PICTAIL – BlueHawaii v1.5.6.1 – اپلیکیشن نسخه BlueHawaii دوربین پیکتیل اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت 1.99 دلار برای اولین بار در ایران

PICTAIL – BlueHawaii عنوان اپلیکیشن نسخه BlueHawaii دوربین پر طرفدار پیکتیل می باشد که توسط شرکت JP-brothers, Inc توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. نرم افزار های دوربین یکی از اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر کیفیت تصاویر و یا فیلم های ضبط شده از طریق اسمارت فون ها به شمار می روند. به کمک این استارت اپ ها می توانیم لحظه هایی خارق العاده را ثبت کرده و یا همانند یک دوربین DSLR زیبایی آن ها را دو چندان کنیم. با این وجود اگر نگاهی به مارکت اندروید داشته باشید، اپ های متنوعی را در این زمینه مشاهده خواهید کرد؛ برنامه هایی که هر کدام شان به نوعی ویژگی هایی خاص را در اختیارتان قرار می دهند. یکی از این اپلیکیشن ها را می توان PICTAIL دانست! گرچه باید اشاره کنیم که دوربین پیکتیل تنها به یک نسخه محدود نمی شود، بلکه آن را می توان یک سری کامل از اپ های دوربین دانست که تفاوت اصلی آن ها در فیلتر های ارائه شده می باشد. همان گونه که از عنوان نیز مشخص است ما در این پست قصد داریم که نسخه بلو هاوایی آن را در اختیارتان قرار دهیم. همان گونه که در توضیحات فوق نیز اشاره شد اصلی ترین تفاوت برنامه PICTAIL – BlueHawaii با دیگر برادرانش، در فیلتر هایی است که در اختیار شما قرار می گیرد. در این نسخه از پیکتیل ما شاهد فیلتر هایی فوق العاده مخصوص عکاسی در تابستان و سواحل هستیم که حس نشاط عکس ها را چندین و چند برابر می کند. پس اگر شما نیز جزو علاقه مندان به عکاسی در این فصل هستید این پست را از دست نداده و با ما همراه باشید.

فیلتر های خاص با PICTAIL – BlueHawaii

همان گونه که بار ها اشاره کرده ایم داشتن یک برنامه دوربین می تواند تاثیرات فوق العاده ای بر نتایج عکاسی شما داشته باشد. شما می توانید این نتایج را به صورت کاملا مشهود در نرم افزار PICTAIL – BlueHawaii مشاهده کنید. یکی از دلایل محبوبیت نسخه بلو هاوایی برنامه پیکتیل فیلتر هایی است که در اختیار کاربران قرار داده می شود. فیلتر هایی که اجازه می دهند زیبایی تصاویر خود را چندین برابر کنید. بیش از 10 فیلتر متنوع در سبک ذکر شده در اختیارتان قرار داده می شود که برای استفاده از هر کدام شان با هیچ گونه محدودیتی رو به رو نبوده و یا حتی می توانید میزان شدت تاثیر گذاری آن ها را بر تصاویر تغییر دهید.

امکان ضبط ویدئو در کنار عکاسی

اگر اندکی توجه کرده باشید در بسیاری از برنامه های دوربین کاربران تنها قادر به ثبت تصاویر هستند! این همان موضوعی است که در برخی از موارد کاربران استارت اپ های مطرح جهان را آزار می دهد. با این وجود به کمک برنامه PICTAIL – BlueHawaii و فیلتر های جذابش نه تنها می توانید به عکاسی بپردازید، بلکه قادر خواهید بود بدون هیچ گونه محدودیتی، اقدام به ضبط ویدئو ها نمایید. مهم نیست که از دوربین جلو استفاده می کنید و یا علاقه به عکاسی و فیلمبرداری به وسیله دوربین پشتی دارید. هر آن چیزی که برای ثبت لحظاتی به یاد ماندنی به آن احتیاج خواهید داشت، در اختیارتان قرار داده می شود.

مجموعه ای از امکانات متنوع

همانند هر توسعه دهنده دیگری شرکت JP-brothers, Inc نیز در نرم افزار هایش تلاش می کند که بهترین تجربه را برای شما عزیزان رقم بزند. به همین دلیل در استارت اپ PICTAIL – BlueHawaii به امکانات و ویژگی های گوناگونی دسترسی خواهید داشت. به عنوان مثال قادر خواهید بود که میزان روشنایی صفحه را تغییر داده و یا متناسب با اهداف تان نسبت ابعاد دلخواه را برای ثبت عکس ها تعیین کنید. شما عزیزان نه تنها قادر هستید که فیلتر ها را به صورت real time بر روی تصاویر قرار دهید، بلکه پس از نصب می توانید تصاویر را از گالری اسمارت فون تان انتخاب نموده و یک فیلتر بلو هاوایی را روی آن اعمال کنید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه PICTAIL – BlueHawaii اندروید :

  • دسترسی به مجموعه ای از فیلتر های گوناگون در سبک BlueHawaii
  • توانایی تنظیم میزان شدت فیلتر ها بر اساس نیاز های تان
  • اعمال فیلتر ها به تصاویر به صورت real time و یا پس از عکاسی
  • انتخاب فیلتر ها و شروع به فیلم برداری به صورت همزمان
  • پشتیبانی از نسبت های مختلف تصاویر برای شبکه های اجتماعی گوناگون
  • تایمر داخلی برای عکاسی به صورت کاملا خودکار
  • گزینه ای برای افزودن اطلاعات مکانی به تصاویر ثبت شده
  • انتخاب پوشه ذخیره سازی تصاویر و یا فیلم های ضبط شده

اپلیکیشن PICTAIL – BlueHawaii با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی متنوع توسط توسعه دهنده اش با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی منتشر و امتیاز 4.4 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. شما عزیزان هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده این اپ هوشمند را بدون هیچ گونه محدودیتی از دیتابیس عظیم وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

PICTAIL