Teach Me Surgery v1.9 برنامه ای برای یادگیری کامل و دقیق عمل جراحی با جزئیات کامل و تصاویر مختلف مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 1.49 دلار در گوگل پلی

جراحی یک نوع روش درمانی است که در آن پوست یا مخاط بیمار شکافته شده و درمان به صورت تماس مستقیم با قسمت های دارای بیماری، انجام می شود. جراحی احتمالا قدمتی به اندازه قدمت خود پزشکی دارد؛ در استخوان هایی که از انسان های اولیه کشف شده است، آثاری از سوراخ شدن استخوان یا بریدن دست و پا با ابزار هایی شبیه به ابزار های پزشکی امروزی دیده می شود. علاوه بر این آثار متعددی از بقراط و سایر پزشکان باقی مانده است که در آن از روش های مختلف جراحی صحبت شده است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و پیداش ابزار های بسیار دقیق و البته روش های بسیار کارآمد بیهوشی، انجام عمل جراحی بسیار راحت تر و بی خطر تر از گذشته انجام می گیرد. امروز با یک اپلیکیشن برای دانشجویان و متخصصان جراحی در خدمت شما هستیم. Teach Me Surgery عنوان یک اپلیکیشن برای یادگیری جراحی با تصاویر و مقالات متنوع و جامع، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری TeachMeSeries Ltd توسعه و با قیمت 1.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه یک دایره المعارف جامع و کامل برای جراحی و مراقبت های پزشکی است که توسط گروهی از پزشکان و متخصصان جراحی طراحی شده است. بیش از ۴۰۰ مقاله کامل و جامع درباره هر یک از تخصص های جراحی در این برنامه گنجانده شده است که هر یک از آن ها توسط متخصصان مختلف تایید و بررسی شده اند و در درستی آن ها تردید نیست. در قسمت های مختلف برنامه سعی شده است تا با طرح های اختصاصی و دقیق، آموزش ها به صورت کامل و با یاری گرفتن از ابزار های بصری منتقل شود. هدف از ساخت این برنامه آن است که بهترین آموزش ها و اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید از آن در درمان بیماران خود استفاده نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Teach Me Surgery اندروید :

  • شامل بیش از ۴۰۰ مقاله جامع که طیف وسیعی از موضوعات مربوط به جراحی از تخصص های مختلف را پوشش می دهد.
  • بیش از ۱۰۰۰ تصویر کامل از موضوعات مرتبط با جراحی و تصاویر کلینیکی
  • دارای انواع تست ها و آزمون ها: ۶۰۰ سوال که برای آزمودن میزان دانش شما از جراحی طراحی شده اند، به همراه توضیحات کامل به منظور کمک به یادگیری شما
  • راهنمای معاینه :‌ دستور العمل کامل برای انجام معاینان بالینی به همراه نکاتی برای کمک به بالا بردن مهارتتان
  • قسمت خلاصه ها :‌ هر مقاله ای در یک قسمت جداگانه خلاصه می شود تا نیاز به وقت کمتری برای مرور داشته و در زمان شما صرفه جویی شود.
  • تمامی قسمت های برنامه به صورت کاملا آفلاین روی تلفن شما ذخیره می شوند تا در هر مکان و زمانی بدون نیاز به اینترنت در دسترستان باشد.

اپلیکیشن Teach Me Surgery برنامه ای جامع و کامل است که به تازگی به صورت پولی در گوگل پلی منتشر شده است، شما عزیزان هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

 

Teach Me Surgery