بازی ماجراجویی و سرگرم کننده The Island: Castaway® (Full) v1.3 اندروید + فایل دیتا

The Island: Castaway نسخه ی اول از بازی بسیار زیبا و سرگرم کننده ی جزیره ناشناس برای اندروید می باشد که توسط استودیوی بازیسازی معرفی جی فایو (G5) طراحی گردیده و با قیمت 1.99 دلار در پلی استور به فروش می رود. همانطور که در نسخه ی دوم بازی نیز توضیح داده بودیم داستان بازی از این قرار است که شما در نقش یک اقیانوس پیمایی بودید که در طوفان اقیانوس گرفتار شده و در همانجا غرق می شوید و گروهی پس از پیدا کردن قایق شما و نجات افرادتان به نزدیکترین جزیره اطراف آنجا منتقل می کنند! بله از اینجاست که ماجراجویی های شما آغا می شود ؛ از این پس تلاش شما برای زنده ماندن در جزیره با پیدا کردن غذا و میوه های مختلف شروع خواهد شد و می بایستی که سعی کنید گرسنگی خود را برطرف نمایید!

اگر دوست دارید که یاد بگیرید چگونه با وقایع طبیعی دست و پنجه نرم کنید و راه و روش های خاص زندگی کردن را نظیر ماهی گیری، گرفتن مارهای سمی، روشن کردن آتش و غیره را بیاموزید پیشنهاد می دهیم بازی خارق العاده ی The Island: Castaway® Full را از دست ندهید و جدیدترین نسخه ی ان را از فارسروید دریافت کنید! البته فراموش نکنید در این جزیره قبایلی نیز زندگی می کنند که باید مراقب باشید با شما دشمن نشوند و یک رابطه ی خوب را با آن ها برقرار کنید.

برخی از ویژگی های بازی شبیه سازی The Island: Castaway اندروید :

* بودن بیش از 200 مأموریت های جذاب برای تکمیل توسط بازیکن

* شامل بودن بیش از 14 شخصیت های اصلی و جذاب

* بودن یک جزیره ی بسیار گسترده برای کشف توسط بازیکن

* ده ها مورد از سبزیجات، گیاهان و میوه ها برای جمع آوری

* دارا بودن یک داستان جالب به همراه گرافیک خیره کننده اچ دی

بازی The Island: Castaway هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.3 از 5.0 می باشد که می توانید نسخه ی فول ان را از فارسروید برای دیوایس اندرویدی خود دریافت نمایید.

توجه داشته باشید که: نسخه ی دوم بازی را نیز معرفی کردیم که می توانید با کلیک برروی عنوان روبرو به صفحه نسخه ی 2 بازی هدایت شوید: [دانلود The Island: Castaway® 2 – بازی جزیره: مردود اندروید + دیتا]

تغییرات نسخه ی v1.3 :

* بهینه سازی های مختلف و رفع مشکلات بازی

 

دانلود The Island: Castaway - بازی جزیره ناشناس اندروید

 

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی The Island: Castaway :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه com.g5e.islandcastaway.full را در مسیر Android/Obb کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید و لذت ببرید.

 

The Island: Castaway® (Full) Android - بازی جدید اندروید