رادیو عالی 8 دلاری Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP v2015_04_14 اندروید – یک رادیو فوق العاده بدون نیاز به اینترنت!

چند روز پیش بود که به درخواست کاربران عزیز یکی از بهترین و پرطرفدارترین نرم افزارهای رادیو اندرویدی با نام Spirit1 را معرفی کردیم و در طی دو الی سه روز بیش از 3500 بار توسط شما و دیگر بازدیدکننده گان دریافت گردید [اطلاعات تکمیلی در مورد Spirit1]. امروز نیر قصد معرفی نسخه ی دوم این رادیو فوق العاده با نام Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP را داریم که نسبت به نسخه ی اول خود بسیار بهتر طراحی شده است و امکانات زیادتری را با خود به همرا دارد! درست است که با پیشرفت تکنولوژی و با امدن تلویزیون و غیره استفاده کنندگان از رادیو کاهش پیدا کرده است اما هنوز هم هستند کسانی که از گوش دادن به رادیو لذت می برند؛ پس امروز قصد معرفی این رادیو عالی را داریم که با استفاده از ان می توانید موج های fm را دریافت و با بهترین کیفیت و خروجی به گوش دادن ان ها بپردازید! اپلیکیشن پیش رو ویژگی های منحصر به فردی را با خود به همراه دارد که از ان ها می توان به مواردی همچون گوش دادن به رادیو بدون نیاز به هندزفری اشاره کرد!

نرم افزار Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP با استفاده از هندزفری بالاترین کیفیت ممکن را در اختیار شما قرار می دهد و ان را به همه ی کاربرای که دارای گوشی اندرویدی هستند و به دنبال یک اپلیکیشن کامل رادیو اند پیشنهاد می دهیم!

برخی از امکانات و ویژگی های اپلیکیشن رادیو Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP اندروید :

* کیفیت صدای خروجی بسیار بالا و بدون خش پش

* امکان ذخیره کانال های رادیویی با نام دلخواه

* نمایش آنتن دهی و مشخصات سیگنال های دریافتی

* امکان ضبط سریع و آسان موج های دریافتی

* پشتیبانی از دستگاه های اندروید مختلف

Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP هم اکنون در پلی استور دارای امتیاز 4.0 از 5.0 بوده و با قیمت 8 دلار به فروش می رود و ما امروز در فارسروید نسخه ی دوم این رادیو عالی را در اختیار شما قرار می دهیم که امیدواریم مورد پسندتان واقع گرد…

تغییرات نسخه ی v2015_04_14:

* رفع مشکلات و باگ ها – بهبود عملکرد

 

دانلود Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP - رادیو اندروید !

 

 

Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP Android - نرم افزار اندروید

 

 

Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP Android - نرم افزار اندروید

 

 

Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP Android - نرم افزار اندروید

 

 

Spirit2: Real FM Radio 4 AOSP Android - نرم افزار اندروید