MyRigs – Deep Sea Fishing Rigs v1.0.0 کتابچه جامع و کامل ماهیگیری شامل طعمه ها، تجهیزات و نکات و تکنیک های آن مخصوص اندروید
نسخه خریداری شده و کامل برنامه با قیمت 4.49 دلار در گوگل پلی

ماهی گیری یکی از شغل هایی است که قدمتی به اندازه تاریخ دارد و هنوز هم مانند گذشته در سراسر جهان به طور گسترده انجام می گیرد. در تمام شهر های ساحلی و دریایی جهان، بخشی از افراد جامعه با این شغل درگیر بوده و به وسیله آن به تامین معاش و گذران زندگی می پردازند. ماهی گیری یک شغل تخصصی است و داشتن مهارت در آن نیاز به سال ها تجربه و آموزش دارد. دریا ها، دریاچه ها، رودخانه ها و اقیانوس ها هر کدام شیوه ماهیگیری متفاوتی را نیاز دارند که با دیگری متفاوت است حتی در قسمت های مختلف دریا و دریاچه ها ماهیگیری با دیگر نقاط متفاوت است و نیاز به تجهیزات و دانش جداگانه ای دارد. ماهیگیری شغلی است که تماما وابسته به تجهیزات و ابزارآلات است، از مهم ترین این ابزار ها می توان به قلاب، تور و طعمه اشاره کرد. انتخاب ابزار های مناسب به تجربه و دانش تخصصی نیاز دارد و در صورتی که از ابزار مناسب استفاده نشود ممکن است هیچ صیدی حاصل نگردد. در این میان کسانی هستند که به صورت تفریحی و در اوقات خاص از سال به ماهیگیری می پردازند و این کار شغل آن ها نیست. طبیعتا این افراد همانند ماهیگیران حرفه ای دانش و تخصص این کار را ندارند و با مشکلات زیادی در طعمه، تجهیزات، محل ماهیگیری و … مواجه هستند. اگر شما هم از جمله این افراد هستید و یا ماهیگیری را به تازگی شروع کرده اید،  برنامه ای که در این پست از فارسروید معرفی می کنیم را از دست ندهید. MyRigs – Deep Sea Fishing Rigs عنوان یک اپلیکیشن جامع و کامل برای آموزش تکنیک ها و تجهیزات ماهیگیری با راهنمایی های تصویری، مخصوص سیستم عامل اندروید است که توسط گروه نرم افزاری MyRigs – Fishing Apps توسعه و با قیمت 4.49 دلار در گوگل پلی منتشر شده است. این برنامه برای تمامی ماهیگیران مشتاق یک اپلیکیشن ضروری است که می تواند آن ها را موفق تر و ماهر تر از گذشته نماید. توضیحات مفصل همراه با جزئیات کامل از طعمه های مختلف برای ماهیگیری در مکان های مختلف، این اپلیکیشن را به یک راهنمای عالی برای ماهیگیری تبدیل می کند. مهم نیست روی زمین ماهیگیری می کنید یا روی قایق،‌ این برنامه همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه MyRigs – Deep Sea Fishing Rigs اندروید :

 • بیش از 135 طعمه مختلف در دسته بندی های گوناگون
 • ماهیگری روی سطح زمین
 • ماهیگیری از ساحل
 • طعمه های طبیعی سبک تا متوسط
 • طعمه های طبیعی سنگین
 • ماهیگیری روی شناور
 • نکات و تکنیک ها
 • توضیحات ساده و جامع
 • دارای تصاویر بزرگ و واضح
 • بدون نیاز به اینترنت و کاملا آفلاین
 • دارای قسمت مورد علاقه ها برای ذخیره قسمت های مهم

اپلیکیشن MyRigs – Deep Sea Fishing Rigs با کوشش بسیار و با جمع آوری مهم ترین داده ها از منابع معتبر ماهیگیری طراحی و ساخته شده و به تازگی در گوگل پلی انتشار یافته است، شما عزیزان هم اکنون می توانید نسخه خریداری شده این برنامه همراه با تمامی امکانات و قابلیت ها را از فارسروید به صورت کاملا رایگان دریافت کنید.

تغییرات نسخه  v1.0.0:

* انتشار اولین نسخه از برنامه در گوگل پلی

 

MyRigs - Deep Sea Fishing Rigs