WiFi Scanner: Speed Tester, Signal Strength Meter v2.2.1 تبدیل گوشی اندرویدی به تحلیلگر وای فای و تست سرعت مودم های اطراف 
نسخه حرفه ای برنامه با تمامی امکانات و قابلیت ها 

اینترنت مهمترین رسانه در دنیای ماست و برای همین انواع راه ها و روش ها برای دسترسی به آن ابداع کرده ایم. از جمله این روش ها می توان به دو روش پر استفاده سیم کارت و وای فای اشاره کرد. وای فای بر بستر خط تلفن ثابت و مودم های بی سیم، راه اندازی می گردد و عموما اینترنت آن از قیمت پایین تری نسبت به اینترنت سیم کارت برخوردار است و معمولا پایداری بیشتری در آن مشاهده می گردد. به همین دلیل کاربران زیادی از وای فای برای اتصال به اینترنت استفاده می کنند. یکی از مشکلاتی که وای فای دارد، برد کوتاه آن است. برد مودم های وای فای برای استفاده در ساختمان و فضا های بسته طراحی شده است و ممکن است تعدد طبقات و دیوار ها، مانعی در برابر آن باشد و باعث کاهش سرعت آن شود. برای همین لازم است که مودم را در بهترین موقعیت ممکن نصب کرد تا بتوان از همه نقاط ساختمان به خوبی به سیگنال های وای فای دسترسی پیدا کرد. برای این کار لازم است که قدرت سیگنال وای فای را در نقاط مختلف ساختمان بسنجیم تا بهترین نقطه آنتن دهی را پیدا کنیم. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که چنین کاری را به آسانی و دقت بالا می تواند انجام می دهد. WiFi Scanner: Speed Tester, Signal Strength Meter عنوان یک اپلیکیشن برای تست سرعت و میزان سیگنال وای فای، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Cloyster team توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه اطلاعات مفیدی را در مورد کانالهای WiFi در اطراف شما ارائه می دهد: روتر، IP اینترنتی، ماسک زیر شبکه، حداکثر سرعت، قدرت سیگنال، فرکانس و … از جمله این اطلاعات است. انواع مودم ها با سیگنال های 2.5 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز پشتیبانی می شود.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه WiFi Scanner: Speed Tester, Signal Strength Meter اندروید:

  • اسکن و اندازه گیری سرعت تمامی مودم های وای فای در اطراف شما
  • ارائه اطلاعات جزئی و کامل از وای فای
  • تست دقیق سرعت وای فای
  • پشتیبانی تقویت کننده سیگنال WiFi از فرکانس های بی سیم 2.5 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز
  • ذخیره تاریخچه ای از تمامی تست های انجام شده برای مقایسه راحت تر
  • رابط کاربری هوشمندانه و بسیار کارآمد

اپلیکیشن WiFi Scanner: Speed Tester, Signal Strength Meter ابزاری است که به شما کمک می کند بهترین انتخاب را برای محل قرار دادن مودم داشته باشید و با بهینه سازی قدرت سیگنال دریافتی، تجربه شما از وای فای را به طرز قابل توجهی بهبود می بخشید. WiFi Scanner با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 3.0 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه حرفه ای این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v2.2.1:

* برای این نسخه از برنامه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است.

 

WiFi Scanner PRO