Next Alarm Clock v1.1.7 – اپلیکیشن ساعت زنگ دار مدرن و هوشمند اندروید
نسخه پرمیوم و کامل برنامه به ارزش 1.99 دلار

Next Alarm Clock عنوان یک اپلیکیشن ساعت زنگ دار مدرن و شیک اندرویدی می باشد که توسط MacroPinch توسعه و در گوگل پلی منتشر شده است. استفاده از ساعت های زنگ دار یکی از راه های سریع برای اطلاع از قرار های ملاقات و یا بیداری از خواب می باشد. این دسته از اپلیکیشن ها از ابتدای ایجادشان تا به کنون تغییرات زیادی داشته و توسعه دهندگان شان نیز به صورت مداوم آن ها را به روز رسانی کرده اند. اگر نگاهی به مارکت اندروید داشته باشید متوجه تعداد بالای این دسته از برنامه ها خواهید شد. با این وجود انتخاب یک آلارم کلاک مناسب در بین آن ها دشوار بوده و نیازمند آزمون و خطای زیادی است! به هر حال اگر شما نیز به یکی از این نرم افزار ها نیاز دارید می توانید با دنبال کردن وب سایت فارسروید در زمانتان صرفه جویی کرده و بهترین آن ها را سریعا دریافت کنید. Next Alarm Clock یکی از ساعت های زنگ داری است که با نصب و مشاهده محیط اولیه آن بدون شک جذبش می شوید. مجموعه امکاناتی که این استارت اپ در اختیار کاربرانش قرار می دهد بسیار زیاد بوده و هر گونه نیاز را به دیگر ابزار جانبی مدیریت زمان از بین می برد.

داشتن خوابی مفید و بدون استرس با Next Alarm Clock

یکی از اصلی ترین تمرکز های شرکت سازنده Next Alarm Clock بر روی ساعت بیداری کاربران اش می باشد. همین موضوع باعث شده است، که برای تنظیم ساعت بیداری با گزینه های مدیریتی متنوعی رو به رو شوید. برای تنظیم این آلارم تنها کافی است به تب آخر رفته و ساعت بیداری و میزان خواب مورد نیازتان را تعیین کنید. پس از مشخص ساختن این دو پارامتر سیستم هوشمند ساعت مناسب به خواب رفتن شما را به نمایش گذاشته و تاکید می کند که برای داشتن روزی پر انرژی به میزان کافی استراحت کنید. تعیین صدای هشدار و آلارم به دست شما بوده و هیچ گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. گفتنی است طراحی این بخش به قدری زیباست که هر کسی را محو خود می کند!

تنظیم ساعت برای قرار های ملاقات

دو بخش تنظیم ساعت بیداری از خواب و تنظیم آلارم برای قرار های ملاقات و یا قرار های کاری کاملا با یکدیگر متفاوت هستند. شما عزیزان می توانید با تنظیم ساعت ملاقات مورد نظرتان مطمئن باشید که هیچ وقت اتفاقات مهم زندگی تان را از دست نداده و همیشه در حال حرکت به سمت مسیر پیشرفت هستید. برای هر کدام از هشدار های تعیین شده یک عنوان و در صورت نیاز متنی کوتاه را نوشته تا پیش از انجام هر گونه فعالیتی دیدی کلی از جزئیاتش در ذهن خود داشته باشید. در هر صورت در صفحه اول پس از تنظیم هشدار ها یک ساعت زیبا نمایش داده می شود که گذر زمان را به کاربران اش یادآوری می کند.

نکست آلارم کلاک گزینه ای مناسب برای گجت های پوشیدنی و انواع اندروید TV

از دیگر امکاناتی که Next Alarm Clock را نسبت به دیگر استارت اپ های مشابه خاص تر جلوه می دهد امکان استفاده از آن در ساعت های هوشمند و اندروید TV ها می باشد. چندین تم مختلف برای ساعت های هوشمند اندرویدی در اختیار شما عزیزان قرار داده می شود که با انتخاب شان جلوه ای خاص به صفحه ساعت اندرویدی خود خواهید بخشید. علاوه بر این اگر نکست آلارم کلاک را بر روی اندرویدی تی وی محل کار و یا خانه تان نصب کنید قادر خواهید بود که از آن به عنوان یک محافظ صفحه نمایش بهره ببرید.

کاربران نه تنها در اسمارت فون های اندرویدی بلکه می توانند محیط و ساعت های Next Alarm Clock را در گجت های پوشیدنی و یا اندروید تی وی خود به سادگی هر چه تمام تر تغییر داده و شخصی سازی نمایند. پیش از 100 پس زمینه مختلف در رنگ های گوناگون در اختیار کاربران قرار داده می شود که تنظیم و بهره مندی از آن ها تنها به سلیقه شما بستگی دارد.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه Next Alarm Clock اندروید :

 • از دست ندادن قرار های مهم کاری و بیداری به موقع از خواب!
 • محیط مدرن و فوق العاده جذاب با یک UI بی نظیر
 • امکان تنظیم یادآور های روزانه برای جلوگیری از فراموشی فعالیت ها
 • گزینه ای برای تنظیم ساعت بیداری و ساعت خوابیدن
 • اضافه کردن ساعت دیگر کشور ها همراه با اطلاعات آب و هوایی شان
 • ویجت هایی فوق العاده کاربردی برای تنظیم سریع هشدار ها
 • شش حالت مختلف ساعت با زیبایی و امکانات منحصر به فردشان
 • پشتیبانی از ساعت های هوشمند اندرویدی و انواع اندروید TV
 • گزینه ای برای شخصی سازی محیط نرم افزار
 • تایمر داخلی برای افزایش تمرکز در هنگام انجام فعالیت های روزمره
 • شخصی سازی محیط برنامه توجه به سلیقه شخصی خود

اپلیکیشن Next Alarm Clock با بهره مندی از امکانات و قابلیت هایی خاص برای مدیریت زمان و بیداری به موقع از خواب توسط توسعه دهنده اش به صورت رایگان همراه با پرداخت درون شبکه 1.99 دلاری منتشر و امتیاز 4.2 از 5.0 را به وسیله کاربران دریافت نموده است که هم اکنون می توانید جدید ترین نسخه پرمیوم آن را بدون هیچ گونه محدودیتی در دسترسی به امکانات از وب سایت فارسروید دریافت کنید.

 

Next Alarm Clock