Smashy Brick v2.02 + Mod – بازی آرکید و تفننی “آجر شکن حرفه ای” برای دستگاه های اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (ستاره بی نهایت+باز بودن اسکین و سطوح) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آفلاین

Smashy Brick – آجر شکن حرفه ای نامی از یک بازی تفننی و سرگرم کننده از استودیوی آمریکایی Bulldozer Games است که در سبک آرکید ساخته و عرضه شده است. این بازی به شکل رایگان در دسترس بازیکنان اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته اما دارای قابلیت پرداخت های درون برنامه ای است. فارسروید به درخواست شما عزیزان اقدام به تهیه، بررسی و انتشار این بازی برای دانلود به شکل تست شده و رایگان کرده است. ما در کنار نسخه اصلی اقدام به انتشار یک نسخه مود جداگانه از این بازی نیز کرده ایم تا شما عزیزان بتوانید این بازی را به صورت نامحدود نیز تجربه کنید. بازی Smashy Brick در سبک معروف، محبوب و کلاسیک Brick Breaker است اما سازنده بازی سعی کرده تا با اضافه کردن ویژگی های بیشتر و مدرن تر آن را جذاب تر کند و باید گفت که استودیوی Bulldozer Games توانسته به این هدف خود برسد چرا که بازی آجر شکن حرفه ای یک بازی متفاوت و بسیار سرگرم کننده در بین صدها بازی مشابه است. برای اینکه این بازی بیشتر از این نیز انحصاری بوده و تفاوت های بیشتری داشته باشد، سازنده بازی از یک ایده جذاب دیگر هم برای آن استفاده کرده است. در حالی که در بازی های مشابه دیگر شما کنترل یک پد را بر عهده داشتید تا توپ شما با برخورد به آن به سمت بالا منعکس شود، در Smashy Brick کار شما متفاوت تر خواهد بود و این بار خبری از چنین پدی در بازی نیست!

 

Smashy Brick

 

در بازی Smashy Brick شما باید به جای این طرف و آن طرف بردن یک پد چوبی مانند، خودتان اقدام به کشیدن یک پد مجازی کنید! برای این کار باید با انگشت خود یک خط بکشید و از آن برای پرتاب کردن توپ استفاده کنید. می توانید این خط را هرطور که می خواهید بکشید اما باید توجه داشته باشید که نوع طراحی خط کشیده شده توسط شما باید استاندارد کافی برای پرتاب کردن توپ را داشته باشد. هرچه سریع تر و با قدرت تر خطوط را بکشید، قدرت پرتاب توپ (شخصیت) نیز بیشتر می شود. جدا از این، بازی آجر شکن حرفه ای آیتم های متفاوت دیگری هم دارد که وجود شخصیت پردازی های گوناگون و حتی یک خط داستانی ساده جزو آن ها است. در Smashy Brick بشتر از 120 مرحله متنوع طراحی شده اند که هر کدام به نوبه خود می توانند حسابی شما را سرگرم کنند. با پیشروی در مراحل، درجه سختی آن ها نیز بیشتر می شود اما در نهایت این بازی حالت تفننی و سرگرم کننده اش را از دست نمی دهد. در کنار این بخش ها، در بازی Smashy Brick تعداد 12 شخصیت با ویژگی های خاص نیز وجود دارند که می توانید از قابلیت ها و توانایی های آن ها استفاده کنید. اگر از بازی های کلاسیک آجر شکن لذت می برید و به دنبال تجدید خاطرات به شکلی مدرن هستید، توصیه می کنیم بازی جذاب و زیبای Smashy Brick را از دست ندهید و همین حالا به قسمت دانلود باکس فارسروید بروید و آخرین نسخه آن را به شکل معمولی یا مود شده از سرورهای فارسروید دریافت کنید.

نکته مهم: لطفاً توجه داشته باشید که آخرین آپدیت بازی برای سال 2016 است و این بازی صرفاً به درخواست کاربران قرار داده شده است. بازی توسط ما روی اندرویدهای جدید تست شده و بدون مشکل اجرا شده است اما لطفاً دقت کنید که به خاطر قدیمی بودن بازی احتمال اینکه موفق به نصب یا اجرای صحیح بازی روی دستگاه های جدید نشوید وجود دارد.