Planetarium Zen Solar System + v1.1 برنامه ای بی نظیر برای گردش در فضا مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده برنامه با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی

زمانی که گالیله در تلسکوپ خود نگاه کرد، دریچه جدیدی از جهان به سوی انسان ها گشوده شد. ما اکنون میدانیم که جهان هستی بسیار بزرگتر از چیزی است که حتی بتوان آن را تصور کرد. فضا مظهر شگفتی و ناتوانی انسان است و همواره افکار و تخیلات انسان ها را درگیر خود کرده است. همین باعث شده است که فیلم ها، کارتون ها، کتاب ها و داستان های زیادی درباره فضا و موضوعات مرتبط تولید شوند، که البته با استقبال بسیاری هم رو به رو بوده و هستند. اکثر دانشگاه های بزرگ جهان رشته های مرتبط با فضا شناسی و ستاره شناسی دارند که هدفشان تحلیل و بررسی علمی فضاست. از سوی دیگر هستند افرادی که از روی علاقه این رشته را دنبال کرده و به صورت آماتوری به رصد آسمان و ستاره شناسی می پردازند. اگر شما هم از عاشقان فضا و ستارگان هستید، برنامه ای که امروز معرفی می کنیم را نباید از دست بدهید. Planetarium Zen Solar System + عنوان یک اپلیکیشن بسیار عالی برای شبیه سازی فضا و گشت و گذار در بین سیارات، ستارگان و کهشان با قابلیت های فراوان و گرافیک بی نظیر، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری Ghulam Jewel توسعه و با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه یک شبیه سازی کاملا واقعی بر پایه فیزیک و ستاره شناسی از سیارات و دیگر اجرام آسمانی در یک فضای سه بعدی ارائه می دهد. می توانید در بین این اجرام گردش کرده، جاذبه، برخورد اجرام با یکدیگر را شبیه سازی کرده و با خلاقیت خود تعاملات مختلفی با جهان هستی داشته باشید. بسازید، ویران کنید، مشاهده کنید، فضا در اختیار شماست.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Planetarium Zen Solar System + اندروید :

  • کاوش بدون محدودیت در فضا و جهان هستی با تمرکز بر سامانه خورشیدی و سیارات، قمر ها و دیگر اجرام آن
  • بین سیارات و اشیاء آسمانی مختلف برخورد ایجاد کرده و نتیجه آن ها را تماشا کنید.
  • مشاهده کهکشان ها و نحوه ساخت و طرح مارپیچی آن ها. در بین کهکشان راه شیری و کهشان های همسایه کاوش کنید.
  • سیاره های دلخواه خود را ایجاد کنید؛ می توانید سیاره خود را با اتمسفر، آب و کوه ها پر کنید. سیاره ای که می سازید به چرخش درآمده و جهان شما ایجاد خواهد شد.
  • شبیه سازی جاذبه؛ شبیه سازی مدار را افزایش یا کاهش دهید. سرعت چرخش سیارات را کم و زیاد کنید و تاثیرات فیزیکی آن را ببینید.
  • تعامل و کنترل؛ کاوشگر کنجکاوی را روی سطح مریخ برانید، روی سطح ماه فرود بیایید. مسیر شاتل را دنبال کنید و سفر های فضایی را ایجاد و همراهی کنید.
  • گرافیک بسیار عالی و سه بعدی از زمین، زحل، اورانوس و …. به همراه سیارک ها و دیگر اجرام آسمانی با نزدیک ترین شبیه سازی
  • گردش آزادانه و کنترل بسیار راحت روی تمامی قسمت ها

اپلیکیشن Planetarium Zen Solar System + برنامه ای با طراحی بی نظیر و کیفیت بسیار بالاست که به تازگی در گوگل پلی به صورت پولی منتشر شده است. هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.1:

* بسیاری از کاربران در شروع برنامه با سردرگمی مواجه شده بودند. متن “Now Loading” اکنون روی صفحه شروع قابل مشاهده است.
* تمامی اکتشافات موجود در برنامه آنلاک شده است. لذت ببرید!

 

Planetarium Zen Solar System