Realm Guards TD v2.0 + Mod – بازی نقش محور نگهبانان قلمرو پادشاهی اندروید
نسخه معمولی + نسخه مود (قدرت زیاد) به صورت جداگانه
تست شده با اجرای آنلاین

Realm Guards TD نام یک بازی در ژانر نقش آفرینی است که توسط استودیو بازی سازی Enjoy mobile game limited برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. Realm Guards TD یک بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک برج دفاعی است. بازی های سبک برج دفاعی یکی از اعتیاد آورترین بازی های دستگاه موبایلی هستند. در این سبک بازی ها، معمولاً گیمر ها باید از یک چیزی در برابر موج های عظیم دشمنان دفاع کنند. بدیهی است که این دفاع باید توسط برج های دفاعی صورت بگیرد. Realm Guards TD هم دقیقاً از همین ایده استفاده می کند. ماجرای این بازی در مورد شیء‌ های مقدس فضایی است که شاهزاده سرزمین های پادشاهی آنها را به دست آورده است. نیرو های شیطانی توانسته اند در منظومه های دیگر به این شیء های مقدس دست پیدا کنند و تمام موجودات ساکن آن منظومه ها را نابود کنند. حالا شاهزاده سرزمین های پادشاهی توسط یک قهرمان از این ماجرا خبردار شده و در صدد آن است که هر طور شده از این شیء های مقدس محافظت کند. او برای این کار از تمام قهرمان های سرزمین های پادشاهی کمک خواسته است. حالا شما وظیفه دارید به قهرمان های سرزمین های پادشاهی کمک کنید تا بتوانند به همراه شاهزاده از شیء های مقدس در برابر نیرو های شیطانی محافظت کنند. خط داستانی بازی در همین چند سطر خلاصه می شود و انصافاً باید بگوییم خط داستانی جالبی است و انگیزه لازم برای پیشروی در بازی را برای شما ایجاد می کند. ضمن اینکه، خط داستانی بازی توسط مکالمات بین قهرمان ها و باس ها نقل می شود و ترکیبی از کامیک و انیمه است. کاراکتر ها هم صداگذاری شده اند و همه چیز را برای یک خط داستانی درگیر کننده فراهم کرده اند. اما اصل ماجرا گیم پلی بازی است. توسعه دهندگان توانسته اند با بازی Realm Guards TD گیم پلی ای را ارائه کنند که هم به المان های بازی های برج دفاعی وفادار مانده و هم به صورت خلاقانه المان های بازی های نقش آفرینی و ماجراجویی را مورد استفاده قرار داده است.

 

Realm Guards TD

 

در بازی Realm Guards TD، علاوه بر اینکه می توانید از برج های دفاعی برای دفاع در مقابل دشمنان استفاده کنید، قادر خواهید بود از قهرمان ها هم برای دفاع در مقابل دشمنان استفاده کنید. هر قهرمان دارای ویژگی ها و توانایی های منحصر به فردی است. به طور مثال برخی قهرمان ها در مبارزات نزدیک کارآمد هستند و برخی قهرمان ها در مبارزات از راه دور. هر قهرمان دارای یک نیروی ویژه هم هست که با پر شدن معیار “مانا” قابل استفاده می باشد. هر بار که به دشمنان ضربه وارد می کنید این معیار افزایش پیدا می کند. نیرو های ویژه بسیار مهم هستند. چراکه وقتی به باس ها می رسید باید از نیرو های ویژه تان استفاده کنید تا بتوانید باس ها را شکست دهید. مانند قهرمان ها، دشمنان و باس های آنها هم دارای خصوصیات منحصر به فردی هستند و رفته رفته قدرت شان افزایش پیدا می کند و به شکل جدیدی مهارت های شما را به چالش می کشند. مپ بسیار گسترده بازی دارای چندین لوکیشن است که از استیج های مختلفی تشکیل شده اند. هر کدام از این استیج ها هم از چند مرحله تشکیل شده اند. مبارزه با باس ها در پایان هر چند استیج خواهد بود که اگر بتوانید آن باس را در آن استیج شکست دهید، می توانید در مپ بازی پیشروی کنید. هر بار هم که دشمنان و باس ها را شکست می دهید، می توانید پاداش دریافت کنید. در ادامه قادر خواهید بود از این پاداش ها برای ارتقاء قهرمان ها استفاده کنید و شکست ناپذیر شوید. روی هم رفته، باید بگوییم ماموریت شما در این بازی پر از سورپرایز های جدید خواهد بود و گیم پلی متنوعی را تجربه خواهید کرد و این در کنار طراحی عالی جهان بازی و انیمیشن ها و همچنین صداگذاری ها، به طور حتم شما را مجذوب بازی Realm Guards TD خواهد ساخت. Realm Guards TD توانسته امتیاز 4.0 از 5.0 را در مارکت اندروید به دست بیاورد و تیم فارسروید قصد دارد نسخه اصلی و نسخه مود شده و بدون محدودیت آن را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. هم اکنون می توانید این بازی از طریق لینک های مستقیمی که در انتهای مطلب قرار داده ایم دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.enjoygame.ttdg را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.