Throne: Kingdom at War v6.1.1.114 – بازی استراتژیکی “تاج و تخت: نبرد در امپراطوری” برای اندروید
یک بازی استراتژیکی محبوب و جذاب از کمپانی Plarium LLC
تست شده با اجرای آنلاین

Throne: Kingdom at War – تاج و تخت: نبرد در امپراطوری بازی جذاب و بسیار مهیجی در سبک استراتژیکی است که به وسیله شرکت بازی سازی معتبر و مطرح Plarium LLC تولید و به شکل رایگان (با قابلیت پرداخت درون برنامه ای) در گوگل پلی در درستر کاربران قرار گرفته است. از جمله معروف ترین آثار منتشر شده توسط Plarium می توان به عناوینی همچون Family Zoo: The Story ، Undersea Match & Build ، Lost Island :Blast Adventure ، Stormfall: Rise of Balur و بازی محبوب و پرمخاطب Vikings: War of Clans اشاره کرد. این بار در این مطلب از سایت فارسروید تصمیم گرفتیم تا یکی دیگر از بازی های خوش ساخت این کمپانی را نیز خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. Throne: Kingdom at War به نبردها و جنگ های خونین بین چند گروه مختلف بر سر قدرت مربوط می شود. جایی که چندین بخش از یک پادشاهی برای قدرت قیام کرده و به منظور رسیدن به تاج و تخت پادشاهی با یکدیگر وارد جنگ می شوند. دوره زمانی و تم این بازی به دوران جنگ های صلیبی در قلب اروپا مربوط است. زمانی که پادشاهی های مختلف در سطح اروپا حضور داشته و بسیاری از آن ها برای رسیدن به قدرت و یا تسخیر امپراطوری های مجاور اقدام به ایجاد یک جنگ بزرگ کردند. شما به عنوان یکی از این گروه ها پا به این میدان رقابت گذاشته و برای رسیدن به قدرت تلاش خواهید کرد. برای این کار باید حسابی خود را آماده کنید و یک امپراطوری مستقل تشکیل دهید. باید از رعیت ها کمک گرفته و اقدام به ساخت و ساز چیزهای مختلف کنید. تمرکز اصلی شما باید روی ساخت یک ارتش حرفه ای از سربازان گوناگون باشد تا در این جنگ مهیب آماده هر تهدیدی باشید!

برخی از ویژگی های بازی Throne: Kingdom at War اندروید :

 • گرافیک و طراحی های جذاب
 • گیم پلی خوش ساخت و داینامیک در سبک استراتژی
 • صداگذاری های جالب و مهیج
 • شبیه سازی زیبای دوران جنگ های صلیبی
 • بازسازی و طراحی نبردهای پویا و حماسی با دیگر بازیکنان سراسر دنیا
 • امکان ساخت یک حزب یا گروه انحصاری
 • امکان عضویت در گروه ها یا احزاب دیگر بازیکنان
 • قابلیت ساخت و توسعه یک امپراطوری با بخش های مختلف
 • امکان ساخت و مدیریت سازه های گوناگون از جمله یک دژ مستحکم
 • قابلیت استفاده از نیروهای متفاوت در دسته های گوناگون مثل شوالیه ها, نیزه دارها, تیراندازان, سواره نظام ها, نیروهای محاصره کننده, مأموران دیده بان
 • قابلیت ساخت و استفاده از انواع سلاح ها و ابزارهای متفاوت
 • وجود مأموریت های متعدد برای دستیابی به امتیازهای خاص

Throne: Kingdom at War یک بازی خوش ساخت و گرافیکی است که به نسبت حجمی که دارد، محتوای زیادی ارائه کرده است. در بازی تاج و تخت: نبرد در امپراطوری شما وارد نبردهایی هیجان انگیز، حماسی و بسیار خطرناک می شوید. باید هر لحظه به بهبود شرایط پایگاه خودتان کمک کنید و با قوه مدیریتی خودتان، کارها را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. در بخش اصلی بازی یعنی جنگ های پیش رو هم باید درست مثل یک بازیکن حرفه ای، از تاکتیک های استراتژیکی مؤثر برای مقابله با حریف ها بهره مند شوید. در ضمن فراموش نکنید که دشمنان شما در اطراف شما حضور دارند و هر لحظه احتمال اینکه به شما حمله کنند وجود دارد. پس همیشه تدابیر مناسبی برای سیستم های دفاعی خود نیز داشته باشید. بازی جذاب و سرگرم کننده و صد البته رقابتی Throne: Kingdom at War همینک به صورت تست شده از فارسروید قابل دریافت است. گفتنی است که این بازی با بیشتر از 1 میلیون نصب فعال در گوگل پلی توانسته امتیاز 4.0 از 5.0 را به دست بیاورد.

 

Throne: Kingdom at War