Throne Wars – جنگ های تاج و تخت یک بازی فوق العاده زیبا با گرافیک اچ دی در سبک بازی های استراتژیک آنلاین از استودیوی بازیسازی flaregames مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد که با میلیون ها دانلود از گوگل پلی در صدر برترین و پرطرفدارترین بازی های آنلاین قرار دارد! در این بازی شما در نقش نایب السلطنه جوان باید به ایجاد اتحاد و ساخت یک پادشاهی بزرگ بپردازید و با نبردهای مختلف برای بدست آوردن تخت پادشاهی تا می توانید تلاش کنید!

شما و همه ی کاربران و بازیکنان سراسر جهان در بازی Throne Wars به این سوال پاسخ می دهند که “شاه شاهان چه کسی خواهد بود!؟” پس اگر می دانید که می توانید با حیله گری و شجاعت خودتان به شاه قرون وسطی تبدیل شوید پیشنهاد می دهیم بازی Throne Wars را به هیچ وجه از دست ندهید!

برخی از ویژگی های بازی استراتژیک Throne Wars اندروید :

* امکان جمع آوری دوستان نزدیک خود و تشکیل یک اتحاد قدرتمند

* توسعه ی قلمروی خودتان با استفاده از قدرت اقتصادی توانمند

* امکان استخدام و انتخاب انواع ژنرال ها و فرمانداران برای قلمرو

* امکان ساخت یک ارتش قدرتمند از سربازان و فرماندهان برای نبرد

* حمله به سرزمین های دیگر و غارت کردن ثروت و دارایی ان ها

* دارا بودن یک گرافیک اچ دی عالی به همراه صداگذاری هیجان انگیز

بازی Throne Wars هم اکنون در مارکت اندروید دارای امتیاز 4.1 از 5.0 می باشد که ما امروز در فارسروید جدیدترین ورژن ان را در اختیار شما قرار می دهیم. (البته ناگفته نماند که هنوز نسخه ی اندرویدی این بازی درست و حسابی در سایتی معرفی نشده است.)

توجه داشته باشید که: همانطور که از عنوان انتخاب شده برای این پست متوجه شدید این بازی به صورت آنلاین صورت می پذیرد و برای اجرا اتصال اینترنت مورد نیاز است که با اینترنت سیمکارت های ایرانسل، همراه اول و رایتل کار می کند.

تغییرات نسخه ی v2.0.3:

* رفع مشکلات و بهبود گرافیک بازی

 

دانلود Throne Wars - بازی آنلاین جنگ تاج و تخت اندروید!

 

 

Download Throne Wars Android Apk - New FREE Google Play

 

 

Download Throne Wars Android Apk - New FREE Google Play