The House: Action-horror (HD) v1.3 – بازی اکشن و بسیار ترسناک “خانه” برای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 0.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

The House: Action-horror HD – خانه (نسخه اچ دی) یک عنوان بازسازی شده از یک بازی با همین نام است که حالا با کیفیت HD و بهینه سازی های متعدد تولید و عرضه شده است. این بازی یک بازی جذاب و هیجان انگیز دیگر از دسته بازی های ترسناک و دلهره آور است که توسط استودیوی اوکراینی EGProject تهیه و با قیمت 1 دلار در گوگل پلی به معرض فروش قرار داده شده است. EGProject به خاطر ساخت و انتشار بازی های محبوب و خوش ساختی مثل سری بازی های Dead Bunker و یا Stone of Souls HD معروف شده است اما حقیقتاً باید گفت که خوش ساخت ترین و قوی ترین بازی این شرکت بازی سازی، همین بازی The House است. در حقیقت این محبوبیت اولیه ی این بازی بود که سازندگان آن را مجاب کرد تا نسخه ای HD از آن بسازند. قابل ذکر است که بازی The House: Action-horror HD در دو نسخه رایگان (Lite) و پولی (Full) منتشر شده است و ما نیز تصمیم گرفتیم تا برای اولین بار در ایران آن را در فارسروید معرفی کنیم تا طرفداران بازی های ترسناک و هیجان انگیز را باری دیگر سورپرایز کنیم. بازی خانه یک عنوان به شدت دلهره آور و ترسناک است. نوع طراحی های این بازی و توجه زیاد به اتمسفر آن باعث شده تا این بازی به نسبت دیگر بازی های ترسناک اول شخص به مقدار قابل توجهی تأثیرگذارتر باشد. شاید این بازی گرافیکی ترین عنوان در بین بازی های ترسناک مشابه نباشد، اما تلفیق بی نظیر گیم پلی روان در کنار طراحی های محیطی به اندازه کافی شما را به وحشت خواهد انداخت!

 

The House: Action-horror HD

 

در بازی The House: Action-horror HD ماجرای خانه ای متروکه که سال هاست خالی از سکنه است روایت می شود. خانه ای نفرین شده و عجیب که مدت هاست برای خیلی از افراد به مکانی مخوف و غیرقابل سکونت تبدیل شده است. شایعات زیادی در مورد این خانه و ساکنین قبلی آن بین مردم پخش شده است. به همین خاطر، یک گروه از شجاع ترین افراد تصمیم می گیرند که به این مکان شوم سفر کنند تا ماجرای این خانه را کشف کنند. اما آن ها بعد از ورود به این خانه دیگر دیده نشده و هیچ اثری از آن ها باقی نماند! اینکه حتی شجاع ترین انسان ها نیز در این خانه ترسناک دوام نیاورده اند باعث شده تا این خانه به طور کل از لیست هر ماجراجویی حذف شود. اما سال ها پس از این ماجرا، یک شخص پر دل و جرأت تصمیم می گیرد تا به این خانه رفته و سرنخ های لازم از افراد گم شده پیدا کند. شما در نقش این مرد جوان و جسور وارد این خانه می شوید و باید نقاط مختلف خانه را بگردید و سرنخ ها و مدارک متفاوتی پیدا کنید. هیچ روشنایی در این خانه وجود ندارد و تنها ابزار شما یک چراغ قوه ساده است. راهروها و اتاق های تاریک این خانه چیزی ترسناک را در خود پنهان کرده اند. تمام وسایل این محل به هم ریخته است و این یعنی ممکن است پشت هر کمد یا میز و صندلی یک چیز وحشتناک در انتظار شما باشد! بنابراین باید نقاط مختلف را به خوبی بگردید و مراقب هجوم هیولاها باشید. به این خانه ترسناک بروید، راهروها و اتاق های آن را بررسی کنید و سرنخ های لازم برای پیدا کردن افراد گمشده را کشف کنید. آیا می توانید از این خانه شوم و ترسناک جان سالم به در ببرید؟ یا شما هم به قربانی هایی که قبل از شما در این محل جانشان را از دست دادند اضافه می شوید؟ بازی جذاب و خوش ساخت The House: Action-horror HD همینک به صورت تست شده و انحصاری از فارسروید قابل دانلود می باشد.

نکات مهم :

این بازی نسخه بازسازی شده بازی The House با ویژگی های بهتر و تکامل یافته تر، گرافیک بهینه شده و HD است.
انجام این بازی برای افراد زیر 18 سال و کسانی که مشکلات قلبی دارند توصیه نمی شود.

تغییرات نسخه ی v1.3 :

* بهبود و افزایش جزئیات گرافیکی
* اعمال برخی تغییرات و برطرف سازی باگ ها و مشکلات

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.egproject.thehousehd را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.