ShareWeather Weather Forecast v2.4.6 برنامه هواشناسی بسیار پیشرفته با انواع امکانات کامل و کاربردی مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 5.49 دلار در گوگل پلی

اپلیکیشن های هواشناسی زیادی برای اندروید و سایر سیستم عامل های موبایلی ساخته شده است که اغلب ویژگی ها و امکانات مشابهی را در اختیار کاربر قرار می دهند و تنها در نحوه ارائه اطلاعات و رابط کاربری با یکدیگر تفاوت دارند. اما در این میان برنامه هایی هم هستند که از این امکانات فراتر رفته و اطلاعاتی پیشرفته تر با امکاناتی هوشمندانه تر در اختیار کاربرانشان قرار می دهند، امروز با چنین اپلیکیشنی در خدمت شما هستیم. ShareWeather Weather Forecast عنوان یک اپلیکیشن پیشرفته هواشناسی و پیش بینی آب و هوا با قابلیت تشخیص اثر آب و هوا روی سطح زمین و امکانات بی نظیر، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری ShareWeather Sweden (shareweather.com) توسعه و با قیمت 5.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه قابلیت آن را دارد که ظاهر آسمان، هوا و زمین را با دقت بالا پیش بینی نماید. پیچیدگی های زیاد داده های آب و هوایی با انواع انیمیشن های سرگرم کننده و گرافیک خلاقانه ، قابل فهم تر و ساده تر شده است. استفاده از این نرم افزار شما را در برنامه ریزی، رانندگی، باغبانی و فعالیت‌ های خارج از خانه یاری می دهد. قابلیت پیش بینی 16 روزه آب و هوا که بر اساس تحقیقات، دانش حرفه ای و ارائه خلاقانه طراحی شده است اطلاعاتی دقیق از وضعیت آینده آب و هوا در اختیارتان می گذارد. تفاوت این برنامه با برنامه های مشابه در این است که سایر برنامه ها درباره اتفاقاتی که در آسمان رخ می دهد، صحبت می کنند در حالی که این برنامه درباره اثرات تغییرات جوی روی سطح زمین، به کاربر اطلاع می دهد. این کار با استفاده از روش‌ های پیچیده ادغام مدل ‌های پیش‌بینی پیشرفته، محاسبات خود برنامه و مشاهدات کاربران صورت می گیرد. البته همانطور که گفته شد هدف این برنامه ساده کردن اطلاعات هواشناسی است و این اطلاعات هرگز شما را دچار گیجی و سردرگمی نخواهد کرد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه ShareWeather Weather Forecast اندروید :

 • پیش بینی هوا 16 روزه با فواصل 3 ساعته
 • نوع و شکل ابرها در ارتفاع های متفاوت
 • پارامتر های هواشناسی متداول که وضعیت هوا را توصیف می کند: دمای هوا، بارش، فشار، رطوبت، میزان دید، سرعت باد، جهت باد، غبار باد، احساس (مثل سردی باد)
 • متغیرهای قابل توصیف زمین: آب روی زمین، برف ، ذوب برف، نوع سطح (یخ، یخبندان، خیسی، خشکی و غیره)
 • نرخ رشد در طبیعت
 • تصحیح پیش‌ بینی برای ارتفاع محلی
 • خلاصه 16 روزه شامل مقادیر حداکثر و حداقل (گرمترین، سردترین، بارانی ترین، بادگیرترین، آفتابگیرترین، ابرها)
 • پیش بینی متنی (Sky +) ، نمای متن بزرگ (دمای هوا، احساس باد، باد) (Air-)، لیست کامل متغیر های هواشناسی معمولی در متن کوچک (Air +)
 • نمودار پوششی در نمای آسمان. در حالت 3 ساعته، نمودار پیش بینی 24 ساعته را نشان می دهد. اگر حالت 24 ساعت روشن باشد، 4 روز آینده نشان داده می شود
 • نمایش نمودار 16 روزه، تمام 16 روز را در یک نمودار قابل پیمایش نمایش می دهد. با پیمایش نمودار، پیش بینی متنی به مرحله زمانی جدید تغییر می کند.
 • قطب نما خلاصه باد، جهت و سرعت باد را به مدت 16 روز، 4 روز یا 24 ساعت نشان می دهد ، این سرعت با شدت/شفافیت رنگ نشان داده می شود.
 • طول پیکان باد (مراحل تک زمانه) سرعت باد را منعکس می کند، در حالی که رنگ آنها حاکی از روند دما است (آبی / قرمز نمادی از توده های هوای سرد و گرم)
 • هشدار های نشان داده شده توسط مثلث های قرمز توسط مقادیر آستانه تحریک می شوند که برخی از آنها قابل مدیریت هستند.
 • تمامی قسمت های برنامه قابل تنظیم و شخصی سازی هستند که از منوی تنظیمات می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن ShareWeather Weather Forecast یک برنامه پیشرفته و بسیار کامل است که به تازگی و به صورت پولی در گوگل پلی منتشر شده است. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید. این برنامه به درخواست شما معرفی شده و هم اکنون جدیدترین نسخه اش پیش روی تان قرار دارد.

تغییرات نسخه  v2.4.6:

* این نسخه شامل پیشرفت های کلی و رفع اشکال است.

 

ShareWeather Weather Forecast