O2Jam – Music & Game v1.28 + Mod – بازی موزیکال جالب و تفننی “او 2 جم” برای اندروید به همراه دیتا
نسخه خریداری شده و کامل بازی با قیمت 2.49 دلار تقدیم شما
تست شده با اجرای آفلاین

O2Jam – Music & Game – او 2 جم: موسیقی و بازی نام یک بازی سرگرم کننده موزیکال از استودیوی کره ای O2Jam Company Inc می باشد که اولین پروژه این شرکت بازی سازی نیز به شمار می رود. این بازی با قیمت 2.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده و جهت فروش در دسترس کاربران اندرویدی سراسر جهان قرار گرفته است اما فارسروید برای اولین بار در ایران اقدام به انتشار نسخه خریداری شده این بازی می کند تا باری دیگر علاقه مندان به بازی های موزیکال را به وجد بیاوریم. O2Jam – Music & Game نیز مثل همه بازی های سبک موزیکال با تلفیق موسیقی و بازی طراحی شده است. در این بازی شما می توانید از کالکشنی بی نظیر از موسیقی های حرفه ای به خصوص آهنگ های کره ای در بازی خود استفاده کنید و برای هر آهنگ، یک بازی مخصوص را تجربه کنید. کلیت بازی ساده است و یادگیری آن سریع و آسوده می باشد. اما هندل کردن آن به خصوص در مراحل مخصوص و افزایش سرعت در بخش امتیازهای ویژه کار هر کسی نیست. این بازی تمرکز شما را به چالش می کشد و سرعت عکس المعل های شما را نیز محک می زند. بنابراین باید وقتی این بازی را انجام می دهید حتی یک ثانیه هم حواستان را به چیز دیگری پرت نکنید چون ممکن است رشته کار از دستتان خارج شده و برای چند ثانیه پشت هم از ریتم خارج شوید. انجام بازی به این صورت است که با شروع هر مرحله، یک موسیقی پخش می شود. نوت های موسیقی از قسمت جلو به سمت پایین می آیند. 4 دکمه در قسمت پایین وجود دارد که نشانگر 4 مسیر کلی حرکت این نوت ها می باشند.

 

O2Jam - Music & Game

 

در بازی O2Jam – Music & Game نوت های موسیقی از این 4 مسیر حرکت می کنند و به سمت پایین صفحه می آیند. شما باید به محض رسیدن این نوت ها به قسمت پایین صفحه روی دکمه مربوط به هر کدام ضربه بزنید تا مانع از عبور آن نوت شوید. با این کار شما با ریتم آهنگ همگام می شوید و کم کم به عمق قضیه پی می برید. طراحی این بخش آنقدر خوب و حرفه ای است که شما فکر می کنید خودتان در حال نواختن آن آهنگ هستید! با پیشروی در بازی سرعت آن افزایش می باید و آیتم های جدیدی به مراحل اضافه می شوند که کار را سخت و سخت تر می کنند. اما همانطور که ذکر کردیم، در O2Jam – Music & Game تمرکز اولویت اصلی شما است و اگر با دقت بالا مراحل بازی را دنبال کنید می توانید نه تنها آن ها را به خوبی پشت سر بگذارید، بلکه حسابی لذت ببرید و در کنار آن قوه تمرکز ذهن خود را نیز تقویت کنید. با کسب امتیاز از مراحل قادر هستید تا بخش های جدیدتری را آنلاک کنید. در مجموع بیشتر از 500 موسیقی مختلف از سبک های متفاوت در O2Jam – Music & Game وجود دارند. اگر به دنبال چالش سخت تر هستید، می توانید درجه سختی بازی را افزایش دهید و تعداد مسیرهای نوت ها را به چند مورد بیشتر افزایش دهید! این بازی همچنین بخشی جالب برای رقابت در یک رنکینگ جهانی و آنلاین دارد که در آن نام و امتیاز بازیکنان نمایش داده می شود و شما نیز می توانید به جمع شرکت کنندگان این بخش اضافه شوید. O2Jam – Music & Game به صورت خریداری شده همینک از سرورهای فارسروید آماده دانلود است.

نکته:

1 – بازی فقط و فقط برروی دستگاه های ARM64 نصب می شود
2 – کلیت بازی O2Jam – Music & Game به صورت آفلاین است اما برای دانلود اطلاعات مربوط به آهنگ ها و برخی مراحل ممکن است به اینترنت نیاز داشته باشید.

تغییرات نسخه ی v1.28 :

* اضافه شدن آهنگ های بیشتر به کالکشن Subscription

 

دستورالعمل نصب و اجرای بازی :

– ابتدا فایل نصبی را دانلود و نصب کنید.

– فایل دیتا را دانلود و آن را از حالت فشرده خارج کنید. پوشه ی com.o2jam.o2jamNew را در مسیر Android/obb حافظه داخلی دستگاه کپی کنید.

– بازی را اجرا نمایید.