The Insider – interactive movie v1.12 – بازی ماجرایی و تعاملی “نفوذی” برای اندروید به همراه دیتا + تریلر
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 1.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

The Insider – interactive movie – نفوذی: فیلم تعاملی یک بازی بسیار جذاب و خوش ساخت از دسته بازی های ماجرایی با سبک و سیاق تعاملی (Interactive) می باشد که از سوی استودیوی کره ای IntersMedia در قالب یک بازی پولی با قیمت 1.99 دلار عرضه و در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است. فارسروید یک بار دیگر و طبق روال همیشه خود، به عنوان اولین وب سایت ایرانی اقدام به تهیه و بررسی یک بازی جذاب و مهیج دیگر کرده و آن را برای اولین بار در سطح وب خدمت شما عزیزان منتشر می نماید. سبک اصلی بازی از دسته عناوین ماجراجویانه (Adventure) است که با داستانی جنایی و اکشن همراه می باشد. این بازی هم مثل خیلی دیگر از بازی های سبک تعاملی همچون Recontact Istanbul:Eyes Of Sky , She Sees Red – Interactive Thriller , Hijacker Jack , Simulacra و یا Deathtrap Dungeon به شکل یک فیلم واقعی دنبال می شود. در حقیقت در این نوع از بازی ها، شما یک فیلم سینمایی را با داستانی مهیج دنبال می کنید و تنها تفاوت آن با یک فیلم سینمایی معمولی در این است که شما قادر به انتخاب تصمیمات شخصیت اصلی و نقش اول آن فیلم هستید. باید بدانید که همین انتخاب ها و تصمیمات شما در روند داستانی بازی کاملاً مؤثر خواهد بود. این یعنی اگر تصمیمی اشتباه در بازی بگیرید که شخصیت اصلی بازی را مجبور به کاری خاص کنید، ممکن است خط داستانی بازی کاملاً با چیزی که انتظارش را دارید تغییر پیدا کند.

 

The Insider – interactive movie

 

در بازی The Insider – interactive movie شما در نقش شخصیت اصلی بازی (پروتاگونیست) که یک زن جوان کره ای به نام Jung-ah می باشد هستید. داستان بازی به یک افشاگری خطرناک و پر جرأت مربوط می شود. طبق داستان کلی بازی، Jung-ah تصمیم می گیرد تا از کارهای مخفیانه و ظالمانه یک سازمان مخفی پرده برداری کرده و رازهای آن ها را افشا کند. او برای این کار به صورت یک عامل نفوذی وارد این سازمان شده و اطلاعات و اسناد محرمانه ای از آن ها را می رباید. بعد از این اتفاق، مأمورین این سازمان برای پیدا کردن Jung-ah تمام شهر را می گردند تا او را پیدا کرده و سرونیست کنند! آیا این زن جوان موفق به انجام این افشاگری بزرگ خواهد شد یا به دست نیروهای این سازمان متوقف خواهد شد؟ این به انتخاب ها و تدابیر شما در طول بازی بستگی دارد! داستان بازی The Insider – interactive movie دارای 5 پایان مختلف می باشد و شما می توانید با انتخاب ها و تصمیماتی که در طول بازی می گیرید، تقدیر و سرنوشت شخصیت داستان را رقم بزنید. کلیت بازی به شکل یک فیلم سینمایی دنبال می شود و تنها کار شما این است که بعضی اوقات و در مواقع حساس، از بین گزینه های نمایش داده شده گزینه مورد نظر را انتخاب کنید. بدیهی ست که برای درک بازی و انتخاب های صحیح باید کمی با زبان انگلیسی آشنا باشید. The Insider – interactive movie یک بازی بسیار جذاب با داستانی جنایی و هیجان انگیز برای عاشقان فیلم های سینمایی می باشد و فرصتی بی نظیر برای این دسته از افراد است تا خودشان به نوعی راوی داستان آن فیلم باشند! اگر یکی از همین بازیکنان می باشید، در دانلود بازی The Insider – interactive movie تردید نداشته باشید و همین حالا آخرین نسخه آن را به صورت خریداری شده و تست شده از فارسروید دریافت کنید و ماجراجویی جنایی و مهیج خود را آغاز کنید!

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.inters.ins را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.