Spider Pipes v1.3.0 – بازی پازلی جالب لوله ها و عنکبوت ها مخصوص اندروید
نسخه کامل و خریداری شده بازی با قیمت 2.99 دلار تقدیم به شما عزیزان
تست شده با اجرای آفلاین

Spider Pipes – لوله ها و عنکبوت ها عنوانی از یک بازی جالب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی است که از استودیوی آمریکایی White Fox Games تولید و توسعه داده شده است. Spider Pipes با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی انتشار پیدا کرده است و فارسروید برای اولین بار در ایران آن را خدمت شما عزیزان معرفی کرده و نسخه خریداری شده اش را برای دانلود شما کاربران عزیز تهیه و تدارک دیده است. در این بازی جذاب و سرگرم کننده شما در نقش یک لوله کش هستید که باید در مراحل متعدد اقدام به انجام پازل هایی در قالب یک مأموریت لوله کشی کنید. سبک و سیاق پازل های این بازی مثل خیلی از بازی های معروف به ویژه سری بازی های محبوب ?Where’s my water می باشد و تقریباً مکانیزم مشابهی دارد. در شروع بازی و پازل ها، یک مسیر ورودی و یک مسیر خروجی از جریان آب به شما نشان داده می شود. در فاصله بین این دو، چندین و چند قطعه لوله وجود دارد. کاری که شما باید کنید این است که این لوله ها را درست مثل یک پازل به یکدیگر متصل کرده تا مسیر جریان آب به درستی برقرار شده و از نقطه ورودی به سمت نقطه خروجی هدایت شود. در بعضی موارد نیز، پازل ها کمی پیچیده تر می شوند و مسیر ورودی آب باید به دو یا چند خروجی منتهی شود. بنابراین باید به طوری لوله ها را کنار یکدیگر قرار دهید که جریان آب بدون اینکه از یکی از لوله ها خارج شود، از تمامی مسیر عبور کرده و به نقاط مشخص شده برسد. اما چالش های Spider Pipes به همین مورد ختم نمی شود.

 

Spider Pipes

 

در طول مراحل و در حین انجام پازل ها، شما با چالش ها و موانعی نیز رو به رو خواهید شد که احتمالاً عنکبوت ها بدترین آن ها هستند! باید مراقب این عنکبوت ها به ویژه عنکبوت های بزرگ باشید و هرچه سریع تر بدون اینکه به آن ها اجازه دهید به سراغ شما بیایند، پازل ها را حل کنید. در غیر این صورت و اگر اشتباهی انجام دهید عنکبوت ها به شما و لوله ها حمله می کنند و باعث شکست شما می شوند. در بازی Spider Pipes شما در بیشتر از 100 مرحله به 6 دنیای مختلف مثل چاه فاضلاب، ساحل دریا، جنگل زمستانی، کوهستان، فضا و یک اتاق مخفی سفر می کنید و باید پازل های متفاوتی را در این مکان ها حل کنید. این بازی همچنین به جز بخش پازلی، چندین مینی گیم ترکیب شده با پازل ها نیز دارد که باعث شده تا روند تکراری بازی بسیار کاهش پیدا کند. به گفته سازنده بازی، هر دنیای این بازی ویژگی ها و چالش های مخصوص به خود را دارد. طراحی ها و گرافیک بسیار ساده و رترو مانند بازی باعث شده اند تا Spider Pipes خیلی ساده و به دور از پیچیدگی باشد تا بتوان آن را روی انواع موبایل ها و تبلت های اندرویدی تجربه کرد. در ادامه می توانید نسخه خریداری شده این بازی را به صورت تست شده به همراه فایل دیتای آن از فارسروید دریافت کنید.

تغییرات نسخه ی v1.3.0 :

* برای این نسخه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.whitefoxgames.spiderpipes را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.