Quantum Siege v2.0.0 Full – بازی استراتژی فوق العاده زیبا محاصره کوانتوم اندروید همراه دیتا
معرفی و عرضه به صورت اختصاصی برای اولین بار در سطح اینترنت
بازی اینترنتی و آنلاین است

Quantum Siege – محاصره کوانتوم بازی جدید، فوق العاده زیبا و هیجان انگیز در سبک بازیهای استراتژیک از Armada Interactive برای اندروید است که به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده و مثل همیشه تصمیم گرفته ایم برای اولین بار در ایران ان را حضور شما دوستداران بازیهای استراتژیک معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! بازی جالب و سرگرم کننده ی Armada Interactive سه حالت مختلف بازی به صورت تک نفره با بیش از 250 سطح مختلف، بازی به صورت چند نفره آنلاین real-time و رویداد با قوانین خاص را شامل میشود که می توانید از میان ان ها یکی را انتخاب کرده و برای روزها به گوشی میخکوب شوید و یکی از زیباترین بازیهای استراتژیک اندروید را تجربه کنید! 16 قهرمان مختلف در بازی Quantum Siege حضور دارند که می توانید از ان ها در نبردهایتان استفاده کنید و دشمنان را سرنگون کنید! ده ها نیروهای حمایتی همانند ربات های غول پیکیر نیز در نبردها به دادتان خواهند رسید! چرخش 360 درجه به دور کوانتوم برای رسیدن به محل های مختلف، طراحی کنسولی، گرافیک اچ دی، صداگذاری هیجان اور و گیم پلی اعتیاداور بازی Quantum Siege همگی دست به دست هم داده اند تا یکی از خاص ترین بازیهای استراتژی اندروید را تجربه کنید!

 

Quantum Siege Android Games

 

بازی Quantum Siege حدود 50 هزار بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان دریافت شده است و ما در فارسروید جدیدترین و آخرین نسخه ان را به همراه دیتا به صورت اختصاصی حضورتان معرفی کرده ایم که قادرید ابتدا تصاویری از گیم پلی ان را مشاهده کرده و در نهایت اگر مایل بودید ان را با یک کلیک از سرورهای پرسرعت سایت دانلود کنید! همانند دیگر بازیهای موجود در فارسروید، بازی Quantum Siege نیز توسط ما تست شده و بدون مشکل اجرا شده است.

توجه :

یک : بازی Quantum Siege اینترنتی و آنلاین است!
دو : در صورتی که در اجرای اولیه ماند ؛ با فعال بودن فیلت-رشکن وارد شوید .

تغییرات نسخه ی v2.0.0 :

* ویژگی های جدید + بهینه سازیهای مختلف .

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– فایل نصبی بازی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کرده و پوشه ی com.armadainteractive.quantumsiege را در مسیر Android / obb حافظه داخلی دستگاه قرار دهید.

– بازی را در نهایت اجرا کنید .