Summon Dragons 2 v1.1.154 – بازی نقش آفرینی و ماجراجویی احضار اژادر 2 اندروید
تجربه ماجراجویی در دنیایی پر از چالش
تست شده با اجرای آنلاین

Summon Dragons 2 – احضار اژدها 2 یک بازی نقش آفرینی-ماجراجویی با گرافیک، گیم پلی و ساخت خوب از HK Hero Entertainment برای اندروید است. تجربه بازی های نقش آفرینی برای علاقه مندان به دنیای بازی‌ها بسیار لذت بخش است. اگر بخواهیم عناوین مختلف را در ژانر های متنوع بر اساس گستردگی دنیای شان به بخش های مختلفی تقسیم کنیم، بدون شک بازی هایی با محوریت نقش آفرینی بزرگ ترین جهان‌ها را در اختیار ما قرار می دهند. علاوه بر این، بیشترین خلاقیت نیز همیشه در بازی های نقش آفرینی دیده می شوند که در نوع خودش جالب توجه می باشد. Summon Dragons 2 یکی از خلاقانه ترین بازی های نقش آفرینی اندرویدی است که شما را در دل یک ماجراجویی بزرگ در دنیای اژادر گوناگون غرق می کند. در این عنوان مهیج شما در نقش یک پرورش دهنده اژدها ظاهر می شوید. شاید به نوعی بتوان آن را یک سیتی بیلدر جذاب اما در دنیای این موجودات اساطیری دانست! شما به عنوان کاراکتر اصلی داستان وظیفه دارید جزیره ای کوچک را به یکی از بهترین و بزرگ ترین پناهگاه های اژدها های گوناگون تبدیل کنید. در میان شاهد انواع ساختمان ها هستیم که هر یک از آن ها بخشی از این پناهگاه را تشکیل می دهند. نکته ای که باید به آن توجه داشت، تنوع بسیار زیاد اژدها هایی است که با آن ها رو به رو می شوید. بیش از 300 نوع اژدهای گوناگون در این گیم پلی نقش آفرینی دیده می شوند که هر یک از آن ها دارای توانایی های خاص خود می باشند. به نوعی باید گفت که تمامی این اژدها ها بر اساس توانایی های شان به سه دسته مختلف تقسیم خواهند شد. از تخم اژدها هایی که از آن ها مراقبت می کنید، به اژدها هایی قدرتمند با توانایی هایی منحصر به فرد برسید. پس از پرورش و نگهداری از اژدها حال نوبت به کاوش دنیای اطراف تان می شود. دنیایی متشکل از جزیزه های گوناگون و ناشناخته که در هر یک از آن ها یک خطر می تواند تهدیدتان کند. با این حال شما باید به این سرزمین ها بروید و سیاهچاله های گوناگون را کشف کنید تا بتوانید به منابع مختلفی دسترسی پیدا نموده و پناهگاه تان را گسترش دهید. در این مسیر با چالش های مختلفی رو به رو خواهید شد و باید بتوانید از سد دشمنان بسیاری عبور کنید. یکی از جذاب ترین بخش های بازی Summon Dragons 2 انتخاب مربی برای هر اژدها می باشد ؛ این مربیان در نبرد ها به کمک اژدهای انتخاب شده رفته و کمک می کنند تا در طول گیم پلی قدرت آن ها افزایش پیدا کند.

بخشی ای ویژگی های بازی نقش آفرینی Summon Dragons 2 اندروید:

  • وجود تنوع بسیار بالایی از انواع اژدها
  • بیش از 300 اژدهای خاص و دسته بندی شده در سه گروه مختلف
  • قدرت هایی منحصر به فرد برای هر یک از اژدها های موجود
  • استفاده از مربیان اژدها برای کمک به آن ها در نبرد و یا ارتقاء سطح توانایی های شان
  • پرورش هر اژدها برای یک استراتژی خاص در نبرد ها
  • مجموعه ای از نبرد های گوناگون در دنیایی بزرگ و وسیع
  • ساخت یک پناهگاه برای اژادر گوناگون

بازی Summon Dragons 2 یکی از بهترین عناوین نقش آفرینی است که در جای جای آن می توان شاهد خلاقیت های بسیاری بود. در این بازی نه تنها شاهد یک دنیای بزرگ هستید، بلکه تنوع بالای کاراکترها نیز از یکنواخت شدن گیم پلی جلوگیری می کند. این بازی با میلیون‌ها دانلود در سراسر جهان توانسته است امتیاز 4.6 از 5.0 را توسط کاربران گوگل پلی دریافت نماید. شما هم اکنون می توانید جدیدترین آپدیت آن را از وب سایت فارسروید دریافت کنید.

 

Summon Dragons 2

 

آموزش نصب نسخه اصلی بازی:

در صفحه ای مجزا به صورت تصویری و دقیق آموزش نصب بازی های با فرمت xapk توسط تیم فارسروید آماده شده است که با مشاهده آن قادر خواهید بود بازی ها و برنامه های با این فرمت را مثل آب خوردن و با یک لمس نصب کنید:

آموزش تصویری نصب فایل نصبی XAPK بازی ها و برنامه های اندروید + نکات