Sleep Sounds – Relax & Sleep, Relaxing sounds v2.3.8 – اپلیکیشن صدا های آرام بخش و دستیار مراقبه اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 15.99 دلار

Sleep Sounds – Relax & Sleep, Relaxing sounds عنوان یک اپلیکیشن صدا های آرام بخش و دستیار مراقبه می باشد که توسط Craftsman Spirit توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. استرس و اضطراب دو عامل اصلی عدم تمرکز و پیشبرد صحیح فعالیت های روزانه می باشند. هر دو این مشکلات ریشه و دلایل متنوعی دارند که با ماشینی شدن زندگی ها و افزایش مشغله ها میزان آن ها نیز افزایش پیدا می کند. راه های مختلفی برای غلبه بر این مشکلات وجود دارد که یکی از آن ها صدا های آرامش بخش است. بعضی از فرکانس های صوتی به قدری بر ذهن ما تاثیر می گذارند که می توانیم در چند ثانیه به آرامش رسیده و بسیاری از سختی های زندگی مان را فراموش کنیم! استارت اپ Sleep Sounds – Relax & Sleep, Relaxing sounds یک راه حل مناسب برای دسترسی داشتن به این صدا های آرام بخش می باشد. مجموعه صدا هایی که در دسترس شما عزیزان قرار داده می شود دارای کیفیت مناسبی بوده و بدون شک تاثیر به سزایی بر سبک زندگی شما عزیزان می گذارد. پس برای آشنایی هرچه بیشتر با امکانات موجود ما را همراهی کنید.

Sleep Sounds – Relax & Sleep, Relaxing sounds گزینه ای مناسب برای درک استرس و اضطراب

همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم مجموعه صدا های موجود در Sleep Sounds – Relax & Sleep, Relaxing sounds بسیار منحصر به فرد هستند. این صدا ها با توجه به نیاز های کاربران در چندین گروه مختلف دسته بندی شده اند که هر کدام از آن ها به نوعی بخشی از ذهن تان را درگیر می کنند. یکی از اصلی ترین ویژگی های این برنامه تایمر داخلی است. گاها پخش صدا های موجود در دیتابیس باعث می شود که شما به خوابی عمیق بروید و نداشتن تایمر و پخش مداوم صدا ها باتری را در مدت زمان کوتاهی تخلیه می کند! تایمر داخلی تعبیه شده شرایطی را فراهم می سازد که فرآیند پخش صدا پس از گذشت مدت زمان مشخصی به صورت کاملا اتوماتیک متوقف شود.

ترکیب صدا ها به کمک اسلیپ ساند

گرچه دیتابیس نرم افزار فوق غنی از انواع صدا های آرام بخش است اما گاهی ما این فرکانس های صوتی را نمی پسندیم و به دنبال صدا هایی متفاوت و خاص هستیم. بهتر است در چنین شرایطی خودتان دست به کار شوید! مجموعه ابزار ارائه شده به شما عزیزان کمک می کند که بتوانید میکس هایی اختصاصی را ایجاد نموده و چندین صدای متنوع آرام بخش را نظیر صدای باران، صدای آتش، رعد و برق، صدای رودخانه و … را با یکدیگر ترکیب کنید. تنظیم شدت هر کدام از صدا ها به دست شماست و قابل تنظیم می باشد. پس از ایجاد میکس های اختصاصی تان آن ها را به سادگی ذخیره کرده تا از اتلاف وقت برای ساخت دوباره شان جلوگیری شود.

اسلیپ ساند دستیاری فوق العاده برای مراقبه

مراقبه جزو یکی از اصلی ترین راه ها، برای رسیدن به آرامش روحی و ذهنی می باشد. همان گونه که می دانید صدا های آرام بخش می توانند تاثیرات مراقبه را بر ذهن ما افزایش داده و آن ها را چندین برابر کنند. همین موضوع نشان دهنده اهمیت Sleep Sounds – Relax & Sleep, Relaxing sounds است. صدا های موجود در دیتابیس برنامه به گونه ای تنظیم شده اند که می توانید از آن ها به عنوان صدا هایی تاثیر گذار در مراقبه استفاده کنید. هم چنین باید اشاره کنیم که بر خلاف بسیاری از دیگر نرم افزار های موجود در مارکت اندروید محیط برنامه بسیار ساده بوده و با دریافت نسخه منتشر شده توسط فارسروید با هیچ گونه محدودیتی در دسترسی به امکانات رو به رو نخواهید شد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Sleep Sounds – Relax & Sleep, Relaxing sounds اندروید :

 • راهی مناسب برای رسیدن به آرامش روحی و ذهنی
 • کمک به دفع استرس و اضطراب در مدت زمانی کوتاه
 • تجربه داشتن خوابی راحت بدون هیچ گونه کابوسی
 • دیتابیسی عظیم از انواع صدا های آرامش بخش
 • دسته بندی تمامی صدا ها در گروه های مختلف و متنوع
 • گزینه ای برای ایجاد میکس هایی اختصاصی از صدا های آرام بخش
 • تنظیم صدای قسمت های مختلف هر میکس به دلخواه خود
 • ذخیره سازی میکس های ساخته شده
 • تایمر داخلی برای توقف خودکار پخش صدا ها
 • دستیاری تاثیر گذار برای علاقه مندان به مراقبه
 • رابط کاربری بسیار ساده و آسان

اپلیکیشن Sleep Sounds – Relax & Sleep, Relaxing sounds با مجموعه امکانات و قابلیت های فوق العاده اش در زمینه افزایش آرامش و از بین بردن اضطراب توسط توسعه دهنده خود به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 15.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.9 از 5.0 را به وسیله کاربران گوگل پلی دریافت نموده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را با دسترسی به تمامی امکانات از وب سایت فارسروید دریافت کنید.

 

Sleep Sounds - Relax & Sleep, Relaxing sounds