Quantool:html-parser & website monitor with alert v1.4.3 – اپلیکیشن آنالیز و دریافت اطلاعات خاص وب سایت ها مخصوص اندروید!
نسخه حرفه ای و کامل برنامه به ارزش 1.49 دلار

Quantool:html-parser & website monitor with alert عنوان یک اپلیکیشن دریافت اطلاعات خاص وب سایت ها و آنالیز حرفه ای آن ها می باشد که توسط KriopeG توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. تمامی وب سایت هایی که ما به طور روزانه از آن ها بازدید کرده و از خدمات شان استفاده می کنیم دارای قالب های مختلف و یا یک CMS خاص هستند! اگر شما نیز جزو طراحان وب و یا علاقه مندان به برنامه نویسی باشید گاها ممکن است که این اطلاعات برای تان ارزشمند باشد. با این وجود دسترسی به چنین اطلاعاتی کار ساده ای نبوده و باید بتوانید با ابزاری خاص سایت مورد نظر را آنالیز و تجزیه نمایید. علاوه بر این نحوه نمایش اطلاعات پس از تجزیه و تحلیل نیز بسیار مهم است و باید به گونه ای باشد که بتوان به سادگی آن را درک نمود. با این وجود در سیستم عامل اندروید نرم افزار هایی هستند که می توانند در این زمینه به کمک کاربران شان آمده و نیاز آن ها را برطرف نمایند. Quantool:html-parser & website monitor with alert بی شک یکی از قدرتمند ترین این برنامه ها در این زمینه می باشد. این نرم افزار با داشتن یک محیط ساده و برقراری دسترسی کاربران اش به مجموعه ای از گزینه ها اجازه می دهد که وب سایت های دلخواه تان را اسکن کرده و نتایج تجزیه را در قالب اطلاعاتی متنی دریافت نمایید. گرچه باید بدانید که درک این اطلاعات مستلزم داشتن دانش کافی در زمینه های خاصی می باشد. سرعت آنالیز ها بسیار سریع بوده و اطلاعات در کم ترین زمان ممکن نمایش داده می شوند. از دیگر ویژگی های در دسترس که کاربران عادی نیز قادر به بهره مندی از آن هستند، سیستم وب سایت مانیتورینگ می باشد. با کمک این ویژگی خواهید توانست یک وب سایت خاص را زیر نظر گرفته تا در صورت موجود شدن یک کالا و یا تغییر قیمت سریعا از این تغییرات مطلع شوید. علاوه بر این گزینه های موجود به گونه ای طراحی شده اند که می توان از آن ها علاوه بر سایت های عادی در اکانت های شخصی شبکه های اجتماعی نیز استفاده کرد. بهتر است این نرم افزار فوق العاده را از دست نداده و برای دریافت اش با ما همراه باشید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Quantool:html-parser & website monitor with alert اندروید :

  • تجزیه و تحلیل اطلاعات وب سایت های گوناگون تنها با یک اشاره
  • انتخاب عنصر بصری برای الگو های ساده در تجزیه حالت css
  • ذخیره نتایج تمامی آنالیز ها در قالب فایل های txt
  • سیستم هوشمند و پیشرفته وب سایت مانیتورینگ
  • چندین ابزارک مختلف برای دسترسی سریع به تمامی امکانات
  • الگوهای از پیش تنظیم شده برای برخی از شبکه های اجتماعی معروف
  • ایجاد الگو های اختصاصی و دلخواه تان برای وب سایت های خاص

اپلیکیشن Quantool:html-parser & website monitor with alert با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون اش توسط توسعه دهنده خود به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 1.49 دلاری منتشر شده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه حرفه ای آن را به صورت کاملا رایگان از سرور های پر سرعت وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Quantool:html-parser & website monitor with alert