Panecal Plus v7.2.2 – اپلیکیشن ماشین حساب علمی و مهندسی قدرتمند اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه به قیمت 2.99 دلار

Panecal Plus عنوان یک ماشین حساب علمی و مهندسی قدرتمند اندرویدی می باشد که توسط Appsys توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. شاید ما برای انجام محاسبات ساده نیازی به ابزار محاسباتی نداشته باشیم؛ اما برای انجام محاسباتی پیچیده بدون شک نداشتن چنین ابزاری باعث اتلاف وقت و یا حتی در برخی از مواقع به دست آمدن پاسخ هایی نادرست می شود! همان گونه که خود نیز می دانید ابزار های محاسباتی از گذشته تا به کنون دچار تغییراتی شده اند و امروزه می توان آن ها را به صورت ابر کامپیوتر ها مشاهده کرد. به طور قطع ما به عنوان فردی عادی به این رایانه های قدرتمند نیازی نداریم اما داشتن یک ماشین حساب پر امکانات اجازه خواهد داد که پاسخ بسیاری از سوالات و مسائل خود را به راحتی بیابیم. یکی از بهترین روش ها برای دسترسی داشتن به ماشین حساب های مختلف استفاده از نرم افزار های اندرویدی می باشد. ما در وب سایت فارسروید تا به کنون تلاش کرده ایم که بهترین این استارت اپ ها را در اختیار تان قرار دهیم؛ اما در این پست قصد داریم که شما عزیزان را با عنوانی جدید آشنا کنیم. Panecal Plus عنوان یک ماشین حساب علمی و مهندسی پیشرفته است که داشتنش برای بسیاری از دانشجویان رشته های مهندسی نظیر مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و … بسیار ضروری است. مجموعه ابزاری که این ماشین حساب در اختیار ما قرار می دهد حل کردن هر گونه سوال پیچیده ای را بسیار راحت کرده و کمک می کند که دقت محاسبات را به میزان قابل توجهی افزایش دهیم.

Panecal Plus گزینه ای مناسب برای حل انواع سوالات

یکی از دلایلی که باعث محبوبیت بالای Panecal Plus در بین کاربران اندرویدی شده است؛ توانایی آن در انجام محاسبات گوناگون می باشد. با استفاده از این ماشین حساب می توانید به سادگی هر چه تمام تر معادلات مثلثاتی را حل کرده و یا اینکه در کسری از ثانیه به پاسخ دشوار ترین لگاریتم ها دسترسی پیدا کنید. بسیاری از کلید هایی که در این ماشین حساب مشاهده می کنید، همانند دیگر نمونه های فیزیکی موجود در بازار بوده، که همین امر فرآیند و روند استفاده از آن را بسیار آسان تر می کند.

ذخیره تمامی محاسبات در حافظه

گاها ما در زمان رسیدن به پاسخ برخی از سوالات پیچیده به طور اشتباه پاسخ نمایش داده شده را پاک کرده و باید بار دیگر تمامی ورودی ها را بنویسیم، و یا اینکه در برخی از موارد متوجه اشتباهاتی در تعیین اعداد و یا استفاده از ابزار می شویم. ماشین حساب Panecal Plus به کاربران خود کمک می کند که به سادگی تمامی محاسبات گذشته را مشاهده کرده و بار دیگر آن ها را فراخوانی کنند. شما نه تنها می توانید پاسخ معادلات خود را مشاهده کنید، بلکه قادر خواهید بود، با استفاده از ویرایشگر داخلی تغییرات متنوعی را معادله تعیین شده به وجود آورید تا هر گونه مشکلی که در مسائل گذشته وجود داشته اند از بین بروند.

سیستم هوشمند بررسی عبارات

ماشین حساب علمی Panecal Plus می تواند عبارات ریاضی را نمایش داده و آن ها را اصلاح کند. شما به عنوان یک کاربر می توانید از این ماشبن حساب برای بررسی عبارات استفاده نموده و از هر گونه خطای ورودی و یا اشتباهات محاسباتی جلوگیری نمایید. از دیگر ویژگی هایی که پس از نصب توجه شما را به خودش جلب می کند، حافظه متغیر است که در انجام محاسبات پیچیده بسیار کاربردی است.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Panecal Plus اندروید :

  • انجام محاسبات و حل معادلات پیچیده در کم ترین زمان ممکن
  • ذخیره شدن تمامی محاسبات انجام شده در حافظه اسمارت فون
  • پشتیبانی از اعداد باینری، اعداد اکتال، اعداد اعشاری و اعداد هگزادسیمال تا 32 بیت
  • تبدیل Radix
  • 6 نوع حافظه متغیر (A-F)
  • پشتیبانی از حالت های FloatPt، Fix، Sci و Eng
  • بررسی هوشمندانه عبارات برای جلوگیری از هر گونه خطایی در ورودی ها
  • محیط کاربری فوق العاده زیبا و جذاب

اپلیکیشن Panecal Plus با بهره مندی از امکانات و قابلیت های گوناگون خود توسط توسعه دهنده اش با قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی منتشر و امتیاز 4.8 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است. هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه خریداری شده آن را بدون هیچ گونه محدودیتی از لینک های مستقیم وب سایت فارسروید دریافت نمایید.

 

Panecal Plus