Please Don’t Touch Anything 3D v1.20 – بازی پازلی “لطفاً به چیزی دست نزنید” برای اندروید
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 5.99 دلار تقدیم به شما
تست شده با اجرای آفلاین

Please Don’t Touch Anything 3D – لطفاً به چیزی دست نزنید یک بازی جالب، تأثیرگذار و خاص در سبک بازی های پازلی از استودیوی آمریکایی ForwardXP است که با قیمت 5.99 دلار در گوگل پلی برای سیستم عامل اندروید به انتشار رسیده و در معرض فروش برای کاربران سراسر جهان قرار گرفته است. فارسروید همزمان با انتشار نسخه کامل و نهایی این بازی آن را به شکل خریداری شده تهیه کرد و جهت دانلود به صورت رایگان ارائه کرده است تا یک بار دیگر شما عزیزان و علاقه مندان به بازی های سبک پازلی و خاص را به وجد بیاوریم. بازی Please Don’t Touch Anything 3D اولین بار در مارس 2015 به وسیله استودیوهای Four Quarters و Escalation Studios برای پلتفرم Windows PC از طریق فروشگاه استیم عرضه شد. بعد از نزدیک به 6 سال از انتشار نسخه کامپیوتری این بازی، حالا شاهد این هستیم که نسخه ای موبایلی نیز از این بازی ساخته شده است. درست مثل نسخه اصلی، نسخه موبایلی هم توسط ForwardXP به انتشار رسیده است. Please Don’t Touch Anything در واقع مجموعه ای از یک سری بازی مشابه هستند که نسخه هایی مختلف از آن ها عرضه شده است. نسخه ای که در این مطلب از سایت فارسروید آن را خدمت شما معرفی می کنیم آخرین نسخه است که به صورت سه بعدی طراحی شده است.

 

Please Don't Touch Anything 3D

 

در بازی Please Don’t Touch Anything 3D که کاملاً سه بعدی طراحی شده و نسخه ای متفاوت از این بازی به حساب می رود، شما در یک فضای جالب و خاص از نمای اول شخص بازی را دنبال می کنید. ماجرای بازی جالب و سرگرم کننده و در عین حال تأمل برانگیز است. در این بازی شما در نقش یک کارمند از یک سازمان  به ظاهر عادی هستید. یک روز یکی از همکارهای شما از شما تقاضا می کند تا به جای او شیفت کاری اش را قبول کنید تا او بتوانید به حمام برود. حالا شما برای اولین بار وارد اتاق کار همکارتان می شوید. اتاقی که نه یک دفتر کاری معمولی، بلکه یک اتاق مخفی و محرمانه است. در این اتاق یک پنل همراه با یک مانیتور دیده می شود که دکمه های زیادی روی آن وجود دارد. اما یک دکمه که کاملاً از بقیه مجزا است و متفاوت به نظر می رسد، یک دکمه بزرگ قرمزرنگ است. روی مانیتور نقشه یک شهر ناشناس نمایش داده شده که با دوربین های ماهواره ای تحت نظارت است. دکمه قرمز، دکمه ارسال دستور نابود کردن این شهر به وسیله بمب های اتمی است! اینکه شما این دکمه را بزنید یا نزنید به شما بستگی دارد. به گفته سازندگان در بازی Please Don’t Touch Anything 3D بیشتر از 30 پایان مختلف طراحی شده است که همگی با توجه به انتخاب های شما در بازی رخ می دهند! شما می توانید در اتاق گشت و گذار کنید و آیتم های مختلفی را برای حل کردن پازل های بازی و پیدا کردن سرنخ ها و مدارک بیشتر بگردید. اما همچنان این دکمه قرمز نقطه عطف این بازی خواهد بود و رمز و رازهای زیادی در آن نهفته است. شما حتی می توانید نه فقط یک بار، بلکه چندین و چند بار این دکمه را فشار دهید و شاهد اتفاقات جدید باشید که داستان بازی را تحت تأثیر خواهد گذاشت. این بازی زیبا و جذاب در ژانر ماجرایی و معمایی عرضه شده اما سبک گیم پلی آن پازلی است. توصیه می کنیم اگر از علاقه مندان به بازی های پازلی و معمایی هستید Please Don’t Touch Anything 3D را از دست ندهید و همین حالا آخرین نسخه خریداری شده و کامل آن را به صورت رایگان از فارسروید دانلود کنید.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.escalationstudios.nuke را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.