QANDA: Free Math Solutions v4.7.07 – اپلیکیشن یادگیری و حل سوالات ریاضی مخصوص اندروید
نسخه اصلی و رسمی برنامه تقدیم شما عزیزان

QANDA: Free Math Solutions عنوان یک اپلیکیشن یادگیری و حل سوالات ریاضی می باشد که توسط Mathpresso توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. ریاضی یکی از علوم دشواری است که در سراسر زندگی خود در شرایط مختلف با آن رو به رو می شویم. از محاسبات ساده گرفته تا پیچیده ترین فرآیند های محاسباتی همه و همه در زندگی ما نقش دارند. با توجه به گستردگی این علوم و پخش بودنش در تمامی دنیا نیاز است که ما در بد ترین شرایطT قادر به حل برخی از سوالات ریاضی باشیم. بدون شک برای تمامی شما نیز تا به کنون پیش آمده است که در هنگام حل سوالات با مشکلاتی رو به رو شده اید؛ مشکلاتی که گاها افراد خانواده و یا دوستان تان قرار به برطرف سازی آن نیستند. به همین دلیل نیاز است که ما به طور مداوم با افراد مختلفی در ارتباط باشیم. افرادی که بتوانند مشکلات ما را در حین حل کردن سوالات برطرف کرده و مطالب جدیدی را به ما بیاموزند. بدون شک نرم افزار QANDA همان چیزی است که تمامی ما به دنبال آن هستیم. این استارت اپ با داشتن یک محیط و UI ساده به شما عزیزان اجازه می دهد که مشکلات خود را در زمان حل سوالات ریاضی برطرف کرده و بتوانید به صحیح ترین پاسخ ها دسترسی داشته باشید. برنامه فوق دارای امکانات و قابلیت های متنوع است که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

حل سوالات ریاضی به کمک QANDA

QANDA مخفف QUESTION AND ANSWER می باشد! شاید این عنوان به خودی خود بخشی از نحوه کارکرد برنامه را نیز توضیح دهد. ویژگی اصلی QANDA کمک به شما در یافتن پاسخ ( دقیق و یا مشابه ) سوالات ریاضی می باشد. برای یافتن پاسخ مسئله مورد نظرتان تنها کافی است تا دوربین را بالای سوال ریاضی گرفته و از آن یک عکس بگیرید. وقتی که برنامه تصویری از سوال را دریافت می کند، به طور خودکار حروف، اعداد، ریاضیات یا متن را روی کاغذ شناسایی کرده و به دنبال پاسخ می گردد. اگر در هنگام پاسخ به سوالات توسط این اپ هوشمند متوجه اشکالاتی شوید می توانید آن ها را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید! بله درست حدس زدید! این همان اصلی ترین دلیل تمایز برنامه با دیگر ابزار مشابه می باشد. نه تنها پاسخ ها به طور خودکار نمایش داده می شوند بلکه در صورت وجود هر گونه مشکلی قادر به اشتراک گذاریشان با دیگر کاربران خواهید بود.

پشتیبانی از ریاضیات در سطوح گوناگون

در حال حاضر برنامه QANDA از سه پایه ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان پشتیبانی می کند. هنگامی که کاربران برای اولین بار در این برنامه ثبت نام می کنند، با مشخص کردن پایه تحصیلی یک فیلتر خودکار را ایجاد کرده تا پاسخ های دقیق تری با جزئیات کامل تر برای آن ها به نمایش درآید. علاوه بر این، این نرم افزار یک محرک فوق العاده برای حفظ انگیزه یادگیری است! افراد بسیار زیادی هستند که به دلیل نداشتن هیچ گونه دوست و یا فرد تحصیل کرده ای در مراحل مختلف تحصیل به دلیل مواجهه با سوالات گوناگون و عدم بهره مندی از راهنمایی دیگران دچار نا امیدی می شوند.

استفاده از برترین فناوری ها

بدون شک سوالاتی وجود دارند که نرم افزار قادر به حل و ارائه پاسخ دقیقی برای آن ها نیست. به هر حال اپ QANDA نهایت تلاش خود را می کند که نزدیک ترین جواب ها را به سوال شما به نمایش در آورد. سیستم هوشمند و فناوری هوش مصنوعی به کار رفته در صورت پیدا نکردن هیچ گونه پاسخی برای سوال شما، در کسری از ثانیه اطلاعات دیتابیس را بررسی کرده و سوالات مشابهی که دیگر کاربران از نرم افزار پرسیده اند را همراه با پاسخ به نمایش در می آورد. تمامی پاسخ های ارائه شده به صورت مرحله به مرحله بوده که همین امر کمک می کند به مرور زمان دانش ریاضی خود را تقویت کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه QANDA: Free Math Solutions اندروید :

  • حل سوالات ریاضی در کوتاه ترین زمان ممکن تنها با ثبت یک عکس از آن ها
  • استفاده از سیستم فوق العاده هوش مصنوعی برای ارائه پاسخی دقیق
  • فیلتر کردن نتایج جست و جو بر اساس سطح سوالات و پایه تحصیلی کاربران
  • ارائه سوالات و پاسخ هایی نزدیک به سوال کاربر در صورت پیدا نکردن هیچ گونه پاسخی برای سوال
  • توانایی در ارتباط بودن با دیگر کاربران برای پرسیدن هر گونه سوالی
  • نمایش پاسخ ها به صورت کامل و مرحله به مرحله

اپلیکیشن QANDA: Free Math Solutions با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی گوناگون توانسته است نظر بیش از 10 میلیون کاربر از سراسر جهان را به سمت خود جلب کرده و امتیاز 4.2 از 5.0 را به کمک آن ها دریافت نماید. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه اصلی و رسمی این نرم افزار بی نظیر را از وب سایت پر طرفدار و محبوب فارسروید دریافت نمایید.

 

QANDA Free Math Solutions