کنم دیتای بازی رو نمیدونم چجوری وارد این نرم افزار اندروید بکنم لطفا کمکم کنید

Leo یکشنبه 21 آبان 1396 - 22:12 پاسخ

سلام آقا امید.
میتونید این بخش رو هم به پست اضافه کنید تا شاید مشکل بعضی دوستان رفع بشه:
نحوه تشخیص دیتایی که در پوشه obb کپی میشود و دیتایی که در پوشه data کپی میشود به این صورت است:
پوشه ای که ابتدای نامش .com دارد را پیدا کنید. اگر داخل پوشه فایلی با پسوند obb وجود داشت مسلما دیتا از نوع obb است ولی اگر داخل آن فایل ها و پوشه های دیگری وجود داشته باشد از نوع دیتا است.
حال پوشه را بسته به نوع آن داخل پوشه obb یا data کپی کنید.
توجه کنید اگر دیتا را از سایتی غیر از فارسروید دانلود کردید ممکن است آنها پوشه را نادرست فشرده کرده باشند به نحوی که در داخل یک پوشه با شروع .com مجددا پوشه دیگری با همان نام وجود داشته باشد! در این صورت پوشه ای را که داخل پوشه اولی است کپی کنید.

آرمین جمعه 19 آبان 1396 - 15:06 پاسخ

سلام. آیا میشه تو گوشی من دیتا رو تو حافظه جانبی ریخت؟؟ شنیدم تو هواوی میشه

امید جمعه 19 آبان 1396 - 20:53 پاسخ

سلام
بله میشه
از تنظیمات گوشی و بخش Storage ؛ اس دی کارت رو به عنوان حافظه پیشفرض انتخاب کنید .

علی پنج شنبه 18 آبان 1396 - 14:08 پاسخ

سلام خسته نباشید میخواستم بگم بعضی از بازی ها که میگین دیتا هم تو اس دیکارت هم تو حافظه اصلی کپی بشه تو هواوی یعنی چی خوب من پیش فرضم اس دی کارته بعدش هم وقتی بازی دان شد اکسترکت کردمش اون پوشه مورد نظرو میزازم تو اس دی کارت اندروید obb میخواستم بدونم درسته برای بعضی بازی جواب داد ولی shadow fight 3 نه جواب نداده صفحه صورتی میشه چرا خیلی ممنون

امید جمعه 19 آبان 1396 - 00:28 پاسخ

سلام
بله درسته
اون مورد دیگه به باگ خود بازی مربوط میشه ؛ منتظر بروزرسانی بعدی اش باشید تا مشکل اش با دستگاه تون حل بشه.

Ho3ein جمعه 12 آبان 1396 - 05:48 پاسخ

دوست عزیز خسته نباشی.فقط خواستم تشکر کنم چون کلا باfarsroid خیلی حال میکنم

امید جمعه 12 آبان 1396 - 14:22 پاسخ

❤️

رضا پنج شنبه 11 آبان 1396 - 15:32 پاسخ

سلام خسته نباشید.
دیتایی که دانلود کردم به صورت زیپ نیست وگوشی دیتارو باز نمیکنه.لطفا بگین چیکار کنم

امید پنج شنبه 11 آبان 1396 - 15:45 پاسخ

سلام
طبق اموزش ؛ زد ارشیور رو نصب کنید .

Naser چهارشنبه 10 آبان 1396 - 11:29 پاسخ

سلام. من میتونم بازی های با دیتای زیر ۵۰۰ مگابایت رو نصب کنم ولی بازی هایی با یک گیگابایت دیتا رو نمیتونم مثلا جی تی ای ۵ رو نمیتونم اجراش کنم.لطفا بگید چکار کنم؟

امید چهارشنبه 10 آبان 1396 - 13:06 پاسخ

سلام
نصب بازی دیتادار ربطی به حجم نداره و روش نصب همه بازیها مث هم هست .

مسلم جمعه 28 مهر 1396 - 14:09 پاسخ

سلام خدمت شما
من دیتای چند بازی رو از شما گرفتم وبازی می کنم دستتون درد نکنه ولی یه گله دارم لطفا جواب بدین:

دیتای بازی ساموروف 3 رو دانلود کردم ولی مثل یکی دو بازی دیگه(البته

به ندرت پیش میاد)فایل دیتا توی پوشه نیست خود فایل بدون پوشه

هست خودم( یک فایل سفید رنگ با علامت سوال) تو پوشه گذاشتم و کپی

کردم توی obb ولی طبق معمول کار نمیکنه البته فایل بدون پوشه هم کپی

کردم توobb ولی بازم کار نکرد.

خوب حالا چاره چیه…

امید جمعه 28 مهر 1396 - 14:12 پاسخ

سلام
هیچ مشکلی از سمت ما وجود نداره دوست عزیز
زد ارشیور رو نصب کنید و باهاش فرایند نصب رو انجام بدید .

سامی چهارشنبه 26 مهر 1396 - 23:48 پاسخ

خسته نیاشید واز سایت خوب تون تشکر می کنم یه سوال داشتم آیا همه بازی ها در مموری اجرا نمی شود

امید چهارشنبه 26 مهر 1396 - 23:50 پاسخ

سلام قربان شما
مطالعه بفرمایید :
http://www.farsroid.com/foldermount-premium-root

arshia جمعه 21 مهر 1396 - 16:44 پاسخ

سلام آقا امید خسته نباشید
من تا حالا پنج شیش تا بازیه دیتا دار نصب کردم ولی بعد از مدتی دیتاش پاک میشه!!!
ممنون میشم اگه کمکم کنید

امید جمعه 21 مهر 1396 - 17:02 پاسخ

سلام زنده باشید
به بازیها مربوط نمیشه و ایراد از گوشی تونه، چک کنید بینم ایراد از کدوم برنامه است
موفق باشید

اکبر جمعه 21 مهر 1396 - 13:53 پاسخ

سلام ببخشید در صورتی ک رمز عبور واسه ی اینکه از حالت فشرده خارج بشه خواست چه رمزی بزنم ؟؟

امید جمعه 21 مهر 1396 - 17:01 پاسخ

سلام
از سایتی که فایل رمز دار دانلود می کنید، رمزش رو بخواید .

امیر دوشنبه 10 مهر 1396 - 23:46 پاسخ

با سلام…لطفا راهنمایی بفرمایید در گوشی بنده پوشه ایی به نام obb ندارد فقط در پوشهی android/data or media رو دارم اشکال از چیست؟؟؟

امید سه شنبه 11 مهر 1396 - 00:01 پاسخ

سلام
بند 2 بخش “نکات تکمیلی که باید در مورد بازی های دیتادار بدانید ” رو مطالعه بفرمایید !

امین یکشنبه 9 مهر 1396 - 19:49 پاسخ

4 گیگ اینترنتمونجات دادین ممنون😁

naser شنبه 8 مهر 1396 - 17:56 پاسخ

سلام اقا امید خسته نباشید.
ببخشیدمن نمیتونم فایل رو از حالت فشرده در بیارم.
برنامه بالا که معرفی کردین روهم دارم.
تا ۲۰درصد میره eror میده.
میشه لطفا راهنمایی کنید.مرسی

امید شنبه 8 مهر 1396 - 19:19 پاسخ

سلام زنده باشید
فایل فشرده تون مشکل داره دوست عزیز (احتمال زیاد ناقص دانلود کرده اید)
موفق باشید

naser شنبه 8 مهر 1396 - 20:55 پاسخ

خیلی خیلی خیلی ممنونم اقا امید اون مشکلو حل کردم
ولی الان که میرم تو بازی اولین چیز میگه قوانین رو قبول میکنیدمنم تیک رو میزنم و میره بعدش دوتا چیز دیگه میان که اینجوری نوشته
If this app is visible to you on google play,it means your country or regoin has been design…
و پیام بعدی اینه:
Please note that access from other regions or countries is prohibited
اگه این مشکلوهم حل کنید ممنون میشم
بزرگوارین

امید شنبه 8 مهر 1396 - 20:56 پاسخ

خواهش میکنم
توی این صفحه قید شده در نصب و اجرای هر بازی مشکل داشتید توی پست خودش مطرح بکنید
موفق باشید

Mahdi شنبه 8 مهر 1396 - 15:02 پاسخ

سلام آقا امید.
ببخشید بنده قبلآ گوشیمhuawei g750بود و می تونستم دیتای بازی ها را روی رم بریزم و بازی ها اجرا میشدن.
ولی حالا گوشیsamsung j7 primeگرفتم و میبینم نمیشه دیتا را توی رم ریخت و باید روی حافظه خود گوشی بریزم تا بازی اجرا بشه.بعد فهمیدم باید گوشیما روت کنم که بشه دیتا را روی رم بریزم.
حالا برام سوال شده که بهترین روش برای روت کردن گوشیم چیه؟!.
و آیا بعد از روت هم می تونم اندروید گوشیما به صورت رسمی ارتقاء بدم؟!.

ممنون میشم جواب بدین🌷

امید شنبه 8 مهر 1396 - 16:53 پاسخ

سلام دوست عزیز
برای روت اندروید شش تون به انجمن سایت مراجعه بکنید .

Mahdi شنبه 15 مهر 1396 - 11:07 پاسخ

سلام مجدد امید جان.
ببخشید من گوشیما به درستی روت کردم.
ولی بازهم وقتی دیتای بازی ها را توی رم میریزم بازی اجرا نمیشه!😐
خواهشن اگه راه حلی دارین بگید که اجرا کنم.
واقعآ دیگه موندم چکار کنم!.

امید شنبه 15 مهر 1396 - 12:16 پاسخ

http://www.farsroid.com/foldermount-premium-root

ایلیا شنبه 8 مهر 1396 - 13:27 پاسخ

سلام. برای اپدیت بازی های دیتا دار باید دیتارو حذف و مثل اول اقدام کنیم؟؟

امید شنبه 8 مهر 1396 - 13:29 پاسخ

سلام
بله دوست عزیز .

ایلیا شنبه 8 مهر 1396 - 14:22 پاسخ

ممنون اقا امید گل

AREF یکشنبه 26 شهریور 1396 - 13:23 پاسخ

سلام
ببخشید من میخواستم بدونم با مدیریت فایل خود گوشی میشه فایل زیپ رو استخراج کنم؟؟؟یا مشکلی داره؟
ممنون …

امید یکشنبه 26 شهریور 1396 - 13:25 پاسخ

سلام
یه فایل منیجر درست و حسابی نصب بکنید دوست عزیز .

sina شنبه 25 شهریور 1396 - 16:44 پاسخ

امید جان ممنون از توضیح خوبت من همون سینام که درنصب بازی پی اس 2017مشکل داشتم فقط داداش اگه تند حرف زدم شرمنده

امید شنبه 25 شهریور 1396 - 17:14 پاسخ

خواهش میکنم دوست عزیز
موفق باشید

parsa_jfp پنج شنبه 23 شهریور 1396 - 02:33 پاسخ

واقعا ممنون.چیز خوب و کاربردی بهم یاد دادید.باز هم ممنون و با آرزوی موفقیت و پیشرفت برای سایت خوبتون

امید پنج شنبه 23 شهریور 1396 - 03:11 پاسخ

خواهش میکنم دوست عزیز .

Yuones شنبه 18 شهریور 1396 - 13:06 پاسخ

ببخشید یه سوال برای آپدیت کردن بازی‌ های آنلاین دیتا دار باید دیتای

قبلی را حذف کرده و دیتای جدید را جای گزین آن بکنیم ؟

امید شنبه 18 شهریور 1396 - 13:07 پاسخ

سلام
بله دوست عزیز .

نیما سه شنبه 7 شهریور 1396 - 08:57 پاسخ

سلام آقا امید شما یعنی اینقدر خوب توضیح میدید که نازش میاد.مرسی از توضیحاتتون.

😙😙😙😙😙😙😙😙😙😘😘😘😘😘

امید سه شنبه 7 شهریور 1396 - 10:08 پاسخ

خواهش میکنم دوست عزیز .

احمد پنج شنبه 2 شهریور 1396 - 00:29 پاسخ

سلام ممنون از راهنماییهاتون

احسان سه شنبه 31 مرداد 1396 - 12:06 پاسخ

دستتون درد نکنه واقعا مطالب مفیدی هست

امید سه شنبه 31 مرداد 1396 - 14:43 پاسخ

❤️❤️

داوود شنبه 28 مرداد 1396 - 12:16 پاسخ

سلام امید جان خسته نباشی.ببخشید یه سوال داشتم.من تمام بازدیتادار که دیتاشون بعد از استخراج دارای یه پوشه هستن رو تونستم نصب کنم.ولی متاسفانه بعضی از بازیها بعد از اینکه فایل دیتا رو استخراج میکنم دوتا پوشه دارند یعنی تو فایل دیتا دوبار باید کلیک کنم تا فایل اصلی رو گوشی تشخیص بدم و این نمونه بازیها رو هیچوقت نتونستم نصب کنم مثل دراکولای ۳ و۵ .میشه یه توضیح بدید

امید شنبه 28 مرداد 1396 - 12:31 پاسخ

سلام زنده باشید
شما کاری به محتویات پوشه بازی نداشته باشید، پوشه رو کپی کنید بازی راحت بالا میاد .

داوود شنبه 28 مرداد 1396 - 13:25 پاسخ

اقا امید اون بازیای که بعد از استخراج دیتا یه پوشه دارند نصب میشن ولی اونایی که دوتا پوشه تو در تو دارن برام نصب نمیشن

امید یکشنبه 29 مرداد 1396 - 00:19 پاسخ

پوشه دیتا این مدلی و اون مدلی نداره ؛ اصلا دیتا ربطی به نصب شدن و نشدن داره برادره من …

Milad جمعه 27 مرداد 1396 - 22:53 پاسخ

سلام آقا امید اول یه تشکر بابت تمام زحماتی که میکشید بکنم بعدش یه سوالی ازتون داشتم راهی هست دیتای بازی هارو بدون روت گوشی به حافظه رم منتقل کرد

امید جمعه 27 مرداد 1396 - 23:20 پاسخ

سلام قربان شما
خیر .

Mahdi پنج شنبه 26 مرداد 1396 - 17:12 پاسخ

سلام برای آپدیت بازی های دیتادار باید دیتا و apk جدید بازی رو از اول و دوباره دانلود و نصب کرد؟

امید پنج شنبه 26 مرداد 1396 - 17:17 پاسخ

سلام
برای آپدیت بازیهای دیتادار با دیتای Obb شکل، همیشه باید فایل نصبی و دیتای جدید رو بگیرید .

Ali چهارشنبه 18 مرداد 1396 - 21:21 پاسخ

سلام خدمت همه بچه هایه گل ایران کسایی که باخوندن این اموزش هایی که اقاامیدگل داده هنوزم متوجه نشدن بایدچیکارکنن من من به شمامیگم بریدبرنامه ای دی ام وراررودانلودکنیداینهابهترین برنامه هاهستن به اگرخواستین بازی بادیتایه زیاددانلوکنیدحتماازای دی ام استفاده کنید وقتی که دانلودتون تمام شدبرید داخل ای دی ام رویه دیتایه موردنظرضربه بزنید بعدش خودش میبرتش توبرنامه رار روپوشه وسطی ضربه بزنید بعد دوتا فایل سفیدمیاداول دوتاشو تیک میزنیدوبعددستتونورویکی ازاین دوتانگه میدارید فرقی نداره کدوم باشه بعدیه چیزایی میان که بایداولی روبزنیدکه نوشته استخراج همون بازی که مدنظرتونه یه چندثانیه یاچنددیقه ای وایسین تااستخراج شه بعدازاین که استخراج شدازداخل راردربیاید وبه فایل هایه شخصی بریدورویه حافظه دستگاه ضربه بزنید بعدیه چنتافایلی هست که یکی ازاون فایل هانوشته ای دی ام روای دی ام ضربه بزنیدبعدپوشه یه بازی موردنظرتون اولی هست برایه مثال اگربازی مرتال کمبت باشه پوشه اولی روفشاربدیدبعدبزنید تغیرنام بایدبرایه مرتال کمبت ایکس نام پوششوبه come.wbu.good.mkxتغیربدیدبعددوباره پوشه جدیدتون که come.wbu.good.mkxروفشاربدیدبزنیدروبیشترویه جاییش نوشته انتقال کپی تغییرنام شمابایدانتقال روانتخاب کنیدبعدازاینکه انتقال روانتخاب کردیددوتاچیزمیادکه میگه حافظه دستگاه یاکارت اس دی این یعنی اینکه شمامیخوایدبه کجاانتقالش بدیدبزنیدحافظه دستگاه بعدچنتافایل دوباره میادبریددنبال اندرویدبگردیدبعدازاینکه پیداش کردین روش ضربن بزنید بعدیه جانوشتهobbبرویه اوبی بی ضربه بزنیدوسمت چپ بالانوشته شده انجام شدبعدازاینکه تمامی ان کارهاروانجام دادیددربیادازداخل فایل هایه شخصی وواردبازی بشیدگوشی منj5هست وبن راحتی بازیابالاکیان ولطفابچه هایه گل وقت اقاامیدونگیریدالکی ونگیدفایل هاتون مشکل دارن اگرروشی که اقاامیدگفته رویادنگرفتیدازاین روش اقدابفرمایدواگردیدیدواردبازی شدیدوازبازی انداختتون بیرون بدونیدروش من هیچ مشکلی نداره واشکال ازسمت خودتونه اونایی که بازی براشون سیاه وسفیدمیادبدونن که پردازندشونواشتباه انتخاب کردن بعضی وقتاهم پیش میادکه پردازنده موردنظرتونوانتخاب میکنیدو میبینید بازی سیاه وسفیدمیادمثل خودمن که دوباربازی مرتال کمبت ایکسودانلودکردم پردازنه گوشیj5وj7مالی هست واگردیدیدبازی برایه شماهم سیاه سفیداومدبایددیتامخصوصadrenoرودانلودکنیدوهمونجورکه اقاامیدگفته فایلواستخراج وبه اندرویداوبی بی انتقال بدید بدیدمن پردازنده هایه دیگه رونمیدونم اگرشماگوشیتونj5یاj7نبودخودتون ازاقاامیدبپرسیدبازی سیاه وسفیدمیادبایدچیکارومدل گوشیتونوبن اقاامیدبگیدتابراتون توضیح بده دوستان اسون ترین قسمت بخداانتقال دادن فایل به اندرویداوبی بی هست فقط دقت دتشته باشین فقط همین وقت اقاامیدوالکی نگیریدبرنامه ADMوRARروحتمادانلودکنیدویااگرداریدازشون همون تورکه پاین توضیح دادم انجام بدیدوازبازی لذت ببریدای دی ام برایه دانلوده که اگربازی درحال دانلودباشه بخاین جایی بریدقطع میشه وهروقت به اینترنت دوباره متصل شدیددوباره ازهمون جاادامه داده میشه لطفادقتتونوببریدبالاوهرچی اقاامیدمیگه روبه درستی انجام بدیدوالکی نظرندین که وقت اقاامیدهم گرفته بشه روشی که من گفتم برایه استخراج وانتقال به اندرویداوبی بی اسوووون ترین روش هست کن اگریادنگرفنین خیلی بدمیشه واقعامن تالان ازاین سایت خیلی بازی دانلودکردم ودیتاهاشونوبه همین روشی که براتون به صورت تولانی توضیح دادم استخراج وبه اندرویداوبی بی انتقال دادم وهمه این چیزایی که یادگرفتمومدیون اقاامیدهستم واقعاازت ممنونم اقاامیدواقعادمت گرم عجب سایت بی نظیری دارین یه دنیاممنونتم اقاامیدگل😚😚😚😚😚😚😚

sihuaweina شنبه 25 شهریور 1396 - 16:50 پاسخ

داداش دمت گرم بابت زحمتی که کشیدی واین پستو گزاشتی ولی داداش ناموسا چه حوصله ای داشتی اینو نوشتی؟؟؟ 🙂

حمید شنبه 21 مرداد 1396 - 00:51 پاسخ

سلام علی آقا
سرت درد نگرفت این همه نوشتی
این از متن کل پست بیشتره

نوید یکشنبه 5 شهریور 1396 - 14:41 پاسخ

خخخخخخخخخخخ

آخرین ارسال های انجمن بازدید پاسخ آخرین پاسخ
» سینک نشدن مخاطبین در برنامه تلگرام 139 0 پیرمرد
» حذف ویروسه با فلش گوشی 1178 9 .::CWM::.
» درخواست نسخه مود شده و سالم از بازی dead effect 2 326 1 ashkan123
» درخواست مود بازی free fire battleground 397 1 Anisgamer
» فرق فلش کردن از طریق دستگاه باکس با فلش از طریق کامپیوتر 274 0 h8f
» مشکل نشناختن هواوی g8 در کامپیوتر 312 3 Kazoya
» برنامه 173 0 RAMIN6664
» درخواست رام کوک شده a7108 610 3 ali041s

آخرین دیدگاه ها

 •  Raoof

  آهان خیلی ممنون

 •  امید

  سلام نسخه قدیمی موجود در جعبه دانلود، ورژن درخواستی شماست .

 •  Priest

  واقعا ممنون زیر ۶ دقیقه جواب دادین فک کنم رکورد زدین ...

 •  Sepehr

  با سلام خدمت آقا امید.میشه لینک نسخه ی اصلی بازی و ...

 •  محمد

  سلام من نسخه مودشو نصب کردم ولی وقتی وارد بازی میشی ...