یک بازی فوق العاده به ارزش 3.99 دلار - پیشنهاد ویژه

The Beggar’s Ride v1.04 Full – بازی فکری و پازل جدید “سفر پیرمرد گدا” اندروید همراه دیتا + تریلر
نسخه پولی به ارزش 3.99 دلار با امتیاز 4.4 از 5.0 برای شما
تست شده با اجرای آفلاین
پیشنهاد ویژه

The Beggar’s Ride بازی جدید و فوق العاده زیبا با داستانی عالی در سبک بازی های پازل است که ابتدا برای آی او اس عرضه شده بود و چند دقیقه پیش شاهد عرضه شدن نسخه اندرویدی آن در گوگل پلی بودیم و باز هم مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران بازی های فکری، پازل و ماجراجویی معرفی کنیم. داستان بازی را اینگونه از زبان سازنده بیان می کنیم: “پیرمردی خسته در شبی تاریک راهی خانه می شود و در بین راه به طور اتفاقی ماسکی مرموز پیدا می کند! این ماسک کلیدی است به سرزمینی ناشناخته و پر از شگفتی در آن سوی باران! راهی برای رهایی و این ماسک به یک قهرمان واقعی تعلق دارد، جهان به یک ناجی نیاز داشت که این ماسک را بزند اما پیرمرد تنها یک گدا بود! پیرمرد داستان ما به لطف این ماسک به جای خانه راهی سرزمین‌هایی ناشناخته، عجیب و زیبا می‌شود… او در این سفر و برای کشف حقیقت قدرتی خداگونه دارد و…” درست حدس زدید! داستانی عمیق حکایت از یک ماجراجویی منحصر به فرد و جدید دارد، در آن باید گاهی حقیقت اطراف‍تان را تغییر دهید تا پازلی حل شود و ساعت ها خود را سرگرم سازید.

برخی از ویژگی های بازی پازل The Beggar’s Ride اندروید :

  • دارا بودن یک داستان زیبا و عمیق
  • شروع ماجراجویی جدید با انواع پازل ها
  • صداگذاری و موسیقی متن فوق العاده
  • گرافیک رنگارنگ با ساخت واقعا عالی
  • انواع مکان ها و محیط ها برای ماجراجویی

بازی The Beggar’s Ride هم اکنون در پلی استور با قیمت 3.99 دلار به فروش می رود و دارای امتیاز 4.4 از 5.0 است. همانطور که گفته شد ما در فارسروید برای اولین بار در ایران این بازی زیبا را به همراه دیتا در اختیار شما قرار می دهیم که برروی دو دستگاه مختلف تست شده و به صورت آفلاین اجرا می شود. برای دانلود با ما همراه شوید …

تغییرات نسخه ی v1.04 :

* بهینه سازی ها و رفع مشکلات بازی.

 

دانلود The Beggar's Ride - بازی پازل فوق العاده "سفر گدا" اندروید + دیتا

 

 

دستورالعمل نصب واجرای بازی The Beggar’s Ride :

– ابتدا فایل apk را دانلود و نصب نمایید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج سازید. پوشه ی com.thumbstar.thebeggarsride را در مسیر Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– در نهایت بازی را اجرا نمایید.