Suby: Learn Languages. Subtitles for videos v2.0.4.4 – اپلیکیشن یادگیری زبان با ویدئو مخصوص اندروید
نسخه اشتراکی و کامل برنامه به ارزش 32.99 دلار

Suby: Learn Languages. Subtitles for videos عنوان یک اپلیکیشن یادگیری زبان خارجی به کمک ویدئو و کلیپ های گوناگون می باشد که توسط Suby Languages توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. علاقه به یادگیری در همه ما انسان ها دیده می شود. ما می خواهیم که در هر شرایطی حرفه و مهارت های جدیدی را فرا گرفته تا بتوانیم نیاز های خود را در صورت لزوم برطرف کنیم. یکی از مهارت های ما انسان ها توانایی حرف زدن با زبان های گوناگون است. ویژگی خاصی که بسیاری از انسان های موفق مداوم به دنبال آن و یادگیری اش می باشند. بچه ای کوچک را تصور کنید که در سنین کم به یک کشور خارجی سفر می کند! این کودک پس از مدتی بدون اینکه متوجه شود زبان آن کشور را به خوبی یاد می گیرد! این همان چیزی است که در اصطلاح به آن غوطه وری می گویند. غوطه وری باعث می شود تا با قرار گیری در یک شرایط خاص بتوانید به سادگی مهارت های خود را افزایش دهید. یکی از بهترین راه ها برای شبیه سازی حالت غوطه وری استفاده از ویدئو ها می باشد. اگر ما مجموعه کلیپ ها و یا ویدئو هایی را که در طول روز مشاهده می کنیم به زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری پخش شوند در مدت زمانی بسیار کوتاه تسلطی نسبی به آن زبان خارجی خواهیم داشت. این دقیقا همان متدی است که استارت اپ Suby: Learn Languages. Subtitles for videos با دانستن آن تلاش می کند که توجه کاربران بسیاری را به سمت خود جلب نماید. به هر حال اگر شما نیز جزو علاقه مندان به یادگیری زبان های جدید هستید این اپ هوشمند را از دست نداده و با ما همراه باشید.

یادگیری سریع زبان خارجی به کمک Suby: Learn Languages. Subtitles for videos

از زمان ساخت اولین اسمارت فون تا به کنون نرم افزار های آموزشی بسیاری در سطح مارکت اندروید یافت می شود. گرچه باید بگوییم که استفاده از گوشی های هوشمند به برای یادگیری دانش های مختلف بسیار کاربردی است! یکی از بهترین نرم افزار هایی که به کمک آن می توان زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری را در زمان کوتاهی یاد گرفت اپ Suby: Learn Languages. Subtitles for videos می باشد. همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم، “سابی” با بهره مندی از سیستم غوطه وری و قرار دادن شما در شرایطی خاص کمک می کند که به سرعت زبان خارجی مورد نظر تان را یاد بگیرید. صد ها ویدئو متنوع در دل این برنامه قرار دارد که هر کسی با هر سلیقه ای می تواند آن ها را دنبال کرده و اجرا نماید.

تقویت مهارت های گوش دادن، صحبت کردن و خواندن

اگر بخواهید در سطحی معمولی به یادگیری زبان بپردازید به طور قطع به مهارت های زیادی در زمینه های شنیداری و یا گفتاری نیاز ندارید؛ اما هنگامی که قصد شرکت در آزمون های مختلف زبان را دارید، توانایی بالای شما در این مهارت ها بسیار مهم است. اجرای فایل های ویدئویی برای یادگیری زبان های مختلف باعث می شود به صورت کاملا هوشمندانه ای توانایی تان در زمینه های شنیداری، گفتاری و خواندن رشد کرده و قادر به شرکت در آزمون های گوناگونی باشید. به نوعی باید بگوییم همان طور که می خواهید لهجه تان تغییر خواهد کرد.

تکرار کلمات دشوار برای یادگیری سریع تر

به طور معمول هنگام یادگیری یک زبان جدید برخی از کلمات برای ما دشوار هستند و در مدت زمانی کوتاه از ذهن مان پاک می شوند. بهترین راه برای به خاطر سپردن این کلمات در حافظه بلند مدت تکرار مداوم آن ها می باشد. اگر شما در حین مطالعه زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری با کلمه ای دشوار رو به رو شدید تنها کافی است آن را تکرار نمایید تا به نوعی ملکه ذهن تان شود! کاربران قادر خواهند بود که به طور مستمر میزان پیشرفت های خود را زیر نظر گرفته و در صورت لزوم ویدئو ها را همراه با زیرنویس پخش کنند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Suby: Learn Languages. Subtitles for videos اندروید :

  • یادگیری زبان های خارجی نظیر انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی و … در زمانی کوتاه
  • استفاده از شیوه غوطه وری با پخش مداوم ویدئو های مختلف
  • مجموعه ای از صد ها ویدئو گوناگون
  • تقویت مهارت های شنیداری، گفتاری و خواندن متون انگلیسی
  • پخش ویدئو ها همراه با زیرنویس
  • علامت گذاری واژگان دشوار برای پخش مداوم آن ها
  • پیگیری و دنبال کردن میزان پیشرفت های تان
  • ارائه ترجمه لغات با استفاده از ده ها مترجم آنلاین

اپلیکیشن Suby: Learn Languages. Subtitles for videos با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 32.99 دلاری در گوگل پلی منتشر شده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اشتراکی آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Suby Learn Languages