Stick Summoners: Battle Arena v1.5 + Mod – بازی استراتژیکی و سرگرم کننده جنگ آدمک های قهرمان برای اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (طکه های طلا بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Stick Summoners: Battle Arena  – جنگ آدمک های قهرمان: میدان نبرد یک بازی ساده اما مهیج و سرگرم کننده از دسته عناوین استراتژیکی است که به شکل رایگان از سوی استودیوی هندی Royal Bytes برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده و در گوگل پلی در دسترس بازیکنان سراسر جهان قرار گرفته است. فارسروید یک بار دیگر و به عنوان اولین وب سایت ایرانی در سطح وب اقدام به معرفی و انتشار این بازی کرده و آخرین نسخه آن را برای شما عزیزان تدارک دیده است. Stick Summoners: Battle Arena ماهیتی کاملاً استراتژیکی دارد اما المان های مختلف دیگری از سبک هایی مثل اکشن، کارتی، مدیریتی و حتی نقش آفرینی نیز در آن دیده می شود. این بازی حتی می تواند به نوبه خود یک شبیه ساز پیش پا افتاده از نبرد ارتش ها باشد! به نقل از سازنده بازی، Stick Summoners: Battle Arena یک بازی شبیه ساز نبرد 50 به 50 نفری است که در آن شما در نقش یک فرمانده جنگی باید 50 نیروی مختلف از استیکمن های قهرمان را در قالب یک گروه جنگی آماده کنید و یک ارتش از آن ها بسازید و به سراغ نبرد با دشمن بروید. در واقع در هر بخش یا هر مرحله از بازی شما وظیفه دارید تا با مدیریت صحیح و استراتژیکی نیروهای خود، برتری تاکتیکی به دست آورده و در این نبردها پیروز باشید.

 

Stick Summoners: Battle Arena

 

Stick Summoners: Battle Arena از آن قبیل بازی هاست که می تواند نه با ویژگی های پیچیده، گرافیک سنگین و طراحی های کم نظیر، بلکه با سادگی خود شما را به وجد آورده و سرگرم کند. در این بازی خبری از طراحی های سه بعدی و گرافیک های پرجزئیات نیست. همه چیز در این بازی از نظر طراحی های گرافیکی کارتونی و دو بعدی هستند. گیم پلی بازی هم پیچیدگی هایی که بازی های مشابه دارند را ندارد اما این سادگی باعث نمی شود که فکر کنید این بازی ضعیف یا سطح پایین است! Stick Summoners: Battle Arena شما را به دنیای نبردهای استراتژیکی می برد. شما باید در نقش یک فرمانده بهترین نیروهای ممکن نظامی را در ارتش خود قرار داده و آن ها را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنید. انتخاب گزینه های بهتر با توجه به استراتژی ها و تاکتیک های شما بسیار حائز اهمیت است. از طرف دیگر شما این امکان را دارید تا در بازی Stick Summoners: Battle Arena نیروهای خود را ارتقاء داده و ارتش خود را شخصی سازی کنید. با هر بار ارتقاء هر کدام از نیروها آن ها قوی تر شده و توانایی های آنان بیشتر می شود. منابع شما برای این ارتقاء محدود خواهند بود بنابراین بهتر است که به بهترین شکل نیروهای خود را ارتقاء دهید تا در مبارزاتی که در پیش دارید شکست نخورید. بازی جنگ آدمک های قهرمان با ویژگی هایی ساده اما چالش برانگیز و مهیج می تواند حسابی شما را سرگرم کرده و تجربه ای جذاب و هیجان انگیز را برایتان به ارمغان بیاورد. برای دانلود آخرین نسخه رسمی این بازی می توانید از لینک های مستقیم سایت فارسروید استفاده کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه com.RoyalBytes.StickSummonersBattleArenaWar را در Android/obb حافظه داخلی کپی کنید.

– بازی را اجرا کنید.