Run the Beat v1.0.1 – بازی موزیکال و سرگرم کننده “دویدن با موسیقی” برای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 2.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Run the Beat – دویدن با موسیقی نام یک بازی موزیکال و پلتفرمر بسیار جالب و مهیج است که چند سال با عنوان Run the Beat: Rhythm Adventure Tapping Game پیش توسط استودیوی RinoApps Ltd منتشر شده بود اما بعد از چند سال سکوت، نسخه ای بازسازی شده و متفاوت از آن این بار توسط استودیوی لهستانی MOUSETRAP GAMES ساخته و با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی به انتشار رسیده است. فارسروید به محض عرضه این بازی، به عنوان اولین وب سایت ایرانی اقدام به تهیه و بررسی آن و سپس معرفی آن در قالب یک مطلب جدید کرده است تا یک بار دیگر نیز برای اولین بار در بین تمام سایت های ایرانی شما را به وجد بیاوریم و نسخه پولی و خریداری شده این بازی را به صورت رایگان در اختیارتان قرار دهیم. Run the Beat حقیقتاً یک بازی خیلی جالب و خوش ساخت است که می توانست به صورت یک بازی پلتفرمر عادی نیز منتشر شود اما سازندگان تصمیم گرفتند تا با ترکیب کردن عناصر بازی های موزیکال به آن رنگ و بویی دیگر ببخشند. سبک اصلی بازی 2D Music Platformer است و همانطور که می توان حدس زد، این بازی تلفیقی از دو سبک آرکید پلتفرمر و موسیقی (موزیکال) است. در اغلب بازی های سبک موزیکال جریان بازی به این صورت است که شما باید یک مسیر را طوری طی کنید که به موانع برخورد نکنید و در همین حین با شنیدن موسیقی های منطبق با آن بازی، لذتی دوچندان را تجربه کنید. Run the Beat نیز از این قاعده مستثنی نیست ولی سبک و سیاق آن به نسبت دیگر بازی های سبک موزیکال کمی متفاوت تر به نظر می رسد.

 

Run the Beat

 

بازی Run the Beat در عین سادگی، چالشی به یاد ماندنی و سخت برای شما خواهد بود. در این بازی شما کنترل موجودی عجیب را به عهده دارید که در حال دویدن به سمت جلو است. در مسیر حرکت شخصیت بازی انواع و اقسام تله ها و موانع قرار دارند که برای برخورد با آن ها و عبور صحیح از آن ها باید درست کاری را کنید که مشخص شده است. این یعنی مثل خیلی دیگر از بازی های مشابه که صرفاً باید از روی موانع بپرید یا لیز بخورید، بازی Run the Beat به این صورت نیست و هر مانع عکس العملی مخصوص به خود را دارد. سازنده بازی می گوید موسیقی متن های استفاده شده در این بازی فقط برای هیجان انگیزتر کردن گیم پلی نیستند. این موزیک ها با موانع بازی دقیقاً همخوانی دارند و به نقل از سازندگان، اگر بازیکنان خودشان را با موزیک در حال پخش همگام کنند می توانند خیلی زودتر از اینکه موانع برای آن ها خطر آفرین شوند آن ها را شناسایی کرده و عکس العمل مناسب در مقابل آن ها را انجام دهند. بازی Run the Beat ده ها مرحله مختلف با آهنگ های گوناگون دارد. این بازی همچنین دو مد اصلی با نام های Chill Mode و Arcade Mode دارد که در مد Arcade شرایط بازی کمی سخت تر و چالش برانگیزتر است. اگر از علاقه مندان به بازی های موزیکال هستید و به دنبال یک بازی چالش برانگیز که مهارت های شما به خصوص عکس العمل های سریعتان را به چالش بکشد هستید، بازی Run the Beat را از دست ندهید و همین حالا آخرین نسخه آن را به صورت خریداری شده از فارسروید دانلود کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی games.mousetrap.rtbpremium را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.