Sniper Mission v1.1.1 + Mod – بازی اکشن جالب مأموریت تک تیرانداز اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (پول بی نهایت) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Sniper Mission – Best battlelands survival game – مأموریت تک تیرانداز یک بازی اکشن در سبک تیراندازی از نمای سوم شخص در شرایط بقاء می باشد. این بازی از سوی استودیوی Dove Works Studio تولید شده و به عنوان سومین بازی رسمی این استودیوی بازی سازی برای سیستم عامل اندروید توسعه داده شده است. ما این بازی را برای اولین بار در ایران معرفی کرده و برای دانلود به صورت رایگان ارائه داده ایم. در بازی Sniper Mission – Best battlelands survival game شما در نقش یک نیروی ویژه نظامی هستید که برای مبارزه و عقب راندن دشمنان به مأموریت های مختلفی فرستاده می شود. شما به مکان های مختلفی خواهید رفت و شرایط متفاوتی را تجربه می کنید. دشمنان شما تروریست ها و حتی زامبی هایی هستند که برای نابود کردن شما صف کشیده اند. استودیوی Dove Works با الگوبرداری از بازی های محبوبی همچون Cover Fire و یا Elite Killer و با تقلید از سبک و سیاق آن ها، یک بازی اکشن تولید و عرضه کرده است. به همین خاطر، در بازی Sniper Mission هم شما فقط وظیفه هدف گیری، کاور کردن و شلیک به سمت دشمنان را دارید. شخصیت بازی به صورت خودکار حرکت کرده و بعد از اینکه شما دشمنان یک منطقه را نابود کردید، به یک مکان دیگر می رود. در حالت عادی شما پشت یک سنگر کاور گرفته اید و زمانی که قصد تیراندازی داشته باشید، باید با نگه داشتن انگشت خود روی دکمه مجازی مربوطه، شروع به شلیک به سمت دشمنان کنید. ولی قبل از این کار بهتر است ابتدا هدف خود را روی دشمن مورد نظر قرار داده تا زمان کمتری برای هدف گیری مجدد خرج کنید و همچنین، با این کار سلامت خودتان را نیز به خطر نیندازید.

 

Sniper Mission

 

در Sniper Mission – Best battlelands survival game شما مأموریت های متعددی دارید. دشمنان شما در مراحل بالاتر قوی تر و حرفه ای تر می شوند. آن ها در دسته بندی های گوناگون از جمله تیراندازان معمولی، تک تیراندازها، نارنجک پرتاب کنندگان و بسیاری دیگر خواهند بود. دشمنان قوی تر درصد سلامت بیشتری نیز دارند و این یعنی شما برای از پای درآوردن آن ها باید شلیک های هدفمندتر و بیشتری خرجشان کنید. فراموش نکنید که همیشه سعی کنید تا به سمت سر دشمنان شلیک کنید تا آن ها خیلی سریع تر از بین بروند. در بخش دسته بندی های سلاح ها نیز شما می توانید با استفاده از سلاح های گوناگون مثل سلاح های سنگین و سبک و یا نارنجک و غیره، دشمنان خود را از بین ببرید. در طول مراحل همچنین شما می توانید از آیتم های فرعی به بهترین شکل استفاده کنید. برای مثال ممکن است در بعضی مکان ها بشکه های انفجاری در کنار دشمنان تعبیه شده باشد. در این صورت می توانید با شلیک به سمت آن ها، یک انفجار بزرگ ترتیب داده و از همین طریق چندین دشمن را با یک تیر از بین ببرید. لازم به گفتن نیست که در بازی Sniper Mission – Best battlelands survival game مقدار مهمات شما پایان پذیر است بنابراین باید سعی کنید با کمترین شلیک ها بیشترین امتیازها را کسب کنید. با پولی که از مراحل به دست میاورید می توانید سلاح های بهتر بخرید و یا بخش های مختلف بازی را ارتقاء دهید. گرافیک سه بعدی بازی اگرچه جزئیات خیلی زیادی ندارد، اما کیفیت مناسبی به همراه دارد. این بازی با بیشتر از 10،000 دانلود در مدتی کوتاه و کسب امتیاز خوب 4.7 از 5.0 می تواند گزینه ای مناسب برای علاقه مندان به بازی های جنگی و اکشن باشد. فارسروید نسخه معمولی و مود شده این بازی (پول نامحدود) را به صورت تست شده برای دانلود فراهم آورده است.

تغییرات نسخه ی v1.1.1 :

* برای این نسخه تغییراتی در گوگل پلی ذکر نشده است.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.ountainniperhootingshooter را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.