Statmagic PRO – Statistics Calculator v1.3.4 برنامه ماشین حساب آماری مخصوص دستگاه های اندرویدی
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی

آمار یکی از علم های مشتق شده از علم ریاضی و یک علم پایه برای سایر رشته های علمی است. علم آمار با اعداد بزرگ سر و کار دارد و هدف آن هم تحلیل عدد های بزرگ است. یک آماردان می ‌تواند بر اساس مجموعه اطلاعات عددی و بر مبنای مدل‌ های ریاضی و مدل‌ های نظریه احتمال، پیشگویی کند. یعنی با تحلیل اطلاعات گذشته، نحوه رفتار یک فرآیند را در آینده پیش ‌بینی نماید. از همین رو می‌ توان گفت که علم آمار نتیجه‌ گیری از جزئیات و یا رسیدن از جزء به کل است. همانطور که گفته شد علم آمار رابطه تنگاتنگی با ریاضیات دارد و تقریبا تمامی بخش های آن از فرمول ها و محاسبات صرفا ریاضی تشکیل شده است. بنابراین کسانی که در این رشته مشغول به کار و تحصیل هستند، به طور مداوم باید با مسائل مختلف ریاضی سر و کله بزنند. در مسئله هایی که کمی پیچیده هستند، این محاسبات ریاضی ممکن است بسیار طولانی و وقت گیر باشند. خوشبختانه گوشی های هوشمند برای این مسئله هم راه حل خود را دارند؛ امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که با استفاده از آن می توانید یک ماشین حساب مخصوص رشته آمار در گوشی خود داشته باشید و بسیاری از محاسبات آماری خود را به آسانی و در مدت زمان کوتاهی انجام دهید.  Statmagic PRO – Statistics Calculator عنوان یک اپلیکیشن کامل برای انجام انواع محاسبات آماری همراه با رسم نمودار، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری D. Johnson توسعه و با قیمت 0.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. با استفاده از این برنامه می توانید از درگیر شدن با اعداد ریز و خسته کننده و البته بروز اشتباهات خلاص شوید و خیلی سریع و آسان محاسبات مورد نیاز خود را انجام دهید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Statmagic PRO – Statistics Calculatorاندروید :

  • قابلیت تعیین تعریف برای هر نقطه ورودی (تا هیچوقت فراموش نکنید ورودی از کجا آمده است)
  • چک کردن برای خطاها. این برنامه ورودی ها و محاسبات شما را چک می کند تا از هر گونه خطای احتمالی جلوگیری نماید.
  • نتایج دقیق و کامل؛‌ بیش از 11 حسابگر مختلف در این برنامه وجود دارد که تحت تست های جامعی قرار گرفته اند تا درستی و دقتشان اثبات گردد.
  • کشیدن نمودار به صورت خودکار؛‌ با استفاده از نمودار های دقیق این نرم افزار می توانید درک بهتری از آن چه در حال وقوع هست به دست آورید.
  • قابلیت رند کردن نتایج به صورت دلخواه
  • دارای قسمت help غنی و کامل که سر راست و صریح فرمول ها و منطق آماری را توضیح می هد.
  • دارای ویدئو های آموزشی آنلاین

اپلیکیشن Statmagic PRO – Statistics Calculator با کسب رضایت کاربران اندرویدی توانسته است امتیاز 4.3 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت کند. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده است و جدیدترین ورژن اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v1.3.4:

* اضافه شدن پشتیبانی از زبان آلمانی، همچنین بهبود هایی در سازگاری و پایداری دستگاه نیز داده شده است.

 

Statmagic PRO - Statistics Calculator