Road Smash 2: Hot Pursuit v1.4.5 + Mod – بازی ماشین سواری در بزرگراه اندروید + تریلر – نسخه معمولی + مود شده با پول بی نهایت

Road Smash 2: Hot Pursuit یک بازی جدید در سبک بازی های ماشین سواری از استودیوی بازیسازی Creative Mobile’s Fun Factory برای اندروید است که به صورت رایگان در مارکت اندروید عرضه شده است و تا به این لحظه صدها هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دانلود شده است. این بازی که دارای سبک ترافیک ریسر می باشد شما را در نقش راننده انواع مختلفی از ماشین های پرسرعت قرار می دهد که باید در انواع ماموریت های مختلف شرکت کنید و ساعت ها خود را سرگرم سازید. ماشین سواری شما تماما در بزرگراه ها صورت می پذیرد و ویژگی هایی همچون استفاده از نیتروژن، تصادف های از بغل برای دریافت امتیاز، بازسازی ماشین و … در ان همگی دست به دست هم داده اند تا یک بازی مهیج را تجربه کنید. انواع حالت های مختلف تعقیب و گریز، مولتی پلیر و … در بازی فراهم شده است که می توانید به دلخواه از میان ان ها برگزینید و مشغول شوید.

برخی از ویژگی های بازی ماشین سواری Road Smash 2: Hot Pursuit اندروید :

*ماشین سواری در بزرگراه های مختلف

* بازی بصورت چند نفره و به رقابت با دوستان

* بهترین اتومبیل ها از تولید کنندگان پیشرو جهان

* طیف گسترده ای از قطعات برای سفارشی سازی

* حالت های مختلف تعقیب و گریز و غیره

* دارا بودن گرافیک 3D خیره کننده + صداگذاری خوب

بازی Road Smash 2: Hot Pursuit هم اکنون در مارکت اندروید دارای امتیاز 4.0 از 5.0 است که ما در فارسروید جدیدترین و اخرین نسخه ی ان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهیم و امیدواریم مورد پسندتان واقع گردد.

تغییرات نسخه ی v1.4.5:

* اضافه شدن حالت جدید : Career

* محدودیت سطح در باز کردن قفل اتومبیل های جدید برداشته شد

* رفع باگ ها و مشکلات بازی + بهبودهای متعدد

 

دانلود Road Smash 2: Hot Pursuit - بازی ماشینی اندروید !

 

 

Download Road Smash 2: Hot Pursuit Android Apk + Mod - Google Play
Download Road Smash 2: Hot Pursuit Android Apk + Mod - Google Play