SD Card manager, Analyzer & Transfer Files v1.4 – اپلیکیشن مدیریت فایل و اس دی کارت اندروید
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 9.49 دلار

SD Card manager, Analyzer & Transfer Files عنوان یک اپلیکیشن مدیریت فایل و اس دی کارت می باشد که توسط Stupendous Games توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. حافظه ذخیره سازی اطلاعات اسمارت فون های اندرویدی به دو بخش مختلف تقسیم می شود. بخش اول حافظه داخلی بوده که مقدار آن ثابت است و نمی توانید تغییراتی در میزان این حافظه ایجاد کنید؛ بخش دوم را نیز اس دی کارت ها تشکیل می دهند. شما عزیزان می توانید به سادگی هر چه تمام تر و در هر زمانی که نیاز داشتید حجم اس دی کارت خود را تغییر داده و از یک حافظه جدید استفاده نمایید. یکی از مسائلی که ممکن است در برخی از موارد کاربران درگیر آن شوند، عدم پشتیبانی برخی از فایل منیجر ها از این نوع حافظه می باشد. این بدان معنی است که نمی توانید کارت حافظه خود را به درستی مدیریت کرده و در بسیاری از موارد نمی توانید دستورات مورد نیاز را صادر کنید. یکی از بهترین روش های موجود استفاده از فایل منیجر هایی است که به طور اختصاصی برای اس دی کارت ها طراحی شده اند. یکی از بهترین این دسته از استارت اپ ها را می توان SD Card manager, Analyzer & Transfer Files دانست که نه تنها امکانات کافی برای مدیریت اس دی کارت ها را در اختیارتان قرار می دهد، بلکه شرایطی را فراهم می سازد که به مجموعه ای از دستورات و پارامتر های مختلف مدیریتی دسترسی داشته باشید.

مدیریت اس دی کارت ها به وسیله SD Card manager, Analyzer & Transfer Files

همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره کردیم، اصلی ترین ویژگی برنامه SD Card manager, Analyzer & Transfer Files فراهم سازی مجموعه ای از گزینه های متنوع برای مدیریت کارت های حافظه می باشد. پس از نصب، سیستم هوشمند سریعا گوشی اندرویدی شما را اسکن کرده و اطلاعاتی کامل و جامع را در ارتباط با کارت اس دی در اختیارتان قرار می دهد. تمامی فایل های موجود در این حافظه های جانبی به طور خودکار در دسته بندی های متنوعی قرار داده می شوند، که به شما عزیزان اجازه خواهد داد یک دسترسی سریع و آسان را تجربه نمایید.

پخش و اجرای تمامی فایل ها بدون نیاز به پلیر

یکی از نکات مثبتی که در ارتباط با SD Card manager, Analyzer & Transfer Files نظر کاربران را به سمت خودش جلب می کند، پخش کننده داخلی آن می باشد. با استفاده از این نرم افزار فوق العاده قدرتمند دیگر به هیچ گونه پلیری نیاز نخواهید داشت. پخش کننده داخلی اجازه خواهد داد که انواع فایل های صوتی، ویدئویی، تصاویر و یا حتی اسناد را در فرمت های گوناگون اجرا کنید. همان گونه که اشاره کردیم در این زمینه با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نبوده و نیازتان به پخش کننده ها و اشغال بیش از اندازه حافظه از بین خواهد رفت.

مجموعه ای از گزینه های مدیریتی

ما برای مدیریت فایل های خود چه در حافظه داخلی و چه در اس دی کارت ها به گزینه های متنوعی نیاز داریم، شما در نرم افزار SD Card manager, Analyzer & Transfer Files به هر آن چیزی که نیاز داشته باشید دسترسی خواهید داشت. تنها کافی است تا برنامه را نصب کرده و دستورات مختلفی را صادر کنید! از کپی و حذف فایل ها گرفته تا انتقال آن ها به پوشه های مخفی و یا مشاهده تاریخچه تمامی فایل های اجرا شده همه و همه تنها در یک محیط واحد در اختیارتان قرار داده می شود. علاوه بر این باید به این موضوع اشاره کنیم که با نصب اس دی کارت منیجر نه تنها قادر به مدیریت فایل ها هستید بلکه می توانید اپلیکیشن های نصب شده را نیز مدیریت نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه SD Card manager, Analyzer & Transfer Files اندروید :

  • تجزیه و تحلیل حرفه ای و کامل اس دی کارت
  • ارائه اطلاعاتی خاص در ارتباط با فایل های موجود در کارت حافظه
  • نمایش تمامی فایل های موجود در اس دی کارت به تفکیک نوع شان
  • دسترسی داشتن به مجموعه ای از گزینه های مدیریتی رایج
  • پشتیبانی از نمایش اطلاعات موجود در حافظه های فلش متصل شده به اسمارت فون
  • گزینه هایی متنوع برای افزایش سرعت مدیریت فایل ها
  • توانایی مدیریت برنامه های نصب شده بر گوشی هوشمند
  • پلیر داخلی برای اجرای هر گونه فایل ذخیره شده در حافظه

اپلیکیشن SD Card manager, Analyzer & Transfer Files با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون خود توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 9.49 دلاری منتشر شده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای این استارت اپ را بدون هیچ گونه محدودیتی از سرور های پر سرعت وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

SD Card manager, Analyzer & Transfer Files