The Last Hideout – Zombie Survival v1.0 + Mod – بازی اکشن “آخرین پناهگاه” برای اندروید + تریلر
نسخه معمولی + نسخه مود (آنلاک بودن سلاح ها) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

The Last Hideout – Zombie Survival – آخرین پناهگاه: بقا در دنیای زامبی ها یک بازی اکشن ساده اما در عین سرگرم کننده و خوش ساخت می باشد که به شکل کاملاً رایگان تولید و توسط استودیوی بی نام و نشان Polar Studio کشور روسیه توسعه داده شده و در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است. بازی The Last Hideout – Zombie Survival یک عنوان کاملاً انحصاری برای سیستم عامل اندروید است که برای اولین بار در ایران توسط فارسروید معرفی و منتشر می شود. در این بازی که ماهیت کلی آن تلاش برای بقاء در دنیای زامبی ها است، شما در نقش یک شهروند عادی هستید که بعد از نابود شدن دنیا به دست زامبی ها، تصمیم گرفته تا یک پناهگاه بسازد و دیگر بازماندگان را به آن جا بیاورد. او برای این کار یک پناهگاه ایجاد کرده و با قرار دادن موانعی در مقابل آن، سعی کرده یک سنگر درست کند تا زامبی ها نتوانند خیلی راحت از آن عبور کنند. در طول بازی The Last Hideout – Zombie Survival شما باید در طول روز اقدام به پیدا کردن و نجات دادن انسان ها از دست زامبی ها کنید و در شب برای دفاع از قلمرو و پناهگاهتان، دست به کار شده و با سلاح های گرم زامبی هایی که به سمت شما نزدیک شده و سعی می کنند که وارد پناهگاه شوند را نابود کنید. اگر به آن ها اجازه دهید که نزدیک پناهگاه شوند، کم کم موانعی که شما تعبیه کرده اید را از سر راه برداشته و راه ورود خود را برای حمله به شما ایجاد می کنند. در این حالت اگر آن ها به شما برسند در یک لحظه شما را از بین خواهند برد. پس باید تمام تمرکز شما این باشد که قبل از نزدیک شدن بیش از حد آن ها، با سلاح های خود زامبی ها را نابود کنید.

 

The Last Hideout - Zombie Survival

 

در بازی The Last Hideout – Zombie Survival می توانید در هر مرحله دو سلاح کلی داشته باشید. این دو سلاح به انتخاب شما قابل تغییر هستند و در طول بازی با زدن روی دکمه مربوطه جایشان تغییر پیدا می کند. در بین سلاح هایی که در این بازی دیده می شود می توان به انواع مسلسل، کولت و یک شات گان و همچنین یک سلاح تک تیرانداز همراه با لیزر اشاره کرد. با گذراندن هر مرحله امتیاز به دست می آورید و سپس می توانید امتیازهای خود را در بخش های لازم به کار ببرید. برای مثال می توانید پناهگاه خود را تعمیر کنید و آن را از حالت اول مقاوم تر کنید و یا امتیازهای خود را برای پیدا کردن سلاح های بیشتر و یا پیدا کردن بازماندگان بیشتر استفاده کنید. اگر بازمانده ها را پیدا کنید، آن ها نیز در بخش دفاع از پناهگاه به شما کمک کرده و به سمت زامبی ها شلیک می کنند. کلیت بازی The Last Hideout – Zombie Survival ساده و انجام آن پیچیدگی خاصی ندارد اما با این حال باید گفت که گیم پلی این بازی به ویژه در مراحل بالاتر بسیار چالش برانگیز است. وظیفه شما این است که در یک منطقه کوچک (داخل پناهگاه) به اطراف حرکت کنید تا خط آتش خود را تنظیم کنید. در طرف مقابل از رو به روی شما زامبی ها به سمت پناهگاهتان حمله ور می شوند و شما باید هر زامبی را در خط آتش خودش از بین ببرید. وقتی نشانه شما به درستی روی یک زامبی قرار گرفته باشد، رنگ آن زامبی به رنگ قرمز در می آید و شما از این طریق می توانید متوجه شوید که درست هدف گرفته اید یا خیر. بازی The Last Hideout – Zombie Survival با گرافیک خوبی عرضه شده است که در اولین اجرای بازی می توان جزئیات آن را کم یا زیاد کرد. این بازی با حجم مناسب، طراحی های سه بعدی و گیم پلی داینامیک خود می تواند گزینه ای سرگرم کننده و جالب در سبک بازی های اکشن و زامبی باشد. از بخش جعبه دانلود فارسروید می توانید آخرین نسخه این بازی را به همراه نسخه مود شده اش به رایگان و به صورت تست شده دریافت نمایید.

نکته: در نسخه مود شده مرحله اول را با زدن گزینه Continue From Night 2 انجام دهید و بعد از اتمام آن، همه سلاح ها آنلاک شده و قابل انتخاب هستند.

تغییرات نسخه ی v1.0 :

* انتشار نسخه اول بازی