PredictWind Offshore Weather v5.0.3.8 هواشناسی دریایی
نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات برنامه  
درخواستی کاربران

سفر های دریایی یکی از اصلی ترین روش های جا به جایی انسان ها در طول هزاران سال گذشته بوده است. انسان ها امروز با وجود انواع روش ها و وسایل انتقال بار و افراد، باز هم از کشتی ها و قایق ها به صورت گسترده استفاده می کنند. چرا که این وسیله ها می توانند مقدار زیادی بار را در مدت زمانی نسبتا کم با هزینه و خطری پایین بین مقاصد مختلف منتقل نمایند. به همین علت هیچگاه از میزان استفاده از آن ها کاسته نشده است. دریا ها و اقیانوس ها، همواره متغیر ترین نوع آب و هوا را داشته اند. این مناطق به دلیل وجود جریان های آبی و هوایی مختلف، همیشه دچار تغییرات گسترده هستند و نمی توان وضعیت ثابتی را برای آن ها پیش بینی نمود. به همین دلیل احتمال گرفتار شدن وسایل نقلیه آبی در طوفان ها و شرایط آب و هوایی نامساعد همیشه وجود دارد. شرایطی که در صورت خارج شدن از کنترل، می تواند ضرر های مالی و جانی جبران ناپذیری را متوجه افراد نماید. برای کاهش این چنین حوادث سامانه های آب و هوایی پیشرفته ای ساخته شده است که با ارائه اطلاعات دقیق آب و هوایی به قایق سواران و کشتیرانان در انتخاب مسیر و زمان بهتر، کمک می کنند. امروز با یک برنامه در خدمت شما هستیم که چنین امکاناتی را ارائه می دهد. PredictWind Offshore Weather عنوان یک اپلیکیشن برای هواشناسی دریایی با ارائه اطلاعات تخصصی، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط PredictWind Limited توسعه و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه به شما اجازه می دهد تا بارگیری یکپارچه ای از چندین فایل GRIB برای گذرگاه ساحلی یا دریایی خود داشته باشید. رابط گرافیکی به شما امکان می دهد فایلهای GRIB، مسیرهای آب و هوایی، پیش بینی متنی GMDSS و تصاویر ماهواره ای را به آسانی بارگیری و مشاهده کنید. همچنین مدل های اختصاصی PWG و PWE از PredictWind همراه با مدل های ECWMF و GFS برای ارائه دقیق ترین پیش بینی ها، در بالاترین وضوح موجود است.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه PredictWind Offshore Weather اندروید:

  • دانلود و مشاهده انیمیشن های پیش بینی آب و هوا
  • محاسبه و نمایش مسیر های آب و هوایی و برنامه ریزی گذرگاه های دریایی
  • ارائه فایل ها در حجم کم برای دانلود و دریافت آسان تر
  • قابلیت کار با اتصالات SSB و شبکه ماهواره ای
  • دارای مدل های اختصاصی PWG و PWE
  • دریافت اطلاعات از دقیق ترین و معتبر ترین منابع آب و هوایی دریایی
  • رابط کاربری تعاملی با دسترسی آسان به تمامی اطلاعات مورد نیاز

اپلیکیشن PredictWind Offshore Weather ابزاری عالی و بسیار کارآمد برای همه کسانی است که به سفر های دریایی و آبی می پردازند. این برنامه با کسب رضایت کاربران اندرویدی، توانسته است امتیاز 4.4 از 5.0 را از کاربران گوگل پلی دریافت نماید. هم اکنون می توانید نسخه اصلی، کامل و بدون تبلیغات این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v5.0.3.8:

* بهود نقشه
* بهبود ها برای  Iridium GO!
* رفع باگ ها

 

PredictWind Offshore Weather

 

دستورالعمل نصب و اجرای برنامه :

– ابتدا فایل نصبی برنامه را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و ان را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه com.predictwind.offshore را در Android/Obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– برنامه را اجرا کنید.