Barcode-Scanner

آموزش دانلود برنامه و بازی با استفاده از بارکدخوان در اندروید

 توضیحاتی در مورد دانلود با بارکد : برای راحتی شما کاربران عزیز دارنده دستگاه های هوشمند اندرویدی تصمیم گرفته ایم که لینک های دانلودی را علاوه بر روش معمولی و با لینک مستقیم به صورت بارکد برای دانلود قرار دهیم تا شما کاربران بدون نیاز به کابل و یا ابزار دیگری از طریق خود گوشی و با یک برنامه ساده اقدام به دانلود فایل های موجود در سایت نمایید. نرم افزارهای مختلفی در زمینه خواندن فایل های QR عرضه شده که با آن ها می توانید فایل ها...

 توضیحاتی در مورد دانلود با بارکد :

برای راحتی شما کاربران عزیز دارنده دستگاه های هوشمند اندرویدی تصمیم گرفته ایم که لینک های دانلودی را علاوه بر روش معمولی و با لینک مستقیم به صورت بارکد برای دانلود قرار دهیم تا شما کاربران بدون نیاز به کابل و یا ابزار دیگری از طریق خود گوشی و با یک برنامه ساده اقدام به دانلود فایل های موجود در سایت نمایید. نرم افزارهای مختلفی در زمینه خواندن فایل های QR عرضه شده که با آن ها می توانید فایل های QR را بخوانید! یکی از معروف ترین، ساده ترین و بهترین اپلیکیشن های بارکدخوان اندروید Barcode Scanner نام دارد که با دارا بودن محیط کاربری ساده و آسان امکان خواندن سریع بارکد را برایتان فراهم می آورد!

 

آموزش دانلود فایل ها با بارکدخوان :

برای دانلود بازی ها و برنامه ها با استفاده از بارکدخوان ابتدا نرم افزار Barcode Scanner را از لینک پایین همین صفحه دانلود کرده و اقدام به نصب آن نمایید. پس از نصب ان را اجرا کنید و دوربین گوشیتان را به سمت بارکد بگیرید تا به صورت خودکار دانلود فایل مربوطه آغاز گردد. طبیعی است که هنگام دانلود و استفاده از برنامه باید اینترنت دستگاه شما وصل باشد.

 

دانلود بارکدخوان اندروید

ارسال دیدگاه

دیدگاه کاربران

در رابطه با
293
 • Nosratsaberi دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ در ۰:۴۹ ق٫ظ
  LG Magna Android 6 Marshmallow

  عالی

 • حسن شنو شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ در ۰:۲۲ ق٫ظ
  Samsung Galaxy j5 Pro Android 8 Oreo

  عالی

 • Meysam پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۴۶ ب٫ظ
  Samsung Galaxy j5 Prime Android 8 Oreo

  عالی

 • Aryan دوشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۴۲ ق٫ظ
  Samsung Galaxy j5(2016) Android 7 Nougat

  Ok

 • majid falahati سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ در ۲:۳۶ ب٫ظ
  Samsung Galaxy j7 Pop Android 8 Oreo

  من با خود گوشی وارد سایت شدم و بارکد داخل خود گوشی است، چطوری بارکد را از داخل سایت داخل خود گدشی وارد برنامه بارکد خوان کنم؟

  • امید سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۴۲ ب٫ظ

   نیازی به بارکد نیست وقتی با گوشی اومدین .

نمایش دیدگاه های بیشتر