QR Master Design your code 4.0.05 – اپلیکیشن اسکنر حرفه ای بارکد و qr کد اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 1.09 دلار

QR code / barcode scanner & generator (QrApp) عنوان یک اسکنر حرفه ای بارکد و QR کد اندرویدی می باشد که توسط Truat’ss توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. از زمان ساخت اولین بارکد تا به امروز زمان زیادی می گذرد و همانند هر چیز دیگری این بارکد ها تغییر و تحولاتی داشته اند. متناسب با کارایی هر بارکد ما شاهد فرمت های گوناگونی از آن ها هستیم، فرمت هایی که هر کدام شان اطلاعات خاصی را در خود ذخیره می کنند. اما چیزی که قابل توجه است، بارکد های QR می باشند؛ که فارغ از کاربردشان می توان هر نوع اطلاعاتی را در آن ها ذخیره کرد! برای اسکن و ساخت کیو آر کد ها ما به نرم افزار های خاصی نیاز داریم. گرچه ما در وب سایت فارسروید تا به کنون بهترین این استارت اپ ها را معرفی کرده ایم اما در این پست قصد داریم شما عزیزان را با ابزاری قدرتمند در این زمینه آشنا کنیم. بدون شک QR code / barcode scanner & generator (QrApp) یکی از بهترین و پر طرفدار ترین استارت اپ های موجود در زمینه اسکن بارکد های کیو آر می باشد. پس برای آشنایی هر چه بیشتر با این نرم افزار، ما را همراهی کنید.

اسکن سریع و هوشمندانه بارکد ها به وسیله QR Master Design your code

یکی از اصلی ترین ویژگی های QR code / barcode scanner & generator (QrApp) اسکن سریع اطلاعات می باشد. به گونه ای که تنها کافی است پس از اجرا دوربین را مقابل بارکد مورد نظر خود گرفته و در مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد نمایش اطلاعات درونی آن باشید. بر خلاف بسیاری از اسکنر های مشابه نه تنها بارکد های QR بلکه بیش از 12 فرمت دیگر از بارکد ها نیز تحت پشتیبانی نرم افزار فوق قرار دارد. از مجموعه امکاناتی که پس از اسکن در اختیارتان قرار داده می شود می توان به تکست های کوتاه، آدرس وب سایت ها، رمز شبکه های وای فای، ایمیل، مخاطبین و یا حتی آدرس کیف پول ارز های دیجیتال اشاره کرد. گرچه باید اشاره کنیم که اطلاعات نمایش داده شده به اطلاعات موجود در بارکد بستگی دارد!

ساخت بارکد ها بدون هیچ گونه محدودیتی

این ابزار حرفه ای نه تنها امکان اسکن بارکد ها و کیو آر کد ها را فراهم می سازد، بلکه کمک می کند تا در صورت نیاز بارکد های متنوعی را برای خود ایجاد کنید. پس از نصب و لمس تب create در پایین نمایشگر به صفحه ای جدید منتقل می شوید که در آن قادر به ساخت انواع بارکد ها خواهید بود. همان طور که اشاره کردیم نه تنها QR کد ها بلکه همانند سیستم اسکنر بیش از 12 فرمت مختلف از بارکد ها را می توانید اجرا کنید. در کیو آر کد های ایجاد شده هر گونه اطلاعاتی قرار داده می شود و در این زمینه با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نیستید. پس از ساخت، بارکد ایجاد شده در اختیار تان قرار داده می شود و می توانید آن را به عنوان یک تصویر در گوشی هوشمند تان ذخیره کرده و یا اینکه آن را برای دوستان خود ارسال کنید.

شخصی سازی طرح بارکد های QR

شخصی سازی بارکد های کیو آر یکی از ویژگی هایی است که به تازگی در نرم افزار های ساخت بارکد دیده می شود. متاسفانه این ویژگی در بسیاری از اپ های دیگر به خوبی کار نمی کند؛ اما در نرم افزار QR code / barcode scanner & generator (QrApp) شما می توانید پس از وارد کردن اطلاعات موجود در QR کد تغییراتی در ظاهر بارکد ایجاد کنید. به پایین بارکد ایجاد شده متن دلخواه خود را اضافه کرده و یا اینکه یک لوگو را در مرکز آن قرار دهید. علاوه بر این رنگ ها نیز قابل تغییر بوده و همه چیز به شما و سلیقه تان بستگی دارد. از دیگر امکاناتی که پس از نصب توجه شما را به خود جلب می کند سیستم تاریخچه پیشرفته موجود است. به کمک این ویژگی تصویری از بارکد ها و اطلاعات شان به صورت خودکار در دیتابیس نرم افزار ذخیره شده تا در صورت وجود هر گونه مشکلی بتوانید اطلاعات خاص مورد نیاز تان را بازیابی نمایید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه QR Master Design your code اندروید :

  • اسکن سریع و هوشمندانه انواع بارکد های در فرمت های گوناگون
  • پشتیبانی از 12 فرمت متنوع به علاوه بارکد های QR
  • امکان فراخوانی کد ها به عنوان عکس های ذخیره شده در گالری
  • گزینه ای برای اسکن بارکد ها در شرایطی با نور کم
  • نمایش اطلاعات خاص موجود در QR کد ها نظیر متن های کوتاه، رمز شبکه وای فای، آدرس کیف پول ارز دیجیتال و …
  • گزینه ای برای ساخت انواع بارکد ها در کوتاه ترین زمان ممکن
  • استفاده از اطلاعات متنوع در بارکد های ایجاد شده
  • امکان شخصی سازی ظاهر بارکد های QR پیش از تولید
  • ذخیره سازی اطلاعات بارکد ها در تاریخچه نرم افزار

اپلیکیشن QR Master Design your code با بهره مندی از امکانات و قابلیت های متنوع اش توسط توسعه دهنده خود به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 1.09 دلاری منتشر و امتیاز 4.7 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم این برنامه فوق العاده را از وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

QR Master