One Finger Death Punch 2 – مشت مرگبار یک انگشتی ۲ عنوان یک بازی در ژانر اکشن است که توسط استودیو بازی سازی Doublethink Games با قیمت 1.99 دلار برای دستگاه های اندروید منتشر شده است. پس از موفقیتش در تمام پلتفرم ها، One Finger Death Punch توانست آنقدر عملکرد خوبی داشته باشد و از سوی گیمر ها و منتقدین بازخورد عالی ای دریافت کند که راهی به جز ساختن دنباله ای برای Doublethink Games باقی نگذاشت. One Finger Death Punch 2 هم توانست دنباله موفقی برای نسخه پیشین خود باشد و انتظار ها را برآورده کند. One Finger Death Punch 2 هم مانند One Finger Death Punch برای اولین بار در استیم عرضه شد و حالا در حال کراس به پلتفرم های دیگر است. به جرأت می توان این بازی را به عنوان یکی از بهترین بازی های ژانر اکشن معرفی کرد. بهره گیری از تم کونگ فو در گیم پلی و استفاده از کنترل های آسان ۲ دکمه ای در سیستم مبارزاتی بازی همان چیزی است که باعث شده تا One Finger Death Punch 2 با دیگر بازی های هم رده خودش متمایز شود. در طول ۵ سال، این بازی نسبت به بازی قبلی خودش بهینه سازی های بسیار زیادی دریافت کرده است و از هر لحاظ بهتر شده است که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

 

One Finger Death Punch 2

 

المان های اکشن و بزن بکش در بازی One Finger Death Punch 2 بیشتر مشاهده می شوند و برای این تصمیم باید توسعه دهندگان را ایستاده تشویق کرد. علاوه بر این، در این بازی به بیش از ۲۶ مهارت دسترسی دارید که البته در ابتدا قفل هستند و رفته رفته و با مبارزاتی که در آنها باید پیروز شوید می توانید آنها را آزاد کنید. این مهارت ها باعث می شوند قوی تر شوید و بتوانید بیشتر در مقابل دشمنان تان دوام بیاورید. کمپین بازی که دارای بیش از ۱۰۰۰ انیمیشن کونگ فو است بخش اصلی محتوای بازی را تشکیل می دهد اما همچنین امکان دسترسی به ۴ حالت بقاء بی پایان هم برای شما فراهم است. روی هم رفته باید گفت گیم پلی بازی خارق العاده است و سطحی از اکشن را ارائه می کند که مشابه آن را در هیچ بازی دیگری ندیده اید. کنترل ها بسیار ساده هستند و همچنین شما قادر خواهید بود در قالب یک بخش آموزشی تمام مکانیزم های بازی را یاد بگیرید. از لحاظ بصری گرافیک بازی عالی است و کاراکتر ها استایل استیکمن دارند. موسیقی متن بازی هم فوق العاده کار شده است و ترک های با ریتم تند آن باعث می شوند هیجان مبارزات چندین برابر شوند. روند بازی سرعت فوق العاده زیادی دارد و بدون شک تجربه یونیک و منحصر به فردی را برای شما به وجود خواهد آورد. تیم فارسروید قصد دارد نسخه نهایی و خریداری شده این بازی را به صورت تست شده و کاملاً رایگان در اختیار شما عزیزان قرار دهد. در انتهای همین مطلب می توانید نسخه اصلی این بازی را به همراه فایل دیتا از سرور های ما دانلود کنید و از اجرای آن لذت ببرید!

تغییرات نسخه v1.2.3 :

* برای این نسخه از بازی در گوگل پلی تغییراتی ذکر نشده است.

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.doublethink.ofdp2 را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.