Towers N’ Trolls یکی از پرطرفدارترین، مهیج ترین و اعتیادآورترین بازی های سبک دفاع از برج برای سیستم عامل اندروید می باشد و به صورت رایگان عرضه شده است که با داشتن بیش از ده هزار فریم و انیمیشین های دوست داشتنی و فوق العاده زیبا تجربه ی بهترین بازی استراتژیک را در اندرویدفون شما به ارمغان می اورد. این بازی که ابتدا برای گوشی های آیفون منتشر شده بود بالاخره پس از مدت ها شاهد منتشر شدن نسخه ی اندرویدی آن هستیم که علی رغم حجم کمش دارای گرافیکی عالی است و با دارا بودن امتیاز 4.7 از 5 در پلی استوری از برترین بازی های استراتژیک نیز به شمار میرود. در این بازی شما می بایستی که با استفاده از ابزارهای مختلف و برجک های دفاعی، تله های گوناگون و سلاح های قدرتمند مانع پیشروی دشمنان مختلفی که به سوی شما حمله ور می شوند، شوید! ممکن است دشمن با استفاده از منجنیق از راه دور برج های دفاعی شما را نابود کند که شما باید به صورت حرفه ای خود را برای همه چیز آماده کنید !

شما در مکان هایی شگفت انگیز و در میان جنگل هایی متنوع به نبرد با دشمنان مختلف مشغول خواهید شد و یکی از گرافیکی ترین و مهیج ترین بازی های استراتژیکی را تجربه می کنید!

برخی از ویژگی های بازی Towers N’ Trolls اندروید :

* دارا بودن 70 مرحله ی متنوع و بسیار هیجان انگیز

* دارا بودن 4 حالت بازی (داستانی، چالش برانگیز، حالت اوپن و سفر بی پایان)

* بازی در 10 جهان مختلف و کاملا متنوع در محیط هایی کاملا متفاوت!

* نبرد با ده ها نوع دشمن با هزاران فریم از انیمیشن ها

* دارا بودن سه حالت دشواری (آسان، متوسط و سخت)

* بودن دستاوردهایی مختلف و متنوع در بازی برای افزایش هیجان

* در دسترس بودن سلاح هایی ویرانگر از جمله منجنیق و سموم مختلف

اگر دوست دارید بازی Towers N’ Trolls را در اندرویدفون خود تجربه کنید می توانید جدیدترین نسخه ی آن را از فارسروید به صورت رایگان دانلود نمایید. البته ناگفته نماند که نسخه ای از بازی که پیش روی شماست برای اجرا نیاز به دیتای جداگانه ندارد و تمام دیتابیس بازی در یک فایل نصبی با حجمی حدود 50 مگابایت جمع آوری شده است! برای مشاهده ی تصاویری از بازی با ما همراه باشید …

 

دانلود Towers N’ Trolls - بازی اعتیادآور دفاع از برج اندروید

 

 

Download Towers N’ Trolls Android APK NEW - FREE

 

 

Download Towers N’ Trolls Android APK NEW - FREE